صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: آیا مدرک دیپلم برای پذیرش نیاز است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مدرک دیپلم برای پذیرش نیاز است؟

سلام دوستان 2سوال داشتم
    دیپلم هنرستان مورد تایید دانشگاه هست یادیپلم دبیرستان؟ و تاریخ گرفتن پیش دانشگاهی برای پذیرش فوق لیسانس اهمیت داره مثلا یکی دوسال فاصله بیفته تاپذیرش ؟

ممنون میشم از جوابتون

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

معمولا دانشگاه ها با هر دو مدرک به شما پذیرش میدن مگر اینکه شرایط خاصی رو برای برخی دانشگاه های (کاربردی )اعلام کرده باشن (مثلا اعلام کنن کسانی که دیپلمشون رو در گرایش محض و نه کاربردی و یا بالعکس گرفتن می تونن اپلای کنن )

دقیقا متوجه سوال دومتون نشدم اما پذیرش برای مستر معمولا نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نداره ... باید در این مورد با دانشگاه های مورد نظرتون مکاتبه کنید و ببینید که اصولا برای پذیرش به چه مدارکی نیاز دارید
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام فراوان
    ببخشید من برای دکتری عمران در دانشگاهی در استرالیا دارم اقدام می کنیم بیان شده است که:
    Original, or certified/notarised copies of all academic transcripts and official certification of degrees and diplomas awarded, including certified English translations where required (unless qualifications are from the University of Queensland). This should include the grading scheme for the results
    الان منظورش لیسانس و فوق لیسانم هست....یا دیپلم دوره دبیرستان را هم می خواهد؟؟؟؟
    ببینید در Oxford dictionary چی گفته:
    [IMG][/IMG]

راستی دیپلم را باید از مدرسم بگیرم یا اداره آموزش پروش همون ناحیه یا اداره آموزش پروزش کل مثلا مشهد
    با تشکر
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دیپلم

سلام من فوق دیپلم فنی و حرفه‌ای دارم و دیپلم از هنرستان آیا برای پذیرش در مقطع کارشناسی نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارم یا کاردانی من کافی هست ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد نظری دانشگاه تهران

سلام و خسته نباشید
    بنده برای مقطع دکتری‌کشور کانادا میخوام اقدام کنم ؛ در application در‌بخش transcript های مورد نیاز گفته post secondary education
    میخواستم بیینم منظور لیسانس‌ و ارشدم هست ؟ چون گواهی‌پایان دوره پیش دانشگاهیم رو گم کردم و فرایند گرفتن دوباره و ترجمه رسمیش بسیار سخت و زمان بره ؛ خواستم ببینم post secondary education شامل‌ پیش دانشگاهی میشه یا خیر با همون ترجمه رسمی لیسانس و ارشدم میتونم اقدام کنم (سال ۹۱ بنده پیش دانشگاهیم تموم‌شده )

نقل قول نوشته اصلی توسط vahami نمایش پست ها
    سلام دوستان 2سوال داشتم
    دیپلم هنرستان مورد تایید دانشگاه هست یادیپلم دبیرستان؟ و تاریخ گرفتن پیش دانشگاهی برای پذیرش فوق لیسانس اهمیت داره مثلا یکی دوسال فاصله بیفته تاپذیرش ؟

ممنون میشم از جوابتون
    شما نگفتید کدوم کشور کدوم دانشگاه اکه برای پذیرش فوق میخواهید اقدام کنید دیپلم جهت تکمیل مدارک هست زمان گپ و معدل تاثیر چندانی نداره ولی از لیسانس نمیشه گذشت مدرک لیسانس خیلی مهمه از کجا و چه معلی گرفته اید
    پیش دانشگاهی ععدی نیست برای پذیرش فقط جهت تکمیل مدارک و اسناد هست

X20ههههه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezashah72 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    بنده برای مقطع دکتری‌کشور کانادا میخوام اقدام کنم ؛ در application در‌بخش transcript های مورد نیاز گفته post secondary education
    میخواستم بیینم منظور لیسانس‌ و ارشدم هست ؟ چون گواهی‌پایان دوره پیش دانشگاهیم رو گم کردم و فرایند گرفتن دوباره و ترجمه رسمیش بسیار سخت و زمان بره ؛ خواستم ببینم post secondary education شامل‌ پیش دانشگاهی میشه یا خیر با همون ترجمه رسمی لیسانس و ارشدم میتونم اقدام کنم (سال ۹۱ بنده پیش دانشگاهیم تموم‌شده )
    خیر شامل نمی شود
    Post secondary به تحصیلات بعد از دبیرستان اطلاق میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد نظری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    خیر شامل نمی شود
    Post secondary به تحصیلات بعد از دبیرستان اطلاق میشه
    ممنون از پاسخت دوست عزیز ، ولی چون برخلاف نظام اموزشی فعلی که پیش دانشگاهی سال چهارم دبیرستان اطلاق میشه اون دوره دبیرستان ۳ ساله بود و سال بعدش پیش دانشگاهی میخواستم ببینم پیش دانشگاهی هم تحصیلات بعد از دبیرستان حساب میشه یا خیر .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezashah72 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    نه احتیاجی به پیش دانشگاهی ندارید. همان لیسانس و ارشد کافی است.

Junior Member

سلام خسته نباشید
    من برای دیپلمای یه کالج در کانادا میخواستم اپلای کنم. آیا دیپلم و پیش دانشگاهی رو با هم میخوان؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)