صفحه 10 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط lily912225 نمایش پست ها
    با سلام
    من و شوهرم برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام کردیم و تا پاییز سال بعد قراره اونجا باشیم
    من ی سوالی دارم و کلی هم ذهنمو درگیر کرده و اون اینکه
    ما از اونجا که سنمون داره میره بالا، میتونم در حین تحصیل بچه دار بشوم و به من مرخصی زایمان می دهند و یا نه باید فارغ التحصیل بشوم و بعد بچه دار شویم.
    خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید
    متشکرم
    بله میتونید از دانشگاه تقاضای مرخصی زایمان برای یک ترم بکنید. ولی اینکه در آن مدت فاندتان پا برجا باشد بستگی به قراردادتان با استاد دارد.

Junior Member

سلام دوستان. براي ما PR صادر شده ولي ما در ايرانيم و بچه ما احتمالاً در ايران بدنيا خواهد آمد كه خوب PR ندارد. اگر ممكنه مراحل مكاتبات و لينك اقدام در سايت كانادا را برايم شرح دهيد. بسيار سپاسگزارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SEP10 نمایش پست ها
    سلام دوستان. براي ما PR صادر شده ولي ما در ايرانيم و بچه ما احتمالاً در ايران بدنيا خواهد آمد كه خوب PR ندارد. اگر ممكنه مراحل مكاتبات و لينك اقدام در سايت كانادا را برايم شرح دهيد. بسيار سپاسگزارم.
    باید بچه تان را اسپانسر کنید تا جداگانه برایش اقامت بگیرید. چراحالا برای تولد بچه به کانادا نمیایید که این دردسر ها را هم نداشته باشید و بلافاصله سیتیزن هم بشود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید بچه تان را اسپانسر کنید تا جداگانه برایش اقامت بگیرید. چراحالا برای تولد بچه به کانادا نمیایید که این دردسر ها را هم نداشته باشید و بلافاصله سیتیزن هم بشود؟
    از پاسختان سپاسگزارم. برای رفتن و ماندن آماده نیستیم. سال دیگه میخوایم بریم. میشه لطف کنید و راهنمایی کنید اسپانسری به چه صورت است. یعنی باید بعد از تولد بچه و گرفتن پاسپورتش درخواست اسپانسری برایش کرد؟ آیا باید به سفارت کانادا رفت یا الکترونیکی هم قبول میکنند؟ میدونید چقدر طول میکشد؟ واقعاً ممنونم

ApplyAbroad Guru

از پاسختان سپاسگزارم. برای رفتن و ماندن آماده نیستیم. سال دیگه میخوایم بریم. میشه لطف کنید و راهنمایی کنید اسپانسری به چه صورت است. یعنی باید بعد از تولد بچه و گرفتن پاسپورتش درخواست اسپانسری برایش کرد؟ آیا باید به سفارت کانادا رفت یا الکترونیکی هم قبول میکنند؟ میدونید چقدر طول میکشد؟ واقعاً ممنونم
    من راستش در مورد پروسه و زمانش اطلاع دقیق ندارم ولی از سایت اداره مهاجرت کانادا میتوانید چک کنید.
    ولی احتیاج نیست بیایید و بمانید. من خودم خیلی ها را میشناسم که حتی PR هم نداشتند و بطریقی با ویزای توریستی خودشان را رساندند کانادا تا بچه هایشان را کانادا بدنیا بیاورند. یکی از دوستانمان که وقتی سیتیزن شیپ گرفت و برگشت ایران تا الان فقط دو بار برای زایمان بچه هایش به کانادا برگشته و بعد دوباره رفته ایران.

بنظر من شما فقط برای دو سه ماه بیایید کانادا و ترحیجا به ایالتی بروید که از ابتدا بیمه پزشکی اش شما را کاور کند (فکر کنم کبک و آلبرتا اینطورند). هزینه بیمارستان و زایمان هم مجانی خواهد بود و در مجموع ممکن است کل سفر برایتان گرانتر از بدنیا آوردن بچه در ایران در نیاید. ضمن اینکه همانطور که عرض کردم مزیت اصلی اش اینست که بچه تان از ابتدا سیتیزن است و اگر قوانین سیتیزن شیپ در آینده تغییر هم بکند شامل او نمیشود.

Junior Member

بسيار سپاسگزارم. راهنمايي هايتان واقعا عاليست. فكر كنم تو 7 ماهگي هم اجازه پرواز داده بشه. من ميخوام كالگري برم. اگه اونجا از ابتدا بيمه نكنند هم فكر كنم بتونم بيمه جداگانه واسه خانواده براي سه ماه اول بخرم. ممنون

Senior Member

اگر میتونید برای دنیا آوردن بچه بیائید کانادا. درسته ممکنه هزینه زیادی داشته باشه ولی بچتون سیتیزن اینجا میشن.

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم که بسیار بسیار متشکر میشم که کمکم کنید
    خواهر من در ونکوور یک ماه دیگه فارغ میشه و حالا مشکل داره با گرفتن شناسنامه ایرانی بچه . چون توی ونکوور ظاهرا کسی این کار رو انجام نمیده و فقط یه جا هست که ظاهرا گفته مدارک رو بدید براتون پست میکنم و براتون دوباره میفرستن و حدود یک ماه طول میکشه . البته ظاهرا میفرسته برای یه اتاق در سفارت پاکستان در واشنگتن که ایران در اختیار داره و البته بعد از تماس با اونجا اونها گفتن این افراد نماینده ما نیستن . حالا موندن چه کنن ؟ دوستانی که تجربشو دارن لطفا کمک کنن و از تجربه خودشون بگن .
    بسیار بسیار متشکرم
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم که بسیار بسیار متشکر میشم که کمکم کنید
    خواهر من در ونکوور یک ماه دیگه فارغ میشه و حالا مشکل داره با گرفتن شناسنامه ایرانی بچه . چون توی ونکوور ظاهرا کسی این کار رو انجام نمیده و فقط یه جا هست که ظاهرا گفته مدارک رو بدید براتون پست میکنم و براتون دوباره میفرستن و حدود یک ماه طول میکشه . البته ظاهرا میفرسته برای یه اتاق در سفارت پاکستان در واشنگتن که ایران در اختیار داره و البته بعد از تماس با اونجا اونها گفتن این افراد نماینده ما نیستن . حالا موندن چه کنن ؟ دوستانی که تجربشو دارن لطفا کمک کنن و از تجربه خودشون بگن .

بسیار بسیار متشکرم

می تونند خودشون برند واشنگتن و درخواست بدند کمی هزینه بره ولی خیالشون راحت تره

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    می تونند خودشون برند واشنگتن و درخواست بدند کمی هزینه بره ولی خیالشون راحت تره
    سلام از پاسخ شما متشکرم ولی نمیتونن خودشون برن . عرض کردم گرفتن ویزا کار بسیار سخت و زمانبر است و اینکه ویزای کانادا هم از طریق فرصت تحقیقاتی دارن . در ضمن زمان برای ماندن تا گرفتن ویزای امریکا رو ندارن .
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)