صفحه 38 از 54 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    اخه خود مسئله مالی هم مهمه، اون 130 میلیون حداقل هزینه است اگه همه چی اوکی باشه و خدایی نکرده بچه بعد از دنیا اومدن احتیاج به مراقبت خاص نداشته باشه و الا شاید تا 200 میلیون هم بار مالی داشته باشه.

واقعا تفاوت کسی که پاس کانادایی داره با کسی که متولد کاناداست چیه؟
    تفاوتی ندارن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان من قصددارم برای زایمان همسرم با ویرای توریستی به ونکوور بیام در موارد قبلی صحبتهایی مبنی بر 15000 تا20000 دلار هرینه شده .
    لطفا اکر اطلاعات دقیقتری دارین که کمکی به برنامه ریزی یهتر من میتونه بکنه در اختیارم بذارید
    درضمن اگر تفاوتی بین سزارین و زایمان طبیعی دز پرداختی بیمارستان هست بفرمایید لطفا

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnezam777 نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصددارم برای زایمان همسرم با ویرای توریستی به ونکوور بیام در موارد قبلی صحبتهایی مبنی بر 15000 تا20000 دلار هرینه شده .
    لطفا اکر اطلاعات دقیقتری دارین که کمکی به برنامه ریزی یهتر من میتونه بکنه در اختیارم بذارید
    درضمن اگر تفاوتی بین سزارین و زایمان طبیعی دز پرداختی بیمارستان هست بفرمایید لطفا
    به نظرم این یه بحث کاملا تخصصیه و هزینه ها مورد به مورد فرق میکنه. شما اگر بیمه نداشته باشی حتی برای یه سرما خوردگی نمیتونی پیشبینی کنی که اگر بری اورژانس بیمارستان هزینه هات چقدر خواهند بود.
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnezam777 نمایش پست ها
    هزینه های زایمان طبیعی به طور قطع پایین تر است هم به لحاظ عدم نیاز به عمل و تجهیزات و کادر مربوطه و هم مدت اقامت در بیمارستان که عموما یک شب به حای حداقل دو، سه شب در حالت سزارین است.
    در هر حال هزینه های تخمینی عموما در حالتهای مختلف ممکن است بسیار غیرقابل پیش بینی شود و مساله ای است که با احتمال هرگونه پیچیدگی یا مشکلات احتمالی قبل یا بعد آن قابل تخمین نیست. زایمان طبیعی و سزارین هم قابل پیش بینی ممکن است برای شما نباشد و توسط پزشک توصیه گردد. در کل اگر کل مبلغی که می توانید روی آن حساب کنید نزدیک به مبلغ پیش بینی شده در حالت نرمال است (هزینه های مسافرت، اقامت و بهداشت) توصیه من اینستکه هرگز ریسک زیاد روی چنین موضوعی نکنید مگر آنکه مبلغ را صرفا برای تخمین اولیه بخواهید و توان مالی برای تامین هزینه های پیش بینی نشده احتمالی را داشته باشید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

درود بر دوستان
    من یه خبری شنیدم راهنمایی بفرمایید بچه ای که در کانادا از پدر و مادری که با ویزای توریستی وارد کانادا شدن فقط شناسنامه کانادایی میگیره و پاسپورتش رو تا ۱۶ سالگی بهش نمیدن مگر. اینکه کسی که سیتیزن هست باید ضمانت کنه! این درسته؟

ApplyAbroad Guru

درود بر دوستان
    من یه خبری شنیدم راهنمایی بفرمایید بچه ای که در کانادا از پدر و مادری که با ویزای توریستی وارد کانادا شدن فقط شناسنامه کانادایی میگیره و پاسپورتش رو تا ۱۶ سالگی بهش نمیدن مگر. اینکه کسی که سیتیزن هست باید ضمانت کنه! این درسته؟
    برای همه افراد (چه پدر و مادر توریست و چه کانادایی) در زمانی که پاسپورتشون رو میگیرن باید یک سیتیزن کانادا بعنوان ضامن فرم را امضا کنه. هم بچه و هم بزرگسال. در واقع ضامن نقش معرف را داره.

فرم درخواست پاسپورت برای بچه را میتوانید از اینجا دانلود کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/passpor...df/PPTC155.pdf

ApplyAbroad Guru

درود بر دوستان
    پاسخ سوال را جناب ghlobe دادند و البته که نقش ضامن فقط در حد تایید تطابق عکس با فرزند متولد شده و امضا فرم و پشت عکس است. شناسنامه مشابه ایران در کانادا وجود ندارد و فقط گواهی تولد است (یک برگه). پاسپورت را کسی نگهداری نمیکند و برای چنین مواردی هم مشابه شایعات دیگر، اصولا وقت و هزینه صرف نمیشود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان. راسته توی کانادا هر بچه ای که به دنیا بیاد؛ ماهانه 500 دلار به فاند اضافه میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alimosleh نمایش پست ها
    سلام دوستان. راسته توی کانادا هر بچه ای که به دنیا بیاد؛ ماهانه 500 دلار به فاند اضافه میشه؟
    به فاند چیزی اضافه نمیشه ولی دولت کانادا یک کمک ماهانه برای بچه اختصاص میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    به فاند چیزی اضافه نمیشه ولی دولت کانادا یک کمک ماهانه برای بچه اختصاص میده.
    این هزینه رو به همه خانواده ها میدن، حتی کسانیکه با ویزای توریستی اومدن و بر میگردن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)