نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: Indiana State University

Junior Member behzad4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. Clemson University

پیش فرض Indiana State University

سلام. دانشجویی رو در دانشگاه Indiana State University میشناسید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Indiana State University

سلام. من کل مدارکم رو دادم دارالترجمه رسمی کپی برابر با اصل کردم و فرستادم دانشگاه. حالا ایمیل زدن و گفتن که قابل قبول نیست. ایمیلشون به صورت زیر هست. کسی میتونه راهنماییم کنه منظورشون چیه و من باید چکار کنم؟ مرسی
    here is what the international stated regarding the documents we have received for you: So, have you mailed the official or certified copies of your documents?
    NC - Transcripts are uncertified photocopies…Translation document is not certified by the degree granting institution, and cannot be accepted in lieu of official transcripts. Must provide official transcripts or copies certified by degree granting institution 3-11-14 pt/MW

Banned

کلا برای اینکه مدارک آفیشال در نظر گرفته شود شما می بایستی مدارک ترجمه شده را به دانشگاه محل تحصیلتان تحویل می دادید تا در داخل پاکت دانشگاه قرار داده و پاکت را مهر و موم می کردند و سپس پست می کردید. این کار را انجام دادید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    کلا برای اینکه مدارک آفیشال در نظر گرفته شود شما می بایستی مدارک ترجمه شده را به دانشگاه محل تحصیلتان تحویل می دادید تا در داخل پاکت دانشگاه قرار داده و پاکت را مهر و موم می کردند و سپس پست می کردید. این کار را انجام دادید؟
    مرسی از جوابتون. نه من فقط کپی برابر با اصل کردم و فرستادم. حالا پس من باید مدارک ترجمه شده رو ببرم دانشگاه تا مهر و موم کنن؟ چون دانشگاه کارشناسیم کرمانه و ارشد شیرازه باید هر دو تا دانشگاه برم و بصورت جدا برام مهرکن؟ ضمنا مدارک فارسیش رو هم باید بفرستم؟
    راستی پس اون مدارکی که دادم دارالترجمه ومهر وزارت امور خارجه و مهر دارالترجمه رسمی داره افیشال محسوب نمیشه؟
    official transcripts or copies certified by degree granting institution چه فرقی با هم دارن و بنظرتون کدوم سریعتر میتونم تهیه کنم؟ مرسی
    ویرایش توسط sinasi20 : April 3rd, 2014 در ساعت 12:08 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasi20 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. نه من فقط کپی برابر با اصل کردم و فرستادم. حالا پس من باید مدارک ترجمه شده رو ببرم دانشگاه تا مهر و موم کنن؟ چون دانشگاه کارشناسیم کرمانه و ارشد شیرازه باید هر دو تا دانشگاه برم و بصورت جدا برام مهرکن؟ ضمنا مدارک فارسیش رو هم باید بفرستم؟
    راستی پس اون مدارکی که دادم دارالترجمه ومهر وزارت امور خارجه و مهر دارالترجمه رسمی داره افیشال محسوب نمیشه؟
    خودم اطلاعاتی در مورد این دانشگاه بخصوص ندارم ولی واسه هر دانشگاهی خواستی اپلای کنی و ازت مدارک آفیشال خواستن باید ببری دانشگاه مهر و موم کنند. برای خیلی از دانشگاه اصلا مهر وزارت خارجه و دادگستری لازم نیست.
    بله هر یک از مدارک ترجمه شده که یک نسخه کپی فارسی بهشون الصاق شده را باید بدید به هر یک از دانشگاه های محل تحصیلتون تا هر کدوم در پاکت مخصوص به خود قرار بگیره. شما اگه قراره چند تا دانشگاه اپلای کنید یک بار تشریف ببرید شیراز و کرمان و چند نسخه ازشون بگیرید. اگر هم کسی در این دو شهر دارید فکر می کنم بشه با پست بفرستید و سپس این شخص به نیابت از شما مدارک واسه مهر و موم به این دو دانشگاه تحویل بده.
    اصل مدارک فارسی به هیچ دانشگاهی نباید تحویل بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    خودم اطلاعاتی در مورد این دانشگاه بخصوص ندارم ولی واسه هر دانشگاهی خواستی اپلای کنی و ازت مدارک آفیشال خواستن باید ببری دانشگاه مهر و موم کنند. برای خیلی از دانشگاه اصلا مهر وزارت خارجه و دادگستری لازم نیست.
    بله هر یک از مدارک ترجمه شده که یک نسخه کپی فارسی بهشون الصاق شده را باید بدید به هر یک از دانشگاه های محل تحصیلتون تا هر کدوم در پاکت مخصوص به خود قرار بگیره. شما اگه قراره چند تا دانشگاه اپلای کنید یک بار تشریف ببرید شیراز و کرمان و چند نسخه ازشون بگیرید. اگر هم کسی در این دو شهر دارید فکر می کنم بشه با پست بفرستید و سپس این شخص به نیابت از شما مدارک واسه مهر و موم به این دو دانشگاه تحویل بده.
    اصل مدارک فارسی به هیچ دانشگاهی نباید تحویل بدید.
    یه سوال دیگه. من برای چندتا دانشگاه مدارک رو پست کردم (به همون صورت کپی برابر با اصل) ولی تاحالا هیچکدومشون نگفتن افیشال میخواد بغیر از همین مورد. به نظرتون بقیه هم همچین چیزی می خوان(بعضیاشون از مرحله review مدارک رد شده و به دپارتمان مربوطه فرستاده شده برای تصمیم نهایی)؟
    ویرایش توسط sinasi20 : April 3rd, 2014 در ساعت 01:15 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasi20 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه. من برای چندتا دانشگاه مدارک رو پست کردم (به همون صورت کپی برابر با اصل) ولی تاحالا هیچکدومشون نگفتن افیشال میخواد بغیر از همین مورد. به نظرتون بقیه هم همچین چیزی می خوان(بعضیاشون از مرحله review مدارک رد شده و به دپارتمان مربوطه فرستاده شده برای تصمیم نهایی)؟
    بستگی به دانشگاه ها داره بعضی هاشون گیر نیستند. باید صبر کنید و ببینید ولی به نظرم چون از ***** graduate office رد شده دپارتمان نباید گیر باشه. لطفا اگر سوالی در این مورد داشتید در تاپیک مربوط به خودش بپرسید چون این پست های اخیر اصلا به این تاپیک ربط نداشتند.

دیروز یکی از استادهای این دانشگاه توی دانشگاه ما سخنرانی داشت دیدم توی گروهشون هم استاد ایرانی و هم دانشجوی ایرانی دارن. نمیدونم وضعیت پذیرش دانشجوشون چطوره ولی گفتم اینجا بگذارم شاید به درد کسی بخوره:

http://mathcs.indstate.edu/dept/research/areas.php

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)