صفحه 7 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    جسارتا: اجباری نیست. ولی بهتره بگیرید. هزینه بیمه خانوادگی دو برابر هزینه تکی نمیشه. مثلا اگر نفری در سال 800 تا باشه دو نفری میشه 1300 تا. (مثال گفتم- معمولا کمتره)
    مطمئن هستید برای خانواده اجباری نیست؟ چون سایت خود UHIP فقطگروههای خاصی رومعاف کرده که همسران دانشجو جزوش نیستند.

ایالتهای دیگر را نمیدونم ولی در انتاریو هزینه خانوادگی UHIP (که طرف قرارداد بیمه برای دانشجویان بین المللی همه دانشگاههای انتاریوست به استثنای دانشگاه ویندزور که با Greenshield قرارداد دارد) دقیقا دوبرابر برای زوج و سه برابر برای زوج و فرزندان است:
    http://www.uhip.ca/_uploads/en_PremiumTable.htm

Senior Member

اگر دانشگاهتون اجباری کرده که قضیه فرق میکنه. اگر دو برابر باشه که دیگه پلن خانوادگی معنی نداره. قطعا وقتی پلن خانوادگی مطرح یه مزایایی داره. دوباره ببینید.

با ویزای دانشجویی و همسر به عنوان همراه اگر در دوران تحصیل بچه دار بشیم, پاسپورت کانادایی و کمک هزینه شامل کودک دنیا اومده میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    با ویزای دانشجویی و همسر به عنوان همراه اگر در دوران تحصیل بچه دار بشیم, پاسپورت کانادایی و کمک هزینه شامل کودک دنیا اومده میشه؟
    جواب مثبت است.لطفا قبل از سوال همین تاپیک را مطالعه بفرمایید قبلا کامل توضیح داده شده.

اگر جسارت نباشه به گفته هاي عزيزان پزشك در اين ترد ميخواستيم اين خبر رو بذارم

مادران مسن‌، فرزندان سالم

کودکانی با مادران حدود ۴۰ سال یا بیشتر از نظر میزان سلامتی با کودکان مادران جوان‌تر تفاوتی ندارند. در عوض میزان تحصیلات مادر و سال‌هایی که او وقت صرف کودک می‌کند بر سلامت فرزند تأثیر مثبت می‌گذارد. سن مادر به هنگام بارداری تأثیری بر سلامت آینده کودک نخواهد گذاشت. طبق گزارش نخستین شماره مجله "ماکس پلانک ریسرچ" در سال ۲۰۱۳ میلادی، این نتیجه از بررسی مطالعاتی مرکز تحقیقات جمعیت‌شناسی مؤسسه ماکس پلانک حاصل شده است. در این بررسی به سرپرستی مایکو میرسکیله (Mikko Myrskylä) بر روی اطلاعات پزشکی بیش از ۱۸ هزار نفر در آمریکا مطالعه شده است. در عوض، میزان تحصیلات مادر و سال‌هایی که وی برای مراقبت از کودک خود صرف می‌کند از عوامل مؤثر بر رشد کودک تلقی می‌شود. دانشمندان اطلاعات پزشکی مربوط به این افراد و همچنین عواملی مانند سن، میزان تحصیلات و طول عمر مادر را مد نظر قرار دادند. نتیجه نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد که کودکانی با مادران ۳۵ تا ۴۴ ساله، بیمارتر از کودکانی نبودند که مادرانی ۲۵ تا ۳۴ داشتند. این یافته با تصورات پیشین در مورد تأثیر سن مادر بر سلامت کودک تناقض دارد. پیش‌از این تصور می‌شد، کودکانی که از مادران مسن‌تر متولد می‌شوند به این دلیل که جسم مادرانشان به هنگام بارداری و تولد پیرتر است بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌ها قرار می‌گیرند. کاهش کیفیت تخمک و همچنین ضعیف بودن جفت (پلاسنتا) از جمله دلایلی بود که معتقدان به باور پیشین به آن توسل می‌جستند. دانشمندان مؤسسه ماکس پلانک می‌گویند، این نظریه که سن بالای مادر احتمال سقط جنین و بروز ضایعاتی مانند سندرم داون (منگولیسم) و عقب‌افتادگی ذهنی کودک را بالاتر می‌برد هنوز نیز پا بر جا است. همین بررسی نشان می‌دهد که میزان تحصیلات مادر و سال‌هایی که او اوقات مشترک بیشتری با کودک خود می‌گذراند بر سلامت فرزند تأثیری مثبت می‌گذارد. پژوهشگران نمی‌دانند دلیل این تأثیر چیست. آنها احتمال می‌دهند که چون نزدیک بودن مادر به کودک و صرف زمان بیشتر با او امکان مراقبت بهتر را فراهم می‌آورد، وضعیت سلامت کودک در آینده بهتر خواهد بود.

منبع : http://www.dw.de/%D9%85%D8%A7%D8%AF%...-5613-xml-mrss

Junior Member

با سلام
    کمک فوری
    من هفته دیگه عازم مونترال هستم و تا سه ماه آینده زایمان دارم
    برای گرفتن شناسنامه ایرانی برای نوزاد چی کار باید بکنم یا کجا مراجعه کنم؟
    آیا گرفتن شناسنامه جدید برای من و همسرم اجباری است ؟
    این کارها چقدر طول می کشد؟

ApplyAbroad Hero

من یه سوالی دارم که شاید به نظرتون خنده دار بیاد، اما دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنن، اگر کسی فرزندش در کانادا به دنیا بیاد، قاعدتاً از طرف کانادا محدودیتی برای انتخاب اسمش نیست، اما اگر اسم غربی (مثلاً جورج) براش انتخاب بشه، اونوقت ایران بهش شناسنامه میده؟ یا باید اسمی انتخاب بشه که ایران هم قبول کنه؟ یا میتونه اسمش تو شناسنامه ایرانی و کاناداییش متفاوت باشه که البته اونم دردسرهای خاص خودش رو حتماً خواهد داشت. اگر ممکنه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    من یه سوالی دارم که شاید به نظرتون خنده دار بیاد، اما دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنن، اگر کسی فرزندش در کانادا به دنیا بیاد، قاعدتاً از طرف کانادا محدودیتی برای انتخاب اسمش نیست، اما اگر اسم غربی (مثلاً جورج) براش انتخاب بشه، اونوقت ایران بهش شناسنامه میده؟ یا باید اسمی انتخاب بشه که ایران هم قبول کنه؟ یا میتونه اسمش تو شناسنامه ایرانی و کاناداییش متفاوت باشه که البته اونم دردسرهای خاص خودش رو حتماً خواهد داشت. اگر ممکنه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.
    سفارتهای ایران یک لیست اسم دارند که باید از بین اونها انتخاب بشه. بهمسن دلیل بعضی اسمهایی که مشابه خارجی اند در بین ایرانیها خیلی رایجه مثل دانیال (daniel)، رایان (Ryan) و نظیر آنها.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سفارتهای ایران یک لیست اسم دارند که باید از بین اونها انتخاب بشه. بهمسن دلیل بعضی اسمهایی که مشابه خارجی اند در بین ایرانیها خیلی رایجه مثل دانیال (daniel)، رایان (Ryan) و نظیر آنها.
    ممنون از پاسختون، حالا یه سوال دیگه، این لیست رو از کجا میشه پیدا کرد، من یه بار قبلاً سایت سفارت که نه حافظ منافع رو تو امریکا دیدم، چیز به دردبخوری نبود. اگه در این مورد هم راهنمایی کنید ممنون میشم، یکی از دوستان ما در استرالیا اسم بچه اش رو گذاشته مارتین، البته من نمیدونم تو شناسنامه ایرانیش چی نوشته.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، حالا یه سوال دیگه، این لیست رو از کجا میشه پیدا کرد، من یه بار قبلاً سایت سفارت که نه حافظ منافع رو تو امریکا دیدم، چیز به دردبخوری نبود. اگه در این مورد هم راهنمایی کنید ممنون میشم، یکی از دوستان ما در استرالیا اسم بچه اش رو گذاشته مارتین، البته من نمیدونم تو شناسنامه ایرانیش چی نوشته.
    سايت انلاين ثبت احوال ايران رو ببينيد
    سفارت اسم مارتين رو براى مسلمان زاده ها قبول نميكنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)