صفحه 5 از 54 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و اخذ تبعیت کانادایی

سلام دوستان
    ممنونم از همه تون توضیحات قشنگی دادین
    انشا... ما 23 دسامبر عازم مونترال هستیم...بصورت دانشجویی و از طریق همسرم
    من دو تا بچه زیر 1 سال دارم و طبق پی گیری هایی که کردم
    امتیاز برای پی آر شدن برای متاهل ها 63 هست
    که ما از هین الان خوشبختانه 68 امتیاز داریم
    یعنی میتونیم بعد از 1سال اقامت برای پی آر اقدام کنیم و بعد از 1 سال و نیم پی آر بشیم
    در اون صورت به بچه ها مون هر کدوم 350 $دولت کانادا و 150 دلار دولت کبک ماهیانه حقوق میدن
    مهد کودک دولتی هم از همین الان میتونیم اقدام کنیم(منظورم لحظه ورود) احتمال داره 9ماه و حتی بیشتر تو نوبت باشیم ولی مهد دولتی کانادا مخصوصا در کبک مزایای خوبی داره اگه میگم کبک به این دلیل که توی استان های دیگه مادر و پدر هر دو باید دانشجو باشن یا کار کنن تا بهشون بدن اما کبک اینطور نیست و یکی از والدین اگه دانشجو باشه مهد میدن
    با 70 درصد تخفیف یعنی تمام وقت صبح تا 5 عصر 7$ و پاره وقت صبح تا ظهر یا ظهر تا عصر 3.5 $
    دیگه این که وجود بچه امتیاز شما رو برای زودتر پی آر شدن میبره بالا هر بچه 4 امتیاز داره که ما 8 امتیازمون بخاطر وجود اوناست
    ووقتی شما پی آر بشید خیلی شرایط زندگی براتون آسون تر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.abroad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    آیا هزینه به دنیا آوردن بچه برای کسانی که در کانادا دانشجو هستند نیز رایگان است و کمک هزینه ماهیانه می گیرند یا این قانون ها تنها برای آنهایی است که اقامت دائم دارند؟

سلام . دوستان منم دقیقا سئوالم مثه vahid.abroad هستش. تو رو خدا یکی جواب بده و اگه کسی تجربیاتی مشابه ما داره در اختیار بذاره. ممنون از همگی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.abroad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    آیا هزینه به دنیا آوردن بچه برای کسانی که در کانادا دانشجو هستند نیز رایگان است و کمک هزینه ماهیانه می گیرند یا این قانون ها تنها برای آنهایی است که اقامت دائم دارند؟
    بیمه دانشجویی شما هزینه های بیمارستان و دکتر و غیره رو کاور میکنه. وقتی بچه بدنیا بیاد کانادایی است و از تمام مزایای کانادایی بودن منجمله کمک هزینه برخورداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    يك سوال عمومي و مهم،
    من و همسرم سنم داره مي‌گذره من 32 و خانمم 31، تازه پروسه رو شروع كرديم كه شايد تا دوسالي فرايند طول بكشه (ماهر فدرال هستيم)، به نظرتون صبر كنيم بعد از جا افتادن در كانادا به فكر بچه باشيم و يا ايران؟ ما به لحاظ مالي كم توان هستيم ولي خوب فعلا دو تامون كار مي‌كنيم. اگه تو ايران بچه دار شيم به نظر بچه 1.5 ساله باشه مي‌تونيم بريم كانادا....
    با بچه شروع پرهزينه‌تره، خانمم نخواهد توانست كار كنه يا تو كلاس‌هاي كاريابي و زبان و ... شركت كنه تو ايران هم سرمايه‌مون خيلي تحليل خواهد رفت؟ نظر دوستان چيه؟

من 34 سالمه خانمم 31 سالشه هنوز منتظر ویزا هستیم اما خانمم میگه تا 36 سالگی وقت دارم و ما حتما می خوایم بچمون کانادا دنیا بیاد و اسم ایران تو هیچ مدرکیش نباشه به نظرم می ارزه
    ارسال مدارک: دسامبر 2010 فایل نامبر: مارچ 2011 دعوت به مصاحبه اول: جون 2011
    دعوت به مصاحبه جدید :15 نوامبر 2011فایل نامبر فدرال:20 ژانویه 2012
    رشته نفر اصلی 12 امتیازی همراه 6 امتیازی مدیکال -لندینگ فی 14آگوست
    -لندینگ در مونترال 11 اگوست

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

ببینید دوستان عزیز اینکه میگن سن باروری برای خانم ها بیش از 35-36 سال نباشه، به این دلیل که ریسک ناباروری و بچه ی مشکل دار رو افزایش میده، فقط افزایش، مثلا از 5 در هزار ممکنه برسه به 10-20 در هزار،پس الکی خودتون رو با این جفنگیات پریشون نکنید و به فکر بچه دار شدن در اینجا در این اوضاع نابسامان نباشید که هزینه ی زندگیتون ده برابر خواهد شد و مشکلاتش قابل تصور نیست.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

من که 24 سالمه و بچه هام یکسال و یک ماهشون هست بریدم
    بعضی وقتا فکر میکنم اونی که سن بالای 30 ساله چه حوصله فولادینی باید داشته باشه
    بنظر من که منتظر نشینید و بچه دار بشید و برید معلوم نیست چی پیش بیاد

ضمنا آقا امیر من که سونوگرافی غربالگری رفته بودم یک مورد خودم دیدم که تو غربالگری به جنین مشکوک شده بودن و باید اون بچه هه سقط میشد به علت سن بالای مادرش
    اتفاقا این که بچه سالم بدنیا بیاد دور از انتظاره بااین پارازیت و آلودگی هوا و امواج صوتی و امواج موبایل و ماهواره ها خیلی بیشتر شده نواقص جنینی

بنظر من نباید این مورد رو آسون گرفت و گفت هنوز وقت هست بچه بزرگترین سرمایه زندگی هر کسی هست
    آدم حاضره تمام داراییش بره تا بچه ش سالم باشه پس بزرگترین سرمایه زندگیتون رو تو اولویت قرار بدید

ببخشید پر حرفی کردم

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    ببینید دوستان عزیز اینکه میگن سن باروری برای خانم ها بیش از 35-36 سال نباشه، به این دلیل که ریسک ناباروری و بچه ی مشکل دار رو افزایش میده، فقط افزایش، مثلا از 5 در هزار ممکنه برسه به 10-20 در هزار،پس الکی خودتون رو با این جفنگیات پریشون نکنید و به فکر بچه دار شدن در اینجا در این اوضاع نابسامان نباشید که هزینه ی زندگیتون ده برابر خواهد شد و مشکلاتش قابل تصور نیست.
    جفنگیات!!!!!!

اولا میزان افزایش ریسک خیلی بیش از این مقداری هست که شما گفتین. در ثانی حتی اگه برفرض محال همین قدر هم باشه این یعنی دو تا چهار برابر شدن خطر. این میزان کمه واقعا؟

بحث در مورد نفس بچه دار شدن یا نشدن جداست و اینجا جاش نیست. اما واقعیات علمی جفنگیات نیستند.

در تائید صحبتهای دوستمون yasser بهتره بگم که سن باروری برای خانوم ها یر 30 سال و برای آقایون زیر 36 سال هست سن بارداری 32 سال به بالا واسه مادر حاملگی ر خطر تلقی میشه اگه قصد بارداری برای اولین بچه رو داشته باشه. خدا رو شکر ما این راه رو رفتیم و خیلی ها رو هم توی این راه دیدیم و از سر ناشتن مطالعه هم نگفتیم بلاخره هر مادری توی دوران بارداری 3 4 تا کتاب میخونه توی نت سرچ میکنه ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahta نمایش پست ها
    When you are in Canada as an immigrant, your child gets "Canada child tax benefit", which can be something around $400/month. The following link has good information:

http://www.cra-arc.gc.ca/bnfts/cctb/menu-eng.html

When your income is below a certain amount there are some daycare subsidy programs which can cover the daycare cost. The English classes also have free daycare. Having a baby is a blessing; I think you don't need to do such sacrifices to come to Canada. t

در کانادا به فرزندان زیر 18 سال شما کمک هزینه ای را به صورت ماهیانه (حدود 3500دلار در سال) میدهند، کلیه افراد مقیم کانادا و مهاجرین بلافاصله بعد از ورود به کانادا میتوانند برای دریافت این پول اقدام کنند . یعنی کانادا به خاطر نگهداری از بچه خودتان در خانه خودتان به شما حقوق پرداخت می کند! و هر ماه چک آن را به آدرس پستی شما می فرستد.

این کمک هزینه1- (Canada Child Tax Benefit(CCTBنام دارد.این پول ماهانه، جهت کمک به هزینه های کودک در حال رشد شما میباشد که مشمول خانواده هایی با در آمد خالص سالیانه زیر $24,183 میباشد، این میزان کمک هزینه سالیانه بین $3240 تا $3485 میباشد که این رقم تا حدودی بین فرزندان اول تا سوم به بعد متغییر است. البته خانواده هایی با درآمد خالص سالیانه بین $24,183 تا $41,544 میتوانند سالیانه بین $1367 تا $1462 دریافت و در نهایت حتی اگر درامد سالیانه شما بیش از $41,544 باشد نیز میتوانید مشمول مزایایی شوید.
    ویرایش توسط M1KE : January 1st, 2013 در ساعت 07:58 PM دلیل: حذف لینک تبلیغاتی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)