صفحه 37 از 54 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط babakgh نمایش پست ها
    ما فرستادیم ایران و پدربزرگ بچه ها اقدام کرد. ما وکالت داشتیم ولی پدربزرگ احتیاج به وکالت هم نداره. یک روز برای گرفتن شناسنامه و یکروز هم برای صدور پاسپورت لازمه. اگر بفرستید واشنگتن به گفته کارمند دفتر حفاظت 4 تا 6 هفته طول میکشه. زنگ بزنید سوالاتون رو از خود دفتر حفاظت بپرسید. با حوصله جواب میدهند.
    سلام
    من میخواستم بدونم چه مدارکی رو فرستادید ایران برای گرفتن شناسنامه ایرانی فرزندتون ؟

Junior Member

باسلام و سپاس فراوان از دوستان عزيز كه اطلاعاتمفيد و صحيح رو در اختيار قرار مي دهند.
    من تمام سوالات رو خوندم و پاسخ بسياري از سوالاتم را گرفتم. فقط من شرايطم رو مينويسم اگر لطف كنيد پاسخ سوالم رو بدين ممنون ميشم.
    من براي فرصت مطالعاتي شش ماهه كه قابل تمديد هست پذيرش گرفتم از واترلو. باتوجه به اينكه من خانم هستم و رشته م هم آزمايشگاهيه و بايد كار كنم تو آزمايشگاه، اگر انشالله جور بشه و ويزا بهمون بدن خيلي دوست دارم اونجا بچم رو به دنيا بيارم. حالا دوتا سوال دارم:
    ١- بيمه اي كه استان انتاريو بهم ميده براي ورك پرميت آيا زايمانم رو هم پوشش ميده؟
    ٢- و اينكه كلا اينكار عاقلانس؟ چون وزارت هزينه سفرم رو به احتمال زياد نميده من با هزينه شخصيم ممكنه بيام و از طرفي نگران پروژه اونجا هم هستم. البته همسرم خيلي خيلي همراهي و كمك ميكنن و من با خيال راحت ميتونم بچه رو بسپرم بهشون فقط نگران پروژه اي هستم كه بايد اونجا انجام بدم.

پيشاپيش از محبت همه دوستان سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaghj نمایش پست ها
    سلام
    من pr کانادا هستم و دخترم 6 ماه پیش خارج از کانادا به دنیا اومد.کسی تجربه ای درباره اسپانسری فرزند یا هر راهی برای بردنش به کانادا داره؟
    سلام
    منم دقیقا همین مشکل دارم ولی با این تفاوت که من کارت pr منقضی شده. من وکیل گرفتم که ببینم میتونه کارمو درست کنه یا نه.
    شما اقدامی انجام دادین در این ارتباط

Junior Member

درود به همه دوستان
    من به اتفاق همسرم اواخر مرداد میریم کانادا برای اینکه فرزندمون اونجا به دنیا بیاد و بر میگردیم.چندتا پرسش دارم اگه کسی تجربه اش رو داره و یا آگاهی لازم رو داره خوشحال میشم من رو راهنمایی کنید:
    1-کدام ایالت و شهر مناسب تره به لحاظ دریافت خدمات پزشکی، هزینه ها و سرمای کانادا که میگن خیلی طولانی هست
    2- آیا امکان استفاده از بیمه خدمات درمانی چه دولتی و چه خصوصی هست؟ چقدر هزینه بیمه هست برای کسی که با ویزای توریستی وارد کانادا شده؟
    3-نحوه پیدا کردن پزشک و بیمارستان مرتبط
    4- در صورت عدم استفاده از بیمه ، هزینه های پزشک و بیمارستان چقدر میشه؟
    5-اگر قرار به انتخاب شهر تورنتو باشد ،کدام محله ها مناسب برای زندگی و اجاره آپارتمان تمیز میباشد؟

با تشکر فراوان از دوستانی که وقت میزارن و پاسخ میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    من به اتفاق همسرم اواخر مرداد میریم کانادا برای اینکه فرزندمون اونجا به دنیا بیاد و بر میگردیم.چندتا پرسش دارم اگه کسی تجربه اش رو داره و یا آگاهی لازم رو داره خوشحال میشم من رو راهنمایی کنید:
    1-کدام ایالت و شهر مناسب تره به لحاظ دریافت خدمات پزشکی، هزینه ها و سرمای کانادا که میگن خیلی طولانی هست
    2- آیا امکان استفاده از بیمه خدمات درمانی چه دولتی و چه خصوصی هست؟ چقدر هزینه بیمه هست برای کسی که با ویزای توریستی وارد کانادا شده؟
    3-نحوه پیدا کردن پزشک و بیمارستان مرتبط
    4- در صورت عدم استفاده از بیمه ، هزینه های پزشک و بیمارستان چقدر میشه؟
    5-اگر قرار به انتخاب شهر تورنتو باشد ،کدام محله ها مناسب برای زندگی و اجاره آپارتمان تمیز میباشد؟

با تشکر فراوان از دوستانی که وقت میزارن و پاسخ میدن.
    سلام . تصميم سخت و پرريسك ، اما با ارزشي گرفتيد

١-تقريبا سليقه ايست . اگر همسر شما اوايل دوران بارداري قرار داره ، ميتونيد ونكوور برين . در غيراينصورت هرچه مسافت كمتري طي كنند كم ريسك تره. با توجه به فرانسه زبان بودن در كبك ، ايالت انتاريو گزينه خوبيست . همسر من در اتاوا زايمان كرد

٢-امكان استفاده از بيمه دولتي براي توريست وجود نداره ( در شرايط خاص و داشتن فايل مهاجرتي امكان پذيره )- هيچ بيمه خصوصي اي هم نمياد از شما ١٠٠٠ دلار حق بيمه بگيره كه به شما ٢٠ هزار دلار براي زايمان برنامه ريزي شده بپردازه . اما حتما بيمه خصوصي بكنيد و بيمه مخصوص خانم باردار و جهت پوشش حوادث غيرمترقبه نظير زايمان زودرس ، سقط جنين و هر انچه تا قبل از هفته ٣٢ بارداري اتفاق بيفتد . به بعدش هيچ كسي هيچ هزينه اي نميده

٣- كلينيك پزشكي نزديك سكونت پيدا كنيد (گوگل) و يك پزشك خانواده انتخاب و بخواهيد شما رو ازاد ويزيت كنند و لزوما توضيح نديد صرفا براي زايمان توريستي امده ايد . فقط بگيد درحال حاضر بيمه نداريد و نقدا پرداخت ميكنيد
    ٤- ١٥ تا ٢٠ هزار تا حساب كنيد . اگر همه چيز خوب پيش بره
    ٥ا-اطلاع از تورنتو ندارم

مطالب فوق حاصل تجريه شخصي من در دوران بارداري همسرم بود

Junior Member

درود به همه دوستان

یه سوال دارم یا بهتر بگم یه مشورت، خوشحال میشم نظراتتون رو بهم بگین

من و همسرم ویزای کانادا رو گرفتییم، یه براورد حدودی هم از هزینه ها داریم که با توجه به نداشتن بیمه و بلیط بیزینس و 5 ماه اقامت در مونترال 130میلیون تومن میشه،
    آیا ارزشش رو داره برای زایمان فرزندمون بیایم اونجا؟

متشکرم از دوستانی که وقت میزارن و پاسخ میدن، شاید این پرسش خیلی از کسانی باشه که به تولد فرزندشون در کانادا فکر میکنن.

Senior Member

درود به همه دوستان

من و همسرم ویزای کانادا رو گرفتییم، یه براورد حدودی هم از هزینه ها داریم که با توجه به نداشتن بیمه و بلیط بیزینس و 5 ماه اقامت در مونترال 130میلیون تومن میشه،

متشکرم از دوستانی که وقت میزارن و پاسخ میدن، شاید این پرسش خیلی از کسانی باشه که به تولد فرزندشون در کانادا فکر میکنن.
    بهتر بود اون ١٣٠ ميليون رو مطرح نميكرديد و فقط سئوال ميشد كه آيا براى تولد فرزند در كانادا بيايم اونجا يا نه ؟ بهر حال جواب من خير است .

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانوا

درود به همه دوستان

پولی است که برای خرید پاسپورت و سیتیزن شیپ فرزندتان میدید. ارزشش را فقط خود شما میتونید ارزیابی کنید. به اینهم توجه کنید که به شما استتوس خاصی نمیده این کار. فقط فرزندتون.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانوا

درود به همه دوستان

ارزشش رو شما بايد تعيين كنيد با توجه به درآمد خونواده و اينكه چقدر براتون مهمه فرزندتون پاسپورت كانادايي داشته باشه و يك كانادايي متولد كانادا محسوب بشه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    بهتر بود اون ١٣٠ ميليون رو مطرح نميكرديد و فقط سئوال ميشد كه آيا براى تولد فرزند در كانادا بيايم اونجا يا نه ؟ بهر حال جواب من خير است .
    اخه خود مسئله مالی هم مهمه، اون 130 میلیون حداقل هزینه است اگه همه چی اوکی باشه و خدایی نکرده بچه بعد از دنیا اومدن احتیاج به مراقبت خاص نداشته باشه و الا شاید تا 200 میلیون هم بار مالی داشته باشه.

واقعا تفاوت کسی که پاس کانادایی داره با کسی که متولد کاناداست چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)