صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

nilforooshan
    Guest

پیش فرض تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

با سلام به همه دوستان
    سئوالی داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
    فرزندی که در کانادا بدنیا میاد از پدر ومادری غیر مقیم آیا بهش شناسنامه یا پاس کانادایی میدهند؟ اگه کسی میدونه خواهشا جواب بده.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و شناسنامه یا پاس کانادایی

تا اونجا که می دونم بله... بچه کانادایی محسوب می شود... البته این مسئله فقط مربوط به کانادا نمی باشد و در اکثر کشورها صدق می کند.
    Life salutes you when you make others happy

nilforooshan
    Guest

ممنون از پاسخ سریعتون
    دو تا سئوال دیگه
    اول اینکه اگه میشه منبعتون رو ذکر کنید چرا که من کل سایت cic رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم
    دو اینکه این شناسنامه کانادایی مزیتی برای پدر و مادر دارد یاخیر؟

راستش الان آدرسی برای لینک دادن ندارم ولی برای اطمینان کافیه حتی از پزشک زنان و زایمان بیمارستان بپرسید... چون وقتی با بیمارستان هماهنگ می شه و کارت بچه صادر می شه همه چی بر اساس قوانین کانادا خواهد بود و بچه می تونه پاسپورت کانادایی داشته باشه... البته حتما مراحل قانونی خودش را داره... ولی نه اینکه صریجا مزیتی برای پدر و مادر داشته باشه ولی در هر صورت چون بچه می تونه در اون کشور اقامت داشته باشه و زیر سن قانونی هست وجود والدین میسر می شه و اونها باید جداگانه درخواست بدن... حتی می تونید جزئیات را از یه وکیل بپرسید....
    Life salutes you when you make others happy

Hadih
    Guest

نه بر اساس قوانین آوریل ۲۰۰۹ نمی‌شه.
    میتونی تو سایتش چک کنی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط nilforooshan
    با سلام به همه دوستان
    سئوالی داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
    فرزندی که در کانادا بدنیا میاد از پدر ومادری غیر مقیم آیا بهش شناسنامه یا پاس کانادایی میدهند؟ اگه کسی میدونه خواهشا جواب بده.
    ممنون
    با سلام
    فرزندی که در کانادا به دنیا بیاید اتوماتیک خارج از موقعیت و تابعیت والدینش کانادایی می شود، حتی اگر والدینش غیر قانونی در کانادا زندگی نمایند و یا توریست باشند.
    این نوع تابعیت را تابعیت خاکی می گویند که برعکس گفته دوستان به ندرت کشورهایی وجود دارند که این نوع تابعیت را قبول می کنند. یکی دیگر از این کشورها ایالات متحده امریکا است.
    برای اطلاعات بیشتر راجع به انواع تابعیت، این وبلاگ را مطالعه فرمایید:

http://mapleleaf.blogfa.com/post-57.aspx
    ویرایش توسط Pearson : December 8th, 2009 در ساعت 03:13 PM

Smile پاسخ : تولد بچه در کانادا و شناسنامه یا پاس کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط nilforooshan نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون
    دو تا سئوال دیگه
    اول اینکه اگه میشه منبعتون رو ذکر کنید چرا که من کل سایت cic رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم
    دو اینکه این شناسنامه کانادایی مزیتی برای پدر و مادر دارد یاخیر؟

با سلام امروز این مطلب به چشمم خورد و گفتم جواب بدم چون دقیقا میدونم که بچه کانادایی می شود و شناسنامه و تمام مدارکش کانادایی است ولی اینکه فایده ای برای پرونده پدر مادر داره باید عرض کنم که این تغییر هیچ مزیتی برای پدر و مادر نداره و تا سن 18 سالگی و رفتن سر کار هیچ کار مثبتی نمی تونه برای پدر مادرش انجام بده ولی بعد از 18 سالگی به محض شاغل شدن پدر مادر میتونند از کانادایی بودن فرزندشان استفاده کنند .

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و اخذ تبعیت کانادایی

?

بالاخره چی شد؟ چون بچه زیر سن قانونی والدینش میتونن پیشش بمونن؟ (تا چند سالگی؟) یا این که پدر و مادر محترمش باید تشریف ببرن هر وقت ایشون رفت سر کار برگردن کانادا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

يك سوال عمومي و مهم،
    من و همسرم سنم داره مي‌گذره من 32 و خانمم 31، تازه پروسه رو شروع كرديم كه شايد تا دوسالي فرايند طول بكشه (ماهر فدرال هستيم)، به نظرتون صبر كنيم بعد از جا افتادن در كانادا به فكر بچه باشيم و يا ايران؟ ما به لحاظ مالي كم توان هستيم ولي خوب فعلا دو تامون كار مي‌كنيم. اگه تو ايران بچه دار شيم به نظر بچه 1.5 ساله باشه مي‌تونيم بريم كانادا....
    با بچه شروع پرهزينه‌تره، خانمم نخواهد توانست كار كنه يا تو كلاس‌هاي كاريابي و زبان و ... شركت كنه تو ايران هم سرمايه‌مون خيلي تحليل خواهد رفت؟ نظر دوستان چيه؟
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    يك سوال عمومي و مهم،
    من و همسرم سنم داره مي‌گذره من 32 و خانمم 31، تازه پروسه رو شروع كرديم كه شايد تا دوسالي فرايند طول بكشه (ماهر فدرال هستيم)، به نظرتون صبر كنيم بعد از جا افتادن در كانادا به فكر بچه باشيم و يا ايران؟ ما به لحاظ مالي كم توان هستيم ولي خوب فعلا دو تامون كار مي‌كنيم. اگه تو ايران بچه دار شيم به نظر بچه 1.5 ساله باشه مي‌تونيم بريم كانادا....
    با بچه شروع پرهزينه‌تره، خانمم نخواهد توانست كار كنه يا تو كلاس‌هاي كاريابي و زبان و ... شركت كنه تو ايران هم سرمايه‌مون خيلي تحليل خواهد رفت؟ نظر دوستان چيه؟
    When you are in Canada as an immigrant, your child gets "Canada child tax benefit", which can be something around $400/month. The following link has good information:

http://www.cra-arc.gc.ca/bnfts/cctb/menu-eng.html

When your income is below a certain amount there are some daycare subsidy programs which can cover the daycare cost. The English classes also have free daycare. Having a baby is a blessing; I think you don't need to do such sacrifices to come to Canada. t

صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)