صفحه 47 از 54 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

ببينيد دوستان من نميدونم دولت كانادا واقعا به راي دادگاه و پروسه بهزيستي ايران استناد ميكنه و اطمينان داره يا نه!؟ وقتي شما از طرف بهزيستي بعد از طي كردن هفت خوان رستم و كلي بررسي و چك كردن زندگيتون تاييد ميشيد و بهتون فرزندي رو واگذار ميكنه يعني از نظر دادگاه هيچ سرپرستي براي اون كودك وجود نداشته چون الويت واگذاري با خويشاونده كه اگر نباشه بعد از اعلام از طرف روزنامه رسمي بچه قابليت واگذاري پيدا ميكنه يعني ميخوام بگم همه جوره استعلام ميكنن كه بچه كسي رو داره يا نه و اصلا پروسه راحتي نيست ما خودمون نزديك ٢/٥ سال دويديم تا تونستيم فرزندي رو بگيريم اونم اول ٧ ماه آزمايشي دادگاه حكم ميده و بعد ٧ ماه حكم دائم كه با دوندگيها و كلي بگير و ببندها مال ما ٩ ماه طول كشيد، كاش دولت كانادا به اين پروسه اشراف داشته باشه و بدونه ايران خيلي سفت و سخت ميگيره ، ما اصلا نميخواستيم از كانادا اقدام كنيم و دلمون ميخواست از ايران يه بچه رو به فرزندخواندگي بپذيريم الان هم واقعا خيلي سخته يكيمون بياد كانادا و از اونجا اقدام كنه كاش پروسه مشخص بود و ميشد از همون روش بريم جلو چون همون رفت و برگشت خيلي راحت نيست اونايي كه بچه كوچولو دارن بهتر ميفهمن من چي ميگم، به هر حال ممنونم از اينكه خالصانه هر كدومتون سعي در كمك به ما رو داريد . من با يه وكيل مشورت كردم گفت يكيتون بياد كانادا اسپانسري اقدام كنه كه حس كردم خودش هم مطمئن نيست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin2018 نمایش پست ها
    ببينيد دوستان من نميدونم دولت كانادا واقعا به راي دادگاه و پروسه بهزيستي ايران استناد ميكنه و اطمينان داره يا نه!؟ وقتي شما از طرف بهزيستي بعد از طي كردن هفت خوان رستم و كلي بررسي و چك كردن زندگيتون تاييد ميشيد و بهتون فرزندي رو واگذار ميكنه يعني از نظر دادگاه هيچ سرپرستي براي اون كودك وجود نداشته چون الويت واگذاري با خويشاونده كه اگر نباشه بعد از اعلام از طرف روزنامه رسمي بچه قابليت واگذاري پيدا ميكنه يعني ميخوام بگم همه جوره استعلام ميكنن كه بچه كسي رو داره يا نه و اصلا پروسه راحتي نيست ما خودمون نزديك ٢/٥ سال دويديم تا تونستيم فرزندي رو بگيريم اونم اول ٧ ماه آزمايشي دادگاه حكم ميده و بعد ٧ ماه حكم دائم كه با دوندگيها و كلي بگير و ببندها مال ما ٩ ماه طول كشيد، كاش دولت كانادا به اين پروسه اشراف داشته باشه و بدونه ايران خيلي سفت و سخت ميگيره ، ما اصلا نميخواستيم از كانادا اقدام كنيم و دلمون ميخواست از ايران يه بچه رو به فرزندخواندگي بپذيريم الان هم واقعا خيلي سخته يكيمون بياد كانادا و از اونجا اقدام كنه كاش پروسه مشخص بود و ميشد از همون روش بريم جلو چون همون رفت و برگشت خيلي راحت نيست اونايي كه بچه كوچولو دارن بهتر ميفهمن من چي ميگم، به هر حال ممنونم از اينكه خالصانه هر كدومتون سعي در كمك به ما رو داريد . من با يه وكيل مشورت كردم گفت يكيتون بياد كانادا اسپانسري اقدام كنه كه حس كردم خودش هم مطمئن نيست.
    چرا به پیشنهاد برخی دوستان در پستهای قبلی ایمیل نمیزنید به سفارت و سوال نمیکنید؟ مطمینا با وجود نظرات متفاوتی که دوستان در اینجا به شما ارایه دادند هیچ کدام (از جمله خود اینجانب) نمیتوانند تضمینی به شما بدهند و از طرفی توانی هم برای کمک عملی به پروسه شما و اخذ تاییدیه از دولت کانادا ندارند. من به شخصه معتقدم صحبت وکیل همانطور که ذکر شد صحیح است و شما می توانید (وباید) از این راه اقدام کنید. همچنانکه ویزای موقت را امکانپذیر نمیدانم و از طرفی بسته بودن پروسه به طور کامل به واسطه مفاد کنوانسیون را نیز به دلیل عدم ذکر در قوانین در سایت کانادایی رد میکنم. با این حال نظراتی است که برخی دوستان ارایه دادند و بر اساس نقطه نظرات ایشان قابل احترام است.
    به نظر من مساله شما ابتدا استعلام از طریق سفارت است و پاسخ سفارت هرچه که باشد پایان دنیا نیست. امکان وجود استثنا ها و شرایط خاص، طرح موضوع در دادگاه و کسب مجوز یا امکان تمدید مجوز اقامت در شرایط ویژه با توجه به شرایط خاص کارت اقامت شما و موارد دیگر.... که بحثهای تخصصی است که از جنبه حقوقی خود باید مطرح شود و توسط کارشناسان مربوطه بررسی شود. همین مواردی که ذکر کردید که مجبور هستید برای پروسه فرزند خواندگی در ایران مدت طولانی را حضور فیزیکی داشته باشید و موارد مشابه مستنداتی هستند که میتوانید در صورت نیاز ارایه دهید. کانادا هم به هیچ وجه انتظار اولویت دهی به اداپت فرزند از داخل کانادا را ندارد و برای همین منظور هم مقررات مشخصی را در سایت دولت برای اینترنشنال اداپتیشن قرار داده که لینک آن ذکر شد.
    اگر خواستید در خصوص متن ایمیل سفارت می توان کمکتان کنم اگر نیاز به کمک دیدید متن اولیه ای تنظیم کنید، پیام خصوصی بزنید تا جایی که بتوانم راهنمایی میکنم.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان
    میخواستم ببینم بعد از تولد بچه در کانادا برای گرفتن شناسنامه و پاسپورت ایرانی فرستادن birth certificate و اقدام توسط جد پدری در ایران سریعتر و راحت تره یا فرستادن مدارک به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن؟ و اینکه برای اقدام از ایران اصل شناسنامه و کارت ملی و پاسپورت پدر و مادر رو هم باید ارسال کنیم ایران؟ و کسانی که تجربش رو داشتن بفرمایند چقدر طول میکشه این پروسه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط atashpareh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم بعد از تولد بچه در کانادا برای گرفتن شناسنامه و پاسپورت ایرانی فرستادن birth certificate و اقدام توسط جد پدری در ایران سریعتر و راحت تره یا فرستادن مدارک به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن؟ و اینکه برای اقدام از ایران اصل شناسنامه و کارت ملی و پاسپورت پدر و مادر رو هم باید ارسال کنیم ایران؟ و کسانی که تجربش رو داشتن بفرمایند چقدر طول میکشه این پروسه؟
    با تشکر
    از واشنگتن حدودا یک ماه طول می‌کشه و باید اصل مدارک رو بفرستید چون در هرحال باید اسم والدین رو داخل شناسنامه فرزند بنویسن.

ApplyAbroad Superstar

حزب حاکم در صدد لغو اعطای تابعیت بر اساس تولد است. یعنی دیگر کودکی که در کانادا از والدین غیر سیتزین یا غیرمقیم به دنیا می آید بطور خودکار سیتزین نخواهد شد.
    https://nationalpost.com/opinion/and...nadian-citizen
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    حزب حاکم در صدد لغو اعطای تابعیت بر اساس تولد است. یعنی دیگر کودکی که در کانادا از والدین غیر سیتزین یا غیرمقیم به دنیا می آید بطور خودکار سیتزین نخواهد شد.
    https://nationalpost.com/opinion/and...nadian-citizen
    در اجلاس حزب مخالف (محافظه کار) پیشنهاد شد، ولی حزب حاکم (لیبرال) پشتیبانی نکرده است.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در اجلاس حزب مخالف (محافظه کار) پیشنهاد شد، ولی حزب حاکم (لیبرال) پشتیبانی نکرده است.
    عذر میخوام درست می‌فرماید. انقدر اقای فورد جلوی چشامون هست همه چیز را کانسرویتیو می بینیم.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند سوال دارم
    من برای وازای توریستی اقدام کردم و الان باردار هستم یک ماهه و اکثر آزانس ها گفتن بهم ویزا میدن به خاطر ویزا شینگن و ویزا کره و چین و سفر هایی دیگه ای که داشتم
    سوال من ایته که بهم میگن افسر های مرزبان کانادا امکان گیر دادنشون به خانم های باردار هست میشه کسی اگر چیزی میدونه بگه؟؟ واقعا دیپورت میکنند اگر بفهمن باردارم؟؟آیا راه حلی هست؟؟؟

Junior Member

دوستانی که جدیدا با ویزای توریستی برای زایمان رفتن میشه تجربه سفر و فرودگاهشون را بهم بگن؟؟آیا توی فرودگاه کسی چیزی پرسیدن؟؟؟
    با توجه به اطلاعاتی که دارم باید تا قبل ماه 6 سفر کنیم برنامه سفر و توی فرودگاه ازمون میگیرن؟؟؟و هزینه هاشم لطفا بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط ejanfaza نمایش پست ها
    دوستانی که جدیدا با ویزای توریستی برای زایمان رفتن میشه تجربه سفر و فرودگاهشون را بهم بگن؟؟آیا توی فرودگاه کسی چیزی پرسیدن؟؟؟
    با توجه به اطلاعاتی که دارم باید تا قبل ماه 6 سفر کنیم برنامه سفر و توی فرودگاه ازمون میگیرن؟؟؟و هزینه هاشم لطفا بگید
    توی فرودگاه آزمون میگیرن یعنی چی؟افیسر مربوطه می‌تونه مهلت کمتری از شش ماه به شما بده اگر احساس کنه شما توریست نیستید و صرفا برای زایمان آمدید.
    هزینه زایمان بستگی به نوع زایمان داره و مدت حضور در بیمارستان و مراقبتهای بعدی و سلامت کودک بعلاوه ویزیتهای قبل و بعد زایمان و سونوگرافی و ازمایشها و... که اگر مشکلی قبل و بعد زایمان باشه و مثلا کودک نیاز به مراقبت خاصی داشته باشه ممکنه رقم هزینه ها به صدهزار دلار هم برسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)