صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70

موضوع: درخواست پارتنر براي Reading آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود (

ApplyAbroad Superstar

Cool درخواست پارتنر براي Reading آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود (

درخواست پارتنر براي Reading آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود )

هدف از این تاپیک : تشکیل گروه های دونفره به صورت آنلاین یا حضوری به منظور تقویت مهارت Reading آزمون آیلتس می باشد.

1نوع ارتباط ( آنلاین/حضوری)
    2شهر
    3)سطح ریدینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته)
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما ( 6 - 6.5 – 7 - 7.5 - 8 مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته )
    5)تاریخ آزمون شما
    6)توضیحات بیشتر
    همانطور که می دانید در کتابهای مختلفی که برای تمرین ریدینگ آیلتس وجود دارد اکثرا (در 90% مواقع) فقط گزینه صحیح در پاسخنامه کتاب وجود دارد و حتی در بسیاری از کتابها نیز متاسفانه کلید سوالات اشتباه می باشد. لذا بنظر من اگه دو نفر با هم قرار بگذارند مثلا هر دو روز یک سری آزمون آیلتس بخش ریدینگ آن را پاسخ داده و آنهایی که متوجه نشدند چرا پاسخشان اشتباه هست را از یکدیگر سوال و جواب کنند که به تقویت مهارت آنالیز متن که هم برای آیلتس و تافل و حتی برای جی ار ای یا جیمت نیز می تواند کمک کند می انجامد. سایر مزایای زیر را نیز برای آن تصور می شود:

اولا: چون شما با یک دوست قرار گذاشتید مثلا آزمون اول کتاب کمبریج 8 ریدینگ را پاسخ دهید با دقت سوالات را می خواند و یک جورایی برای اینکه به سوالات احتمالی دوست خود پاسخ دهید دقت و تمر کز بیشتری می نمایید البته حتما باید طبق زمان بندی آزمون به سوالات پاسخ دهید.

ثانیا": برای ضایع نشدن جلوی پارتنر خود (هیچکس دوست نداره کسی تصور کنه که من تنبلم!) با انگیزه بیشتر تست را می زنیم و از زیرش در نمی ریم!

ثالثا: می شود ساختارهای جالبی که در ریدینگ بود و یا لغات جالب را به همدیگر بگیم و نهایتا غیر مستقیم ایده های جدیدی از متون استخراج و برای رایتینگ خودمان بکار ببریم و یجورایی نمره رایتینگ ما زیاد بشه

چهارم: سوالاتی را که متوجه نشدیم چرا مثلا هدینگ این متن گزینه 4 میشه را با دوست خود صحبت و با تحلیل مشترک به پاسخ صحیح می رسیم! اکثر کتابها کلید تشریحی ندارند!

پنجم: داشتن پارتنر جدا برای مهارت ریدینگ در حالی که پارتنر ما در این مهارت قوی باشد خیلی به تقویت و یادگیری بهتر تکنیکهای ریدینگ کمک می کند به قول معروف اثر روانی داشتن یک حامی تحت عنوان پارتنر معجزه می کند.

ششم: چون هر کسی عموما در یک اسکیل خاص مهارت بیشتری دارد داشتن پارتنر جدا برای هر اسکیل در حالی که فرد مورد نظر در آن اسکیل مهارت دارد مثل داشتن یک معلم خصوصی دلسوز هست که بجای دریافت وجه خودش هم تمرین بیشتر کرده و با انگیزه ای که از پارتنرش میگیره نتیجه بهتری در ازمون و یا تقویت زبان خودش می گیرد
    ویرایش توسط Saaaaam : June 8th, 2013 در ساعت 03:13 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : درخواست پارتنر براي Reading آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود

1) نوع ارتباط ( آنلاین/حضوری) : آنلاین یا حضوری حداکثر سه روز در هفته در یکی از کتابخانه های عمومی تهران یا اماکن عمومی مناسب دیگر
    2) شهر : تهران ترجیحا حضوری نباشه بهتره
    3)سطح ریدنگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : 7
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما
    ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : 7 به بالا
    5)تاریخ آزمون شما : صرفا تقویت ریدینگ و تسلط به بیشتر بر متون مختلف و تمرین بیشتر (تکی از زیرش در میرم پاتنر باشه انگیزه میشه می خونم)
    6)توضیحات بیشتر : پیشنهاد من کتابهای کمبریج 6 تا 9 و پلاس 1 تا 3 و کتاب پیتر می که عالیه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي Reading آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود

سلام مجدد

اطلاعات من در فرمت پیشنهاد شده:

1نوع ارتباط ( آنلاین/حضوری): بیشتر تلفنی، در صورت نزدیکی مسیر حضوری هم ممکن است
    2شهر: تهران
    3)سطح ریدینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته): پیشرفته
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما ( 6 - 6.5 – 7 - 7.5 - 8 مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : پیشرفته
    5)تاریخ آزمون شما
    6)توضیحات بیشتر: لهجه ام انگلیسی است!

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي Reading آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود

1) نوع ارتباط ( حضوری/آنلاین) : آنلاین
    2) شهر :
    3)سطح ریدینگ شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : 6.5
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : >=6.5
    5)تاریخ آزمون شما : به زودی
    6)منابع: توافقی

) نوع ارتباط ( حضوری/آنلاین) : فرقي نميكنه
    2) شهر : مشهد
    3)سطح ریدینگ شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : متوسط
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : >=متوسط به بالا
    5)تاریخ آزمون شما : بدي ماه
    6)منابع: توافقی

Junior Member

1)نوع ارتباط: آنلاين ، ايميل
    2)شهر: فرقي نميکنه
    3)سطح ريدينگ شما: متوسط
    4)سطح ريدينگ پارتنر: 7 به بالا
    5)تارخ آزمون: آگوست
    6)توضيحات: پارتنر با سطح بالاي انگليسي و فعال ( کار روزانه)

Junior Member

1)نوع ارتباط: آنلاين ، ايميل
    2)شهر: فرقي نميکنه(من در کانادا هستم)
    3)سطح ريدينگ شما: متوسط
    4)سطح ريدينگ پارتنر: ۶.۵ تا۷
    5)تارخ آزمون: ۲۶نوامبر
    6)توضيحات: من در سطح مقدماتی هستم و ترجیحا میخوام پارتنرم از من قوی تر باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران-علم و صنعت

1) نوع ارتباط ( ایمیلی/آنلاین/حضوری) : ایمیلی/آنلاین
    2) شهر : تهران
    3)سطح لسنینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : متوسط
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما
    ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : متوسط ، پیشرفت
    5)تاریخ آزمون شما : 2013 September
    6)توضیحات بیشتر :

آنلاین و ایمیلی
    2شهر

بین 6.5-7
    6.5 به بالا
    5)تاریخ آزمون شما
    15 سپتامبر 2013
    6)توضیحات بیشتر
    کتابهای 5-9 کمبریج
    کتاب پلاس 2و3

هدف من از پارتنر: کار فشرده بصورت روزانه و اصلا وقت را هدر نده. جدی و مصمم در گرفتن بالاترین نمره.

ترجیحاً خانم
    .We should do our utmost to achieve our goal in life
    اگر بخواهم کاری را انجام دهم، یا کامل و بی نقص انجام می دهم یا اصلا به سراغش نمی روم.

Junior Member

آنلاین و ایمیلی
    2شهر

من 6 جولای امتحان دادم همه اسکیل هام بالای 6 شد به جز reading که شدم 5.5
    اینم بگم تو خونه وقتی خودم تست میزدم خیلی بهتر می شدم ولی متاسفانه سر امتحان خراب کردم
    6 به بالا

5)تاریخ آزمون شما
    7 سپتامبر 2013

6)توضیحات بیشتر
    cambrige هارو قبلا زدم
    الان ترجیح میدم crack reading بزنم

و پلاس1 و 2و3 هم شاید خوب باشه

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)