صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: آشنایی ورودی های جدید

پیش فرض آشنایی ورودی های جدید

این تاپیک برای آشنایی افرادی که برای همین ترم آگوست موفق شدن از سنگاپور پذیرش و اسکالرشیپ بگیرن ایجاد شده ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی ورودی های جدید ترم آگوست 2013

سلام

ممنون که تاپیک جدید باز کردید.... به نظرم خوبه که دوستان کارهایی تا حالا انجام دادند بنویسن...

مثلا کسی هنوز نامه IPA 'گرفته؟

سلام، خواهش می کنم.

من که نه! هنوز نگرفتم ...
    شما بورس سینگا بودین یا بورس خود دانشگاه رو گرفته بودین؟

Junior Member

من بورس سینگا گرفتم و برای YLL medical school NUS هم ثبت نام کردم چون استادم واسه اونجاست. واسه بلیط چکار کردید>
    ا ژانس خوب می شناسید ؟ ایر لاین ایران ایر و ماهان تا مالزی میره، مالزی به سنگاپور زمینی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط glia نمایش پست ها
    من بورس سینگا گرفتم و برای YLL medical school NUS هم ثبت نام کردم چون استادم واسه اونجاست. واسه بلیط چکار کردید>
    ا ژانس خوب می شناسید ؟ ایر لاین ایران ایر و ماهان تا مالزی میره، مالزی به سنگاپور زمینی هست.
    آها، که این طور. بسیار هم عالی.

من راستش مالزی زندگی می کنم (مستر رو اینجا خونده بودم). بله! اتفاقا از این شهری که من هستم تا سنگاپور حدود 1 ساعت فاصلست. 3 بار هم قبلش رفته بودم. بهتون می گم که چه طور برنامه بریزین بهتره و مقرون به صرفه تره. اگر از ایران پرواز مستقیم به سنگاپور نیست که حتما به مالزی بگیرین و اینجا به هم هماهنگ می کنیم. اینجا هم که رسیدین باید برین ترمینال کوالالامپور، هم می تونین مستقیم برای سنگاپور بلیط بگیرین، هم این که می تونین برای چوهور باهرو بگیرین و از اینچا برین که حالت دوم ارزونتر می شه.

دیگه کسی نگرفته برای ایم ترم؟؟؟

نامه IPA رو برای شما ایمیل نکردن؟؟؟ من تا به حال هیچ ایمیلی مبنی بر گرفتن نامه IPA نداشتم! خودم باید بهشون ایمیل بزنم و بپرسم یا این که باید منتظر باشم تا بزنن. راستش شما آفر رو اکسپت کردین و هارد کپی رو پست کردین براشون؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    آها، که این طور. بسیار هم عالی.

من راستش مالزی زندگی می کنم (مستر رو اینجا خونده بودم). بله! اتفاقا از این شهری که من هستم تا سنگاپور حدود 1 ساعت فاصلست. 3 بار هم قبلش رفته بودم. بهتون می گم که چه طور برنامه بریزین بهتره و مقرون به صرفه تره. اگر از ایران پرواز مستقیم به سنگاپور نیست که حتما به مالزی بگیرین و اینجا به هم هماهنگ می کنیم. اینجا هم که رسیدین باید برین ترمینال کوالالامپور، هم می تونین مستقیم برای سنگاپور بلیط بگیرین، هم این که می تونین برای چوهور باهرو بگیرین و از اینچا برین که حالت دوم ارزونتر می شه.
    مهیار جان
    چرا حالت دوم ارزونتره؟ من از ترمینال kl تا سنگاپور 30 رینگت دادم؛ اینجوری 2 تیکه چقدر درمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    مهیار جان
    چرا حالت دوم ارزونتره؟ من از ترمینال kl تا سنگاپور 30 رینگت دادم؛ اینجوری 2 تیکه چقدر درمیاد؟
    من راستش تا به حال از ترمینال KL مستقیم به سنگاپور نرفته بودم! با توجه به این که بلیط از KL به JB
    35 رینگیت هست، فکر نمی کردم به سنگاپور باید ارزونتر باشه! اگر این طوره که خب پس مستقیم ارزونتره.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    من راستش تا به حال از ترمینال KL مستقیم به سنگاپور نرفته بودم! با توجه به این که بلیط از KL به JB
    35 رینگیت هست، فکر نمی کردم به سنگاپور باید ارزونتر باشه! اگر این طوره که خب پس مستقیم ارزونتره.
    آره
    اما قیمت از سنگاپور به kl خیلی گرون در میاد (30 دلار سنگاپور)
    راستی امروز برای من آفر لتر از دانشگاه هم اومد (علاوه بر آفر لتر سینگا) و تا 30 ژوئن باید اکسپت کنم و پست کنم براشون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)