صفحه 41 از 54 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله صدق میکنه.
    خیلی ممنون از جوابتون، یه سوال دیگه. اگر همسر من اونجا استخدام بشه و شروع به کار کنه، آیا چیزی به اسم مرخصی زایمان با حقوق وجود داره و بهش تعلق میگیره؟ اگر بله بعد از چه مدت کار؟ بازم ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون، یه سوال دیگه. اگر همسر من اونجا استخدام بشه و شروع به کار کنه، آیا چیزی به اسم مرخصی زایمان با حقوق وجود داره و بهش تعلق میگیره؟ اگر بله بعد از چه مدت کار؟ بازم ممنونم
    در این مورد باید از کارفرما سوال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    در صورتی که کارفرما Employment Insurance یا به اختصار EI برای شما به اداره مالیات داده و در صورتی که قبل از زایمان ۶۰۰ ساعت کار کرده باشید می تونید تقریبا 15 هفته حقوق زایمان (فقط برای زن) و 35 هفته حقوق والدین (در مجموع زن و مرد) از دولت دریافت کنید، و کارفرما طبق قانون باید موافقت کنه و بعد از این مدت به کارتون بر می گردید. میزان حقوق زایمان تقریبا ۵۵ درصد حقوقی است که حین کار می گرفتید.

به این لینک سری بزنید:
    https://www.canada.ca/en/employment-...-parental.html

Junior Member

سلام
    من برای زایمان فرزندم با ویزای توریستی به ونکوور آمده ام.
    سوال من این است که برای گرفتن گواهی تولد ماکزیمم چند روز در نظر بگیرم(کسانی که در بریتیش کلمبیا این تجربه را دارند لطفا جواب دهند)
    اگر گرفتن پاسپورت کانادایی را 10 روز در نظر بگیریم و در این 10 روز پاسپورت و شناسنامه ایرانی اش را همزمان از ایران بگیریم آیا کل پروسه در ماکزیمم 40 روز انجام می شود تا به ایران برگردیم؟
    ممنون از همکاری شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    فقط توركيش سوار ميكنه تا اونجا كه اطلاع دارم
    بليت از كانادا به ايران ميشه گرفت نميخواد تيكه تيكه بگيريد

با سلام. آیا هنوزم ترکیش بچه بدون پاس رو میاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhs_fr نمایش پست ها
    سلام
    من برای زایمان فرزندم با ویزای توریستی به ونکوور آمده ام.
    سوال من این است که برای گرفتن گواهی تولد ماکزیمم چند روز در نظر بگیرم(کسانی که در بریتیش کلمبیا این تجربه را دارند لطفا جواب دهند)
    اگر گرفتن پاسپورت کانادایی را 10 روز در نظر بگیریم و در این 10 روز پاسپورت و شناسنامه ایرانی اش را همزمان از ایران بگیریم آیا کل پروسه در ماکزیمم 40 روز انجام می شود تا به ایران برگردیم؟
    ممنون از همکاری شما
    من توی مونترال کمتر از ۲هفته ای گواهی تولد رو‌کرفتم، ولی اگه اونجا سیستم درخواست آنلاین برای غیر مقیم هارو داشته باشه زودتر هم میشه گرفت ،ولی سما حداکثر ۲هفته رو در نظر بگیرید،
    برای پاس ایرانیش هم میتونه جد پدری از ایران اقدام کنه، یعنی پدر پدر، داخل ایران اگه مدارک کامل باشه بهروزه هم شناسنامه ایرانیش رو‌میگیرید هم پاسپورتش رو، فقط باید بتونید گواهی تولد و عکس بچه رو مسافری بفرستین ایران و دوباره مسافری برگرده کانادا، چون این جور مدارک رو هر شرکتی قبول نمیکنه و اگر هم قبول کنن زمان بر هستش، توی این فاصله تا پاس ایرانیش بیاد، میتونید برای پاس کاناداییش هم اقدام کنید،
    من ۳۵ روز براش زمان گذاشته بودم که خوشبختانه توی همین مدت کارها انجام شد و نیازی به تغییر تاریخ بلیط هواپیما نشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhs_fr نمایش پست ها
    با سلام. آیا هنوزم ترکیش بچه بدون پاس رو میاره؟
    ترکیش رو نمیدونم ولی دوستم با قطر این کارو کرد، اون ها قبول کردن، اما برای خودم رو ایرفرانس قبول نکرد

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

سلام دوستان عزیز
    پدر و مادری اگه PR داشته باشند اگر فرزندشون در کانادا به دنیا بیاد بچه می تونه پاس کانادایی بگیره؟ و چقدر طول میکشه؟
    و اینکه تولذ فرزند می تونه برای دریافت شهروندی مادر کمک میکنه؟
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar222 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    پدر و مادری اگه PR داشته باشند اگر فرزندشون در کانادا به دنیا بیاد بچه می تونه پاس کانادایی بگیره؟ و چقدر طول میکشه؟
    و اینکه تولذ فرزند می تونه برای دریافت شهروندی مادر کمک میکنه؟
    بچه در هر حالتی در کانادا به دنیا بیاد یعنی حتی اگر والدینش با ویزای توریستی کانادا باشند شناسنامه و پاسپورت کانادایی میگیره.

خیر تولد فرزند هیچ اثری برای کسب شهروندی والدین نداره. مگر اینکه بچه بزرگ بشه و با داشتن شرایط برای اسپانسر شدن والدین درخواست بده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام وقتتون بخير
    كلا پورسه ي به دنيا اومدن بچه رو تو كانادا خواستم بدونم
    اينكه ما با ويزاي توريستي بريم اونجا و خودمون بعد به دنيا اومدن بچه اقدام كنيم واسه گرفتن پاسپورت و شناسنا مه ي كانادايش
    ميشه راهنماييم كنيد
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)