صفحه 50 از 54 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    خوب شما كه بهتر از من قانون را ميدانيد بايد همچنين بدانيد اگر فرضا من نوعي با قبول ريسك سفر طولاني ، پرداخت هزينه هاي بالاي سفر و قبول هزينه هاي پيش بيني نشده قصد سفر به كانادا كنم ،با توجه به دوره خطر و ممنوعيت براي مسافرت خانم باردار كه معمولا بعد ٧ ماهگي است ، در ماه ششم يا پنجم بارداري سفر ميكنم و بليط برگشت را نيز قبل دوره خطر تهيه ميكنم تا در صورت لزوم به افسر مرزباني نشان دهم . بعبارتي حساب همه چيز را ميكنم نه اينكه شكم را جلو بندازيم و با يك عينك دودي در لب مرز بگيم اومديم براي زايمان!
    ضمن احترام ، متاسفانه علاقه ای به ادامه بحث با این شکل ادبیات ندارم به جز اینکه برداشت اینجانب از این ترد، همان مواردی است که در پست های قبلی مطرح شد. فقط مثال عینی شکل و ماهیت ارایه misleading information و misrepresentation را می توانستم احتمالا در پست قبلی در جهت تکمیل بحث اضافه نمایم که از نظر اینجانب همین مواردی می تواند باشد که شما هم در پست فوق به آن در قالب مثال اشاره فرمودید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوست عزيز. سفر توريستي و زايمان در كانادا نمي تواند مصداق misrepresentation يا misleading باشد . بارداري يك وضعيت تلقي مي شود و نه يك شرايط بيماري. مگر انكه از شما مستقيما سوال شود كه ايا باردار هستيد يا خبر و شما بگوييد خير. در غير اين صورت شما در فرم ها از شما سوالي راجع به وضعيت باردار بودن يا نبودن پرسيده نميشه و همينطور در كتگوري هاي ويزاي كوتاه مدت ويزيتوري ( family visit , tourism , business visit ) گزينه اي تحت عنوان برث توريزم نداريم.

موفق باشيد

Junior Member

با سلام،
    سوالی که دارم در مورد قانون جدیدیه که ممکنه تصویب بشه در مورد قانون پاسپورت برای فرزند.
    من تو ماه 6 بارداری هستم و خودم و شوهرم ویزای توریستی داریم از قبل، یعنی زمانی که من برای ویزا توریستی اپلای کردم اصلا باردار نبودم. برای تولد بچم برای ماه دیگه بلیط دارم. بردار شوهر، خواهر شوهر و مادر شوهرم ونکوور هستند. دو تا سوال دارم ممنون میشم که هر کس اطلاع کافی داره پاسخ بده.
    سوال اول اینکه آیا امکانش هست که آفیسر توی فرودگاه مانع ورود من بشه یا برای تاریخ خروج ددلاین قبل از تولد بچه برام تعریف کنه وقتی بفهمه حامله هستم.
    سوال دوم با قانونی جدیدی که امکانش هست تصویب بشه، ممکنه دیگه به بچه های متولد 2018 هم پاسپورت تعلق نگیره، چون من بچم آخر دسمبر به دنیا میاد.
    ممنون میشم از کمکتون
    اگر کسی تجربه تولد فرزند در ونکوور رو داره ممنون میشم تو روند پیدا کردن دکتر و بیمارستان کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan17m نمایش پست ها
    با سلام،
    سوالی که دارم در مورد قانون جدیدیه که ممکنه تصویب بشه در مورد قانون پاسپورت برای فرزند.
    من تو ماه 6 بارداری هستم و خودم و شوهرم ویزای توریستی داریم از قبل، یعنی زمانی که من برای ویزا توریستی اپلای کردم اصلا باردار نبودم. برای تولد بچم برای ماه دیگه بلیط دارم. بردار شوهر، خواهر شوهر و مادر شوهرم ونکوور هستند. دو تا سوال دارم ممنون میشم که هر کس اطلاع کافی داره پاسخ بده.
    سوال اول اینکه آیا امکانش هست که آفیسر توی فرودگاه مانع ورود من بشه یا برای تاریخ خروج ددلاین قبل از تولد بچه برام تعریف کنه وقتی بفهمه حامله هستم.
    سوال دوم با قانونی جدیدی که امکانش هست تصویب بشه، ممکنه دیگه به بچه های متولد 2018 هم پاسپورت تعلق نگیره، چون من بچم آخر دسمبر به دنیا میاد.
    ممنون میشم از کمکتون
    اگر کسی تجربه تولد فرزند در ونکوور رو داره ممنون میشم تو روند پیدا کردن دکتر و بیمارستان کنه.
    مشکلی از بابت بارداری و وضعیت زایمان ندارید. ممکن است سوالاتی در مورد هدف شما از سفر و مدت اقامت و... بشود که عموما با توجه به داشتن فامیل نزدیک و بازدید توجیه آن برای افیسر مشکل نخواهد بود. مساله ذکر شده در پستهای اخیر می تواند به عنوان یک احتمال هرچندکم در موارد خاص در نظر گرفته شود که آن هم در مورد کیسهای نظیر شما با توجه به داشتن دلایل توجیهی کافی بعید به نظر میرسد. دارا بودن شواهد مبنی بر تامین مالی، اقامت و آدرس و مشخصات میزبان و نظایر آن به این امر کمک میکند.
    در مورد قانون تابعیت فعلا در مرحله بحثهای صورت گرفته و نه قانون مصوب مطرح است و عموما هم چنین قوانینی حتی در صورت تصویب شامل تولدهای قبل افکتیو شدن آن نخواهند شد.
    در مورد ونکوور و پیداکردن پزشک بهتر است دوستانی که تجربه زایمان با ویزای توریستی را دارند در هر کجای کانادا نظر دهند چون پروسه با افراد دارای بیمه mspتفاوت دارد . در افراد تحت پوشش بیمه ایالتی معرفی پزشک زایمان بر اساس معرفی پزشک خانواده و شرایط مادر در هفته معینی از بارداری صورت میگیرد و مراجعات مشخص تحت نظر پزشک متخصص تا زمان زایمان انجام میشود. پزشک متخصص و بیمارستان بر اساس محدوده سکونت فرد تعیین میشود و ممکن است برخی اپشنها هم قابل انتخاب به صورت محدود باشد ولی در مورد شما ممکن است پروسه متفاوت باشد. بحث هزینه ها و نحوه پرداخت آنرا نیز بایستی درنظر بگیرید که در پستهای قبلی دوستان اشاره نمودند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan17m نمایش پست ها
    با سلام،
    ممنون میشم از کمکتون
    فعلا هیچ قانونی قرار نیست تصویب بشه. دولت فعلی تا اکتبر 2019 اکثریت پارلمان را داره و بهیچ عنوان قصد تغییر قانون رو نداره. حتی اگر انتخابات 2019 رو ببازه هم معلوم نیست تغییری در قانون فعلی پیش بیاد.

Junior Member

بنده قصد دارم برای پست دکترا در کانادا اقدام کنم
    در صورت امکان قصد دارم طوری برنامه ریزی کنم که فرزندم اونجا دنیا بیاد
    یعنی مثلا برای یک دوره شش ماهه بیام و در انتهای دوره زایمان کنم و برگردم
    در این صورت آیا زایمان رایگان خواهد بود؟ کلا بیمه به چه شکل است؟ اگر نوزاد بعد تولد بستری شد آیا بیمه هزینه ها را پرداخت می کند؟
    در ضمن یک دختر ۷ ساله دارم که همراهمه آیا به اون کمک هزینه تعلق میگیره؟
    ممنون میشم هرکس اطلاعاتی داره جواب من رو بده ممنونم از

Junior Member

سلام دوستان
    زایمان اورژانسی- باتوجه به داشتن دوقلو، شامل خدماتن تورژانسی کانادا محسوب نمیشه؟
    یا بازهم هزینه بر میباشد؟
    با شرایط الان حدودا چقدر باید برای زایمان سزارین باید حساب کرد؟

Junior Member

و اگر خدای نکرده بچه نیاز به مراقبتهای بیمارستانی پس از زایمان داشته باشد، باتوجه به اینکه جز شهوندان کانادا محسوب شده، بازهم شامل هزینه های فرد خارجی محسوب میشود یا خیر؟
    چون ----ظاهرا تا 20 -25 روز بعدش، شناسنامه هنوز صادر نشده.!!!!!!!!!!!

Junior Member

سلام.
    من میزبان برادرم و همسرش هستم که تو ماه آینده زایمان میکنن.
    میشه راهنمایی کنید وقتی بچه به دنیا اومد برای برکشتن به ایران چه مدارکی برای بچه باید تهیه بشه؟
    آیا میشه با فرستادن مدارک به ایران و گرفتن شناسنامه و پاسپورت ایرانی توسط جد پدری از کانادا خارج شد و بعد برای پاسپورت کانادایی اقدام کرد؟
    اگر کسی زمانبندی مناسب هم داره ممنون میشم راهنمایی کنه که پقدر طول میکشه این پروسس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    من توی مونترال کمتر از ۲هفته ای گواهی تولد رو‌کرفتم، ولی اگه اونجا سیستم درخواست آنلاین برای غیر مقیم هارو داشته باشه زودتر هم میشه گرفت ،ولی سما حداکثر ۲هفته رو در نظر بگیرید،
    برای پاس ایرانیش هم میتونه جد پدری از ایران اقدام کنه، یعنی پدر پدر، داخل ایران اگه مدارک کامل باشه بهروزه هم شناسنامه ایرانیش رو‌میگیرید هم پاسپورتش رو، فقط باید بتونید گواهی تولد و عکس بچه رو مسافری بفرستین ایران و دوباره مسافری برگرده کانادا، چون این جور مدارک رو هر شرکتی قبول نمیکنه و اگر هم قبول کنن زمان بر هستش، توی این فاصله تا پاس ایرانیش بیاد، میتونید برای پاس کاناداییش هم اقدام کنید،
    من ۳۵ روز براش زمان گذاشته بودم که خوشبختانه توی همین مدت کارها انجام شد و نیازی به تغییر تاریخ بلیط هواپیما نشد.
    سلام.
    من میزبان برادرم و همسرش هستم تورنتو که تا 1 ماه دیگه زایمان میکنن. بلیط برگشتشون 30 روز بعد از تاریخ زایمان هست.
    میشه من رو راهنمایی کنین که چه اقداماتی باید انجام بشه برای تهیه مدارک که بتونن بچه رو برگردونن ایران؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)