صفحه 16 از 54 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط azadam نمایش پست ها
    یک راهش هم این است که شما برای بچه پاسپورت ایرانی در کانادا نگیرید و فقط همان کانادایی را بگیرید. وقتی فرودگاه آمدید در ایران پاسپورت کانادایی اون را می گیرند و وقتی براش مدارک ایرانی تهیه کردید این پاسپورت را به شما برمی گردونند. من این را خودم از ستاد کانادا در وزارت خارجه سوال کردم.
    اگر ارلاينز بهش اجازه ی سفر به ايران رو نده چی؟
    كانادايي ها برای ايران ويزا مي خواهند و يكی از مليت هایی هستند كه توی فرودگاه های بين مللی ايران امكان گرفتن visa on arrival را ندارند!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

سلام به دوستان عزیز
    از انجائیه که به عنوان مهاجر بیمه سه ماه اول ورود را پوشش نمی دهد و یک خانم باردار نیاز به چک آپ و ویزیت هفتگی یا ماهیانه را دارد، آیا بیمه ای دیگر هست که بتونیم ازش استفاده کنیم و هزینه خرید بیمه چقدر است؟
    مرسی از راهنمایی شما
    اقدم مجدد 08 سپتامبر 2011- نامه انتظار مصاحبه ۹ نوامبر ۲۰۱۲- مصاحبه در آنکارا و قبولی ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳-فرستادن مدارک فدرال فایل نامبر فدرال ژانویه ۲۰۱۴-رسید فایل نامبر فدرال ۲۴ مارچ ۲۰۱۴- نامه از پاریس ۹ می ۲۰۱۴-نامه مدیکال ۱۶ می ۲۰۱۴-پاس ریکویست ۲۰ فوریه 2015

Junior Member

سلام
    ممنون از پاسخ شما. کوچولوی ما 3-2 روزه که در ادمنتون به دنیا اومده و ما قصد داریم برگردیم ایران. این موضوع ایرلاین را درست می گین. مطلبی است که من هم سوال کردم و ظاهراً مشکل هم دارد. به نظر شما راهی وجود داره که سریعتر بشه پاسپورت بچه را از دفتر حفاظت مناقع گرفت؟ مراحل آن در کدام پست آمده است؟
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadam نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسخ شما. کوچولوی ما 3-2 روزه که در ادمنتون به دنیا اومده و ما قصد داریم برگردیم ایران. این موضوع ایرلاین را درست می گین. مطلبی است که من هم سوال کردم و ظاهراً مشکل هم دارد. به نظر شما راهی وجود داره که سریعتر بشه پاسپورت بچه را از دفتر حفاظت مناقع گرفت؟ مراحل آن در کدام پست آمده است؟
    با تشکر
    برای صدور پاسپورت فرزندتون میتونید با ارائه مدارک از دفتر امور ایرانیان مقیم کانادا - اتاوا مستقر در وزارت امور خارجه کمک بگیرید . معمولا یکروزه پاسپورت صادر میکردند. شاید سریعتر از اقدام از طریق واشنگتن باشد.
    قبلا برگه عبور برای نوزادان بدون پاسپورت هم میشد گرفت بد نیست با دفتر واشنگتن تماس بگیرید.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من الان در ادمنتون هستم و می خواهم این کار را برای فرزندم انجام بدهم. آیا می شود مراحل انجام آن و هزینه های مربوطه و اینکه چقدر کار طول می کشد را توضیح دهید. از لطف شما ممنونم

Junior Member

اونجا تماس گرفتم با منبع موثق گفتند می شود وارد شد ولی ریسک بالایی هست که پاسپورت را نشود راحت از پلیس مرز فرودگاه به راحتی پس گرفت. از طرفی بسیاری از ایرلاینها بدون یک مدرک موثق ورود به ایران اجازه سوار شدن به هواپیما را نمی دهند. اون یکروزه را که می گین یعنی از ایران پاسپورت صادر بشود و با پست به کانادا ارسال بشود؟ اما این برگه عبور را نمی دانستم برگه عبور را از دفتر حفاظت واشینگتون می گرفتند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    از انجائیه که به عنوان مهاجر بیمه سه ماه اول ورود را پوشش نمی دهد و یک خانم باردار نیاز به چک آپ و ویزیت هفتگی یا ماهیانه را دارد، آیا بیمه ای دیگر هست که بتونیم ازش استفاده کنیم و هزینه خرید بیمه چقدر است؟
    مرسی از راهنمایی شما
    سلام دوست عزیز٬ اصلاْ نگران این موضوع نباشید ٬ تجربه شخصی خودم را خدمتتون عرض می کنم البته در شهر مونترال ٬ شما بلافاصله بعد از ورود به کانادا برای دریافت کارت اقدام کنید و مدارکتتون را کامل کنید تا ثبت نام بطور کامل انجام بشه (یکی از مدارک مهم برای تکمیل ثبت نام اجاره نامه خانه است) بعد برای شما و هریک از اعضاء خانواده شما یک برگه صادر می کنم که بالای آن برگه شماره بیمه یا کارت شما ثبت شده و شما با این برگه کلیه کارهای پزشکی را بصورت رایگان انجام خواهید داد. موفق باشید.
    موفق و پیروز باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kapa نمایش پست ها
    بچه من حدود یک ماهه دیگه بدنیا میاد، ما کلگری هستیم، یعنی کمتر از بیستو پنج روز هست که اینجا رسیدیم، بعد از اینکه بچه بدنیا آمد گواهی تولد از بیمارستانو باید کجا ببرم؟ اینجا یه چیزی مثل شناسنامه میدن یا باید ... ؟ کسی میدونه مراحل چیه؟ راجع به دوست نقنقیم، متاثر شدم، چه قانون مسخره ای، بچش ایرانی نمیشه، حتما خیلیها تو ایران ارزوی دیدن بچشو دارن.
    با سلام و احترام و تشكر از راهنمايي شما من و همسرم و دختر كوچكم 2 ماه است كه مديكالمان آمده ولي همسر من فرزند دوم را 5 ماهه باردار هست و اين احتمال وجود دارد كه در بهترين حالت اواخر ماه 7 يا 8 بارداري به كانادا بياييم ولي سوال من اين است كه با توجه به ورود به كانادا اولا از چه پروازي استفاده كنيم؟ و اينكه با توجه به اينكه پس از لندينگ شدن حدود 3 ماه طول ميكشد تا health insurance به دست ما برسد ( از ابتداي ورود 3 ماه طول ميكشد تا صادر شود و در اين مدت هم در صورت ورود به خاك كانادا فرزند ما به دنيا خواهد آمد) و در اين 3 ماه كليه هزينه ها ي پزشكي به پاي خود مهاجر است حال سوال اينجاست كه آيا اين هزينه ها شامل هزينه زايمان ميشود يا خير؟ به عبارت ديگر در صورت تولد فرزند بنده در كانادا چه كسي بايد اين هزينه ها رابدهد؟ و آيا بيمه اي وجود دارد كه اين هزينه ها را كاور كند و يا اينكه خود بيمه استاني اين هزينه را قبول ميكند؟ در مورد لندينگ هم سه شهر تورنتو، كلگري، و ونكوور مد نظر ما است ولي تصميم قطعي در مورد آن بستگي به اين دارد كه در كدام شهر هزينه را قبول ميكنند. با تشكر ويژه از پاسخ شما

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaresi89 نمایش پست ها
    با سلام و احترام و تشكر از راهنمايي شما من و همسرم و دختر كوچكم 2 ماه است كه مديكالمان آمده ولي همسر من فرزند دوم را 5 ماهه باردار هست و اين احتمال وجود دارد كه در بهترين حالت اواخر ماه 7 يا 8 بارداري به كانادا بياييم ولي سوال من اين است كه با توجه به ورود به كانادا اولا از چه پروازي استفاده كنيم؟ و اينكه با توجه به اينكه پس از لندينگ شدن حدود 3 ماه طول ميكشد تا health insurance به دست ما برسد ( از ابتداي ورود 3 ماه طول ميكشد تا صادر شود و در اين مدت هم در صورت ورود به خاك كانادا فرزند ما به دنيا خواهد آمد) و در اين 3 ماه كليه هزينه ها ي پزشكي به پاي خود مهاجر است حال سوال اينجاست كه آيا اين هزينه ها شامل هزينه زايمان ميشود يا خير؟ به عبارت ديگر در صورت تولد فرزند بنده در كانادا چه كسي بايد اين هزينه ها رابدهد؟ و آيا بيمه اي وجود دارد كه اين هزينه ها را كاور كند و يا اينكه خود بيمه استاني اين هزينه را قبول ميكند؟ در مورد لندينگ هم سه شهر تورنتو، كلگري، و ونكوور مد نظر ما است ولي تصميم قطعي در مورد آن بستگي به اين دارد كه در كدام شهر هزينه را قبول ميكنند. با تشكر ويژه از پاسخ شما
    پرواز لوفتانزا مناسبه چون هم فاصله بین دو پروازش خوبه و هم تقریبا دو پروازش تقریبا نصف مدت کل پرواز رو داره. هر پرواز اروپایی تقریبا همین شرایط رو داره. بقیه پروازها مثل امارات و ترکیش و قطر با اینکه ممکنه رسیدگیشون و قیمتشون پاییمتر باشه ولی یکی از پروازاشون بالای ۱۰ ساعته که خسته کننده هست.
    به نظر میاذ پست ۱۵۷ همین تاپیک نگرانی شما را مرتفع میکنه. در انتاریو هزینه ای بالای ۶۰۰۰ دلار خواهید داشت اگر بیمه نداشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    پرواز لوفتانزا مناسبه چون هم فاصله بین دو پروازش خوبه و هم تقریبا دو پروازش تقریبا نصف مدت کل پرواز رو داره. هر پرواز اروپایی تقریبا همین شرایط رو داره. بقیه پروازها مثل امارات و ترکیش و قطر با اینکه ممکنه رسیدگیشون و قیمتشون پاییمتر باشه ولی یکی از پروازاشون بالای ۱۰ ساعته که خسته کننده هست.
    به نظر میاذ پست ۱۵۷ همین تاپیک نگرانی شما را مرتفع میکنه. در انتاریو هزینه ای بالای ۶۰۰۰ دلار خواهید داشت اگر بیمه نداشته باشید.
    سلام ممنون از همه دوستاني كه پاسخ دادند من در اين مورد تحقيق كردم و به اداره بيمه سلامت هر استان تماس گرفتم فقط دو استان آلبرتا و كبك هستند كه از روز اول هزينه هاي مربوط به تولد بچه در كانادا را قبول ميكنند و نيازي به طي شدن زمان جهت بيمه نيست و گرنه در صورت نداشتن بيمه در ساير ايالات كانادا در صورت نداشتن بيمه استاني بايد هزينه را از جيب خود پرداخت كنيد كه تا 10000 دلار هم ممكن است برسد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)