صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 101

موضوع: دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

کسی برای دوره advance standing تونسته fund بگیره تو دندانپزشکی؟ کسی که اقامت دائم نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من خیلی سرچ کردم توی این تاپیک ولی جواب سوالاتمو کامل نگرفتم
    من در حال حاضر دانشجوی دندانپزشکی هستم.ترم 4.
    قصد دارم بعد از اتمام درسم برای کار توی کانادا یا آمریکا اقدام کنم.ی سری لینکهایی که دوستان گذاشتن رو خوندم برا اینکه ببینم مراحل سخت و زمانبری که همه دوستان بهش اشاره کردن چبیا هست ولی راستش تز خیلی اصطلاحاتش سر در نمیارم چون یکم تخصصیه و من اول راهم.ولی با توجه ب اینکه این امتحانا شنیدم خیلی سختن میخام از الان خودمو آماده کنم.خواهشم اینه که از دوستانی که آگاهی دارن ی نفر مرحله به مرحله بگه چه امتحانایی باید داده بشه و این امتحانا فاصله زمانیشون چقدره و برای موفقیت توی هر امتحان چه توانایی هایی باید بدست بیارم؟
    واقعا ممنون میشم اگه یه راهنمایی جامع منو کنید.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکی در آمریکا و کانادا و اروپا

سلام دوستان
    من دانشجوی داروسازی در ایران هستم..
    بعد از اتمام تحصیلم ب واسطه نامزدم ک گرین کارت داره ب امریکا میرم...
    اما نمیخوام اونجا رشته ی خودمو ادامه بدم میخوام دندونپزشکی بخونم و در ادامه ارتودنسی...
    میخواستم بدونم کسی تابحال اینکارو کرده و آیا اصلا امکانپذیر هست؟ و اگه آره چطوری؟
    آیا باید از اول شروع کنم و حدودا چندسال طول میکشه ک بتونم مدرک دندون عمومی بگیرم؟
    چه امتحانی در ابتدا پیش رو دارم؟
    آیا سایت مفیدی دراین زمینه وجود داره ک مطالعه کنم؟
    آیا یکسری از واحدهای رشته خودم برای دندون اونجا معادلسازی میشه ک زودتر فارق التحصیل شم؟
    آیا مثل پزشکی قبل از وارد شدن بهش دوره 4سال premed داره؟ وآیا این برام من منتفی هست بخاطر مدرک داروی اینجام ک اون4سال رو جلو بیفتم یا نه؟ طول دوره دندون عمومی اونجا چندساله؟ وتخصص حدودا چندساله؟ درآمد ماهانه یک دندونپزشک معمولی عمومی یا متخصص بصورت میانگین چقدره؟
    چطور میتونم توی این زمینه اطلاعاتی کسب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین..

من دیپلم ریاضی از ایران دارم و چون تو امریکا به دنیا اومدم، مشکل اقامت ندارم و تا چند ماه دیگه میرم امریکا.
    سوالم اینه که برای شروع پروسه دندونپزشکی، با داشتن دیپلم ریاضی از ایران، می تونم وارد کالج علوم طبیعی بشم (یرای گرفتنnatural science bachlor degree) یا اینکه باید اول اونجا برم highschool و یه سری کورس های مورد نیاز کالج رو پاس کنم؟ آیا بقیه درسای دیپلمم مثه ریاضی و فیزیک و... رو قبول می کنن؟ نمره هام خیلی بالاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط den_fa نمایش پست ها
    کسی برای دوره advance standing تونسته fund بگیره تو دندانپزشکی؟ کسی که اقامت دائم نداره
    فاند موجود نییست یا باید ضامن داشته باشید یا از جیب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط hobbit نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی سرچ کردم توی این تاپیک ولی جواب سوالاتمو کامل نگرفتم
    من در حال حاضر دانشجوی دندانپزشکی هستم.ترم 4.
    قصد دارم بعد از اتمام درسم برای کار توی کانادا یا آمریکا اقدام کنم.ی سری لینکهایی که دوستان گذاشتن رو خوندم برا اینکه ببینم مراحل سخت و زمانبری که همه دوستان بهش اشاره کردن چبیا هست ولی راستش تز خیلی اصطلاحاتش سر در نمیارم چون یکم تخصصیه و من اول راهم.ولی با توجه ب اینکه این امتحانا شنیدم خیلی سختن میخام از الان خودمو آماده کنم.خواهشم اینه که از دوستانی که آگاهی دارن ی نفر مرحله به مرحله بگه چه امتحانایی باید داده بشه و این امتحانا فاصله زمانیشون چقدره و برای موفقیت توی هر امتحان چه توانایی هایی باید بدست بیارم؟
    واقعا ممنون میشم اگه یه راهنمایی جامع منو کنید.
    شما فعلا فقط رو زبان کار کن در حد تافل بالای 100 و در عین حال خوب درس بخون که نمراتت بالا باشه سال 5-6 دقیق کشورتو مشخص کن و برای امتحاناتش اماده شو 1-2 سال بیشتر زمان نمیخواد اون امتحانات

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکی در آمریکا و کانادا و اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghoghnous1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی داروسازی در ایران هستم..
    بعد از اتمام تحصیلم ب واسطه نامزدم ک گرین کارت داره ب امریکا میرم...
    اما نمیخوام اونجا رشته ی خودمو ادامه بدم میخوام دندونپزشکی بخونم و در ادامه ارتودنسی...
    میخواستم بدونم کسی تابحال اینکارو کرده و آیا اصلا امکانپذیر هست؟ و اگه آره چطوری؟
    آیا باید از اول شروع کنم و حدودا چندسال طول میکشه ک بتونم مدرک دندون عمومی بگیرم؟
    چه امتحانی در ابتدا پیش رو دارم؟
    آیا سایت مفیدی دراین زمینه وجود داره ک مطالعه کنم؟
    آیا یکسری از واحدهای رشته خودم برای دندون اونجا معادلسازی میشه ک زودتر فارق التحصیل شم؟
    آیا مثل پزشکی قبل از وارد شدن بهش دوره 4سال premed داره؟ وآیا این برام من منتفی هست بخاطر مدرک داروی اینجام ک اون4سال رو جلو بیفتم یا نه؟ طول دوره دندون عمومی اونجا چندساله؟ وتخصص حدودا چندساله؟ درآمد ماهانه یک دندونپزشک معمولی عمومی یا متخصص بصورت میانگین چقدره؟
    چطور میتونم توی این زمینه اطلاعاتی کسب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین..
    4 سال pre dent داره و 4 سال هم dentistry
    تخصص هم 2-4 سال
    http://dandooner.fusiondentalclinic.com/

نقل قول نوشته اصلی توسط dentiiistry نمایش پست ها
    من دیپلم ریاضی از ایران دارم و چون تو امریکا به دنیا اومدم، مشکل اقامت ندارم و تا چند ماه دیگه میرم امریکا.
    سوالم اینه که برای شروع پروسه دندونپزشکی، با داشتن دیپلم ریاضی از ایران، می تونم وارد کالج علوم طبیعی بشم (یرای گرفتنnatural science bachlor degree) یا اینکه باید اول اونجا برم highschool و یه سری کورس های مورد نیاز کالج رو پاس کنم؟ آیا بقیه درسای دیپلمم مثه ریاضی و فیزیک و... رو قبول می کنن؟ نمره هام خیلی بالاست.
    شما اگه پیش دانشگاهی (دیپلم 12 ساله) داشته باشید میتونید وارد دوره لیسانس pre dent بشید

Junior Member

با سلام
    امكانش هست اطلاعاتي درمورد مراحل ادامه تحصيل در امريكا بعد از گرفتن مدرك عمومي دندانپزشكي(در ايران)در اختيار من بگذارين؟! بنده داراي گرين كارد آمريكا هستم.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

سلام
    باید امتحانات برد آمریکا رو پاس کنید که دو مرحله س و اسمش nbde هست ، تافل هم داشته باشید. بعدش باید از دانشگاه هایی که دوره advanced standing ارائه میدن پذیرش بگیرید که چون رقابت بالاست باید رزومه خیلی خوب داشته باشید، مثلا در دوره تحصیل ۱۰ درصد تاپ کلاس بوده باشید، معدل خوب باشه و و ...
    بعد که اون دوره دوساله رو قبول شدید و به اتمام رسوندید بهتون مدرک عمومی معادل مدرک بقیه که از اول اونجا بودن ارائه میشه. بعد اون باز هر دوره تخصصی شرایط خودشو داره که در سایت هر دانشگاه نوشته شده
    تنها مزیت گرین کارد شما اینه که میتونید راحت تر وام بگیرید ‌‌و هزینه های خیلی بالای این ۲ سال روپوشش بدید و اینکه بعضی دوره های پر طرفدار تخصص فقط کسانی که سیتیزن باشن یا گرین کارد داشته باشن میگیره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)