صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 101

موضوع: دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

سلام...من هدف اصلیم آمریکاس ولی چون از پایه رفتن خیلی سخته دارم میرم مجارستان..میخواستم بدونم بعداز عمومیم تو مجارستان میتونم برای آمریکا اقدام کنم و مدرکمو تایید کنم یا تخصص بخونم؟ همین ایرانم میتونم بخونم ولی چون مجارستان درسا انگیلیسه فک میکنم راحت تر میتونم امتحانا آمریکارو پاس کنم...لطفا اگه چیزی میدونین جواب بدین خیلی مهمه برام

نقل قول نوشته اصلی توسط gandazari نمایش پست ها
    سلام...من هدف اصلیم آمریکاس ولی چون از پایه رفتن خیلی سخته دارم میرم مجارستان..میخواستم بدونم بعداز عمومیم تو مجارستان میتونم برای آمریکا اقدام کنم و مدرکمو تایید کنم یا تخصص بخونم؟ همین ایرانم میتونم بخونم ولی چون مجارستان درسا انگیلیسه فک میکنم راحت تر میتونم امتحانا آمریکارو پاس کنم...لطفا اگه چیزی میدونین جواب بدین خیلی مهمه برام
    بله میتونید فقط امریکا خیلی هزینه بره حدود 200 هزار دلار باید داشته باشید یا کسی که اونجا اعتبار خوبی داشته باشه و ضامنتون بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    سلام
    باید امتحانات برد آمریکا رو پاس کنید که دو مرحله س و اسمش nbde هست ، تافل هم داشته باشید. بعدش باید از دانشگاه هایی که دوره advanced standing ارائه میدن پذیرش بگیرید که چون رقابت بالاست باید رزومه خیلی خوب داشته باشید، مثلا در دوره تحصیل ۱۰ درصد تاپ کلاس بوده باشید، معدل خوب باشه و و ...
    بعد که اون دوره دوساله رو قبول شدید و به اتمام رسوندید بهتون مدرک عمومی معادل مدرک بقیه که از اول اونجا بودن ارائه میشه. بعد اون باز هر دوره تخصصی شرایط خودشو داره که در سایت هر دانشگاه نوشته شده
    تنها مزیت گرین کارد شما اینه که میتونید راحت تر وام بگیرید ‌‌و هزینه های خیلی بالای این ۲ سال روپوشش بدید و اینکه بعضی دوره های پر طرفدار تخصص فقط کسانی که سیتیزن باشن یا گرین کارد داشته باشن میگیره!
    مستقیم هم میشه وارد تخصص شد و این رقابتی که گفتید تو تخصص بیشتره نه تو تکمیلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    بله میتونید فقط امریکا خیلی هزینه بره حدود 200 هزار دلار باید داشته باشید یا کسی که اونجا اعتبار خوبی داشته باشه و ضامنتون بشه
    هزینه هاش مشکلی نداره چون به نظرم ارزش داره..فقط بحث امکان پذیر بودنشو دارم...به نظرتون تو دوران تحصیلم چکار میتونم بکنم که بتونم از پس امتحانا آمریکا بر بیام؟

هزینه هاش مشکلی نداره چون به نظرم ارزش داره..فقط بحث امکان پذیر بودنشو دارم...به نظرتون تو دوران تحصیلم چکار میتونم بکنم که بتونم از پس امتحانا آمریکا بر بیام؟
    مقاله معدل بالا زبان خوب و خوندن برای امتحانات برد امریکا تو سال اخر
    فقط کلا مطالعه زیادی کنید تکست های امریکایی رو و سعی کنید با سیستم اموزش امریکایی جلو برید نه اروپاییی
    تو ایران سیستم اموزش و منابع مطالعاتی امریکایی هست و مشکل کمتره اما اروپا سیستم خودشو داره که خیلی متفاوت و عقب موندس

Junior Member

مقاله معدل بالا زبان خوب و خوندن برای امتحانات برد امریکا تو سال اخر
    فقط کلا مطالعه زیادی کنید تکست های امریکایی رو و سعی کنید با سیستم اموزش امریکایی جلو برید نه اروپاییی
    تو ایران سیستم اموزش و منابع مطالعاتی امریکایی هست و مشکل کمتره اما اروپا سیستم خودشو داره که خیلی متفاوت و عقب موندس
    این اروپا شامل انگیلسم میشه؟ آخه اولویتم بعده آمریکا انگیلیسه ..از مجارستان انگلیس رفتن چطوریه؟...بعد یعنی به نظرتون ایران درسمو بخونم بهتره برا آمریکا رفتن؟

این اروپا شامل انگیلسم میشه؟ آخه اولویتم بعده آمریکا انگیلیسه ..از مجارستان انگلیس رفتن چطوریه؟...بعد یعنی به نظرتون ایران درسمو بخونم بهتره برا آمریکا رفتن؟
    ببین من کلا اطلاعاتم بیشتر راجع به امریکاست اما خودم یادمه یکبار یک کتاب بریتیش خوندم تو زمینه پروتز های دندانی خیلی مضحک بود اما نمیتونم رای کلی صادر کنم
    ببین شما بچسب به امریکا نشد کانادا
    انگلیس و اروپا یک فاز دیگن
    ببین من تا جایی که دیدم بچه های ایرانی خیلی موفق بودن تو اخذ پذیرش های مختلف تکمیلی و تخصصی تو امریکا به علل گوناگون
    یکیش سیستم اموزشی و منابع
    یکی وجود اساتید برتر ایرانی در اونجا که میشه باهاشون لینک شد
    یکی اینکه کلا مهاجرت کاره سختیه وقتی شما میری مثلا انرژیتو میگذاری برای المان و زبان المانی دیگه با محیط هم عادت میکنی حالا خیلی همت میخواد دوباره بخوای برا امریکا اقدام کنی
    من قوین توصیه میکنم فقط برا امریکا برنامه ریزی کنید هم از لحاظ زندگی هم درامد هم علمی و......

Junior Member

ببین من کلا اطلاعاتم بیشتر راجع به امریکاست اما خودم یادمه یکبار یک کتاب بریتیش خوندم تو زمینه پروتز های دندانی خیلی مضحک بود اما نمیتونم رای کلی صادر کنم
    ببین شما بچسب به امریکا نشد کانادا
    انگلیس و اروپا یک فاز دیگن
    ببین من تا جایی که دیدم بچه های ایرانی خیلی موفق بودن تو اخذ پذیرش های مختلف تکمیلی و تخصصی تو امریکا به علل گوناگون
    یکیش سیستم اموزشی و منابع
    یکی وجود اساتید برتر ایرانی در اونجا که میشه باهاشون لینک شد
    یکی اینکه کلا مهاجرت کاره سختیه وقتی شما میری مثلا انرژیتو میگذاری برای المان و زبان المانی دیگه با محیط هم عادت میکنی حالا خیلی همت میخواد دوباره بخوای برا امریکا اقدام کنی
    من قوین توصیه میکنم فقط برا امریکا برنامه ریزی کنید هم از لحاظ زندگی هم درامد هم علمی و......
    ممنون...ببخشید میتونم بپرسم که خودتون آمریکا رفتین؟

ممنون...ببخشید میتونم بپرسم که خودتون آمریکا رفتین؟
    بله رفتم ولی الان دارم برای دوره تخصصی پذیرش میگیرم اگه خدا بخواد

Junior Member

بله رفتم ولی الان دارم برای دوره تخصصی پذیرش میگیرم اگه خدا بخواد
    خیییلی خوبه موفق باشین....من میتونم ساله دیگه کنکور اینجا قبول شم ولی میگم مجارستان چون انگلیسی میخونم درسارو شاید بهتر باشه برا آمریکا آخه آیلتس 7 گرفتنم همچین راحت نیس..حالا با حرفاتون دودل شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)