صفحه 40 از 54 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

این مطلب رو میزارم برای دوستانی که شاید بخوان با ویزای ویزیتوری و تولد فرزندشون بیان کانادا، درواقع تجربه هفته گذشته خودمه.
    وقتی شما ویزا گرفتی دیگه جایی کاری به مسئله بارداری شما ندارن، داخل فرودگاه مونترال کسی بخاطر باردار بودن از ما سوال و جوابی نکرد
    در مورد اجازه پرواز تا ۳۲هفته که اگه پزشک خودتون اجازه بده مانعی برای پرواز ندارید ولی بعد از ۳۲تا ۳۶ هفته نیاز به تایید پزشک معتمد ایرلاین دارید،پرواز ما ایرفرانس بود و پایان هفته ۳۲بارداری پرواز کردیم ،پزشک ایرلاین ۵۰دلار که معادلش رو به ریال و ۲میلیون ریال از ما گرفت یه نامه داد که در فرودکاه به مشکل نخوریم، و البته هیچ کسی هم در فرودگاه ایران از. ما در مورپ بارداری نپرسید و ما هم اصلا نامه پزشک رو نشون ندادیم، یعنی تگه از نظر ظاهری مشکلی ندارین و پزشک خودتون اجازه پرواز میده نیازی به گرفتن نامه از پزشک ایرلاین و پرداخت پول ندارید.

Junior Member

دوستانی که با ویزای توریستی برای زایمان اومدن کانادا،لطفا راهنمایی کنن بعد از تولد فرم هایی روکه بیمارستان میده و بعد از پرکردن باید پست بشه،راهی هست پست نکرد و دستی فرم ها رو برد تا زودتر شناسنامه رو بشه گرفت؟
    اکه کسی تجربه اش رو داره یا اطلاع داره از پروسه شناسنامه و پاسپورت ، خوشحال میشم راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    دوستانی که با ویزای توریستی برای زایمان اومدن کانادا،لطفا راهنمایی کنن بعد از تولد فرم هایی روکه بیمارستان میده و بعد از پرکردن باید پست بشه،راهی هست پست نکرد و دستی فرم ها رو برد تا زودتر شناسنامه رو بشه گرفت؟
    اکه کسی تجربه اش رو داره یا اطلاع داره از پروسه شناسنامه و پاسپورت ، خوشحال میشم راهنمایی کنه.
    این لینک رو بخوانید؛ ظاهرا الان دیگه آنلاین هم میشه انجامش داد:
    https://www.ontario.ca/page/register-birth-new-baby

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این لینک رو بخوانید؛ ظاهرا الان دیگه آنلاین هم میشه انجامش داد:
    https://www.ontario.ca/page/register-birth-new-baby
    متشکرم از لینک که برام فرستادین، من چکش کردم چیزی در مورد مقیم بودن و نبودن ننوشته بود ولی دیروز که تماس کرفتم با شماره ای که روی فرم ها بود میگفت کسایی که توریست هستن باید فرم رو پر کنن و از طریق پست یا خود بیمارستان ارسال کنن، که این روش خیلی زمان بر خواهد بود

ApplyAbroad Guru

متشکرم از لینک که برام فرستادین، من چکش کردم چیزی در مورد مقیم بودن و نبودن ننوشته بود ولی دیروز که تماس کرفتم با شماره ای که روی فرم ها بود میگفت کسایی که توریست هستن باید فرم رو پر کنن و از طریق پست یا خود بیمارستان ارسال کنن، که این روش خیلی زمان بر خواهد بود
    آنلاین هم به همین روش که جناب ghlobe فرستادند سریع نیست و باید زمانی حدود 4-6 هفته در نظر گرفت که البته تقریبی است.
    برای پاسپورت پس از دریافت گواهی تولد می شود با مراجعه حضوری و پرداخت اضافه وجه به صورت فوری اقدام کرد ولی برای گواهی تولد اطلاعی ندارم ممکن است سرویس تسریع شده accelerated هم با همین روش داشته باشند که زمان را کوتاه کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

این لینک شما برای انتاریو هست، من مونترال هستم ،لینک کبک رو هم دارید؟

ApplyAbroad Guru

این لینک شما برای انتاریو هست، من مونترال هستم ،لینک کبک رو هم دارید؟
    اینجا را ببینید. ظاهرا پروسه تسریع شده را هم دارند ظرف سه روز کاری ولی اینکه برای گزینه شما هم امکان پذیر باشد چک کنید:
    http://www4.gouv.qc.ca/EN/Portail/Ci...ivl_naisn.aspx
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اینجا را ببینید. ظاهرا پروسه تسریع شده را هم دارند ظرف سه روز کاری ولی اینکه برای گزینه شما هم امکان پذیر باشد چک کنید:
    http://www4.gouv.qc.ca/EN/Portail/Ci...ivl_naisn.aspx
    متاسفانه کسانی که مقیم نیستن نمیتونن بصورت آنلاین تو استان کبک ریجستر کنن، اینو هم تلفنی پرسیدم و هم حضورا رفتم

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    و دانشجویان خارجی بعد از 18 ماه اقامت در کانادا.
    من یه سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین. فقط یکیمون دانشجو باشه کافیه؟ یعنی اگر من دانشجو باشم و همسرم ویزای کار داشته باشن بعد از 18 ماه از شروع تحصیلم این کمک در صورت بچه دار شدن این کمک هزینه درباره ما هم صدق میکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    من یه سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین. فقط یکیمون دانشجو باشه کافیه؟ یعنی اگر من دانشجو باشم و همسرم ویزای کار داشته باشن بعد از 18 ماه از شروع تحصیلم این کمک در صورت بچه دار شدن این کمک هزینه درباره ما هم صدق میکنه؟
    بله صدق میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)