صفحه 33 از 54 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط samin182 نمایش پست ها
    دوست عزیز من و همسرم قصد داریم فرزند دوم خودمون رو تو کانادا به دنیا بیاریم ، ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این خصوص پیدا کردید در اختیار من هم بگذارید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrdmrd نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من و همسرم هر دو ویزای توریستی داریم، و خانومم تو ماه اول بارداریشه، میخواستم بدونم، کسی تجربه زایمان تو کانادا با ویزای توریستی رو داره که در اختیار من بزاره؟
    من مشکلی بابت هزینه هاش ندارم، فقط میخوام بدونم موقع ورود برای همسرم مشکلی پیش نیاد و یه موقع deprt نشه،
    درضمن ما به هیچ وجه قصد مهاجرت به کانادا رو نداریم و بلافاصله بعد زابمان برخواهیم گشت، و فقط به عنوان یه option برای بچه بهش فکر میکنیم.
    درضمن انتخاب جراح و بیمازستانم بدون بیمه اگه تجربه ای دارین ممنون میشم.
    با سلام خدمت دوستان و تبریک پیشاپیش برای تولد فرزند،

1- چیزی که مسلم است، هر کسی که صرف نظر از نوع ویزا در خاک کانادا متولد شده باشد، کانادایی است.
    2- با توجه به این که شرایط بهره مدی از بیمه برای والدینی که با ویزاهای غیر مهاجرتی، کاری یا تحصیلی به کانادا وارد شده اند وجود ندارد، بنابراین تمام هزینه ها به عهده والدین است. مقدار هزینه هم بسته به شرایط مادر و نوزاد پیش و پس از زایمان تفاوت دارد، ولی به نظرم آمادگی پرداخت مبلغی در حد 20000 دلار باید برای شما وجود داشته باشد، البته می تواند بیشتر یا کمتر از این هم بشود.
    3- البته که عدم اعلام بارداری به هنگام ورود، نوعی پنهان کاری است، به همین دلیل در حد ممکن زمانی به خاک کانادا وارد شوید که افسر مرزبان به لحاظ ظاهری متوجه ماجرا نشود.
    4- در خصوص پزشک و بیمارستان هم تا جایی که اطلاع دارم، ابتدا باید یک پزشک عمومی شما را به یک پزشک متخصص معرفی کند و پزشک متخصص است که بیمارستان را تعیین خواهد کرد. با توجه به این که همه چیز در کانادا به طور شفاف اشاره می شود، در زمان رایزنی برای تعیین پزشک متخصص حتما از سایت هایی که در خصوص این پزشکان نظرات مردم را منعکس کرده اند، مانند سایت https://www.ratemds.com/ استفاده نمایید.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Senior Member

دوستان در مورد گرفتن شناسنامه و گذرنامه ایرانی برای فرزند تازه متولد شده در کانادا
    اصل گذرنامه پدر و مادر حتما باید ارسال بشه ؟ حتی اگر اخیرا تمدید شده باشه ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    دوستان در مورد گرفتن شناسنامه و گذرنامه ایرانی برای فرزند تازه متولد شده در کانادا
    اصل گذرنامه پدر و مادر حتما باید ارسال بشه ؟ حتی اگر اخیرا تمدید شده باشه ؟
    ممنون
    اگر از طریق وزارت خارجه در تهران اقدام می کنید، تا جایی که به خاطر دارم، کپی گذرنامه و کپی از مدرکی که نشان دهنده نوع اقامت شما در کانادا باشد، اعم از کپی ویزا، یا کپی کارت PR در این مرحله لازم است. در مورد روش دیگر دریافت گذرنامه ایرانی از طریق دفتر حافظ منافع، دوستان، تجربه خود را ارایه خواهند کرد.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان
    سوال من اینه که آیا فرزند زن و شوهری که در کانادا دانشجو هستند و با ویزای تحصیلی وارد کانادا شده اند، پس از تولد در کانادا، تابعیت کانادا میگیره؟
    من وقتی سرچ کردم، توی وب سایت چندتا از وکلا نوشته بود که یه سالی هست که دیگه فرزند کسانی که به صورت ویزیتوری یا دانشجویی وارد کانادا شده اند، اقامت نمی گیره!!

کسی در این زمینه اطلاعات معتبری داره؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bashool نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال من اینه که آیا فرزند زن و شوهری که در کانادا دانشجو هستند و با ویزای تحصیلی وارد کانادا شده اند، پس از تولد در کانادا، تابعیت کانادا میگیره؟
    من وقتی سرچ کردم، توی وب سایت چندتا از وکلا نوشته بود که یه سالی هست که دیگه فرزند کسانی که به صورت ویزیتوری یا دانشجویی وارد کانادا شده اند، اقامت نمی گیره!!

کسی در این زمینه اطلاعات معتبری داره؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    هر فردی که در کانادا متولد بشه تابعیت کانادا میگیره ولو اینکه پدر و مادرش غیرمقیم یا حتی توریست باشند. قانون تابعیت خاکی کماکان برقرار است. نوشته های آن وب سایتها صحیح نیست.

سلام دوستان
    ميخواستم بپرسم پس از تولد بچه
    1- چه مراحلي براي دريافت مدارک کانادايي بچه (گواهي تولد و پاسپورت کانادايي) رو بايد به ترتيب انجام بديم و معمولا چقدر زمان ميبره؟
    2- چه مراحلي براي دريافت پاسپورت ايراني رو بايد به ترتيب انجام بديم و معمولا چقدر زمان ميبره؟ و توي کدوم روش بچه ميتونه سريعتر با مادر بره ايران؟

بسيار متشکرم

Junior Member

برای من و همسرم که نوع پرمیتشون استادی هست
    و یه فرزند 18 ماهه داریم کمک هزینه ای از طرف دولت کانادا پرداخت میشه یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz101 نمایش پست ها
    برای من و همسرم که نوع پرمیتشون استادی هست
    و یه فرزند 18 ماهه داریم کمک هزینه ای از طرف دولت کانادا پرداخت میشه یا نه؟
    فرزندتون متولد کاناداست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فرزندتون متولد کاناداست؟
    نه متولد ایران هستند!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz101 نمایش پست ها
    نه متولد ایران هستند!!
    بعد از 18 ماه که با ویزای دانشجویی در کانادا ساکن باشید میتوانید برای مزایای بچه اقدام کنید. منتهی باید هم خودتان و هم همسرتان سین نامبر داشته باشید و فرمهای مالیاتی تان را هم هر دو پرکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)