صفحه 8 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 533

موضوع: تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و گرفتن تابعیت کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سايت انلاين ثبت احوال ايران رو ببينيد
    سفارت اسم مارتين رو براى مسلمان زاده ها قبول نميكنه
    قبلاً این کار رو کردم، اصلاً لیستی وجود نداره و اصلاً به محدودیتی اشاره نکرده،به غیر از اینکه هتک حرمت بشه یا نامتناسب با جنسیت باشه.
    http://www.sabteahval.ir/Default.aspx?tabid=57
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    قبلاً این کار رو کردم، اصلاً لیستی وجود نداره و اصلاً به محدودیتی اشاره نکرده،به غیر از اینکه هتک حرمت بشه یا نامتناسب با جنسیت باشه.
    http://www.sabteahval.ir/Default.aspx?tabid=57
    چرا لیستش قبلا روی سایت سفارت ایران در کانادا بود (که الان بسته شده). اینجا هم میتونید چک کنید:

http://www.sabteahval.ir/default-65.aspx

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چرا لیستش قبلا روی سایت سفارت ایران در کانادا بود (که الان بسته شده). اینجا هم میتونید چک کنید:

http://www.sabteahval.ir/default-65.aspx
    درسته که اینجا میشه اسم رو سرچ کرد، اما معنیش اینه که اگر تو اینجا نباشه، نمیشه این اسم رو انتخاب کرد؟ لامصب هیچ جایی واضح نگفته
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    درسته که اینجا میشه اسم رو سرچ کرد، اما معنیش اینه که اگر تو اینجا نباشه، نمیشه این اسم رو انتخاب کرد؟ لامصب هیچ جایی واضح نگفته
    بله معنيش اينه كه اگر اسم توي ليست نيست نميشه انتخابش كرد
    نمي نويسند چون خجالت مي كشند بنويسند چونكه يكي از موارد نقص حقوق شهروندي هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    french literature

دوستان عزیزم لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی داره یا از دوستانش می تونه سئوال کنه ممنون میشم من رو راهنمایی کنه می خواستم بدونم مهاجران وقتی میرسند کانادا از کی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند من شنیدم سه ماهی طول میکشه حالا مثلا خانم های بارداری که ماه های آخر میرن کانادا تا کارت بیمه بگیرند هزینه بیمارستان و زایمانشون رو باید خودشون بدهند یا شامل بیمه میشه؟ لطفا اگر کسی در این زمینه آگاهی داره یا اینکه تاپیک خاصی رو در این مورد میشناسید تا من مراجعه کنم لطف می کنید راهنمایی کنید مخصوصا مدیران فروم که اطلاعات به روز تری دارند سپاس فراوان
    تاريخ ارسال مدارك:July 2009 , فايل نامبر: September 2009 , مصاحبه: wave , فايل نامبر فدرال:April 2010 , نامه آپدیت July 2012 انتقال پرونده به پاریس: 2013/02/28 نامه آپدیت دوم (ویزا آفیس پاریس) َApril 2013 مديكال: sep 2013 پاس ریکوئست اول: 31/10/2013 که البته به دليل تولد فرزندم استفاده نكرديم و منتظر پاس ريكوءست دوم هستيم پاس ریکوئست دوم:21 july 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تولد بچه در کانادا و شناسنامه یا پاس کانادایی

نقل قول نوشته اصلی توسط my7diamonds55 نمایش پست ها
    با سلام امروز این مطلب به چشمم خورد و گفتم جواب بدم چون دقیقا میدونم که بچه کانادایی می شود و شناسنامه و تمام مدارکش کانادایی است ولی اینکه فایده ای برای پرونده پدر مادر داره باید عرض کنم که این تغییر هیچ مزیتی برای پدر و مادر نداره و تا سن 18 سالگی و رفتن سر کار هیچ کار مثبتی نمی تونه برای پدر مادرش انجام بده ولی بعد از 18 سالگی به محض شاغل شدن پدر مادر میتونند از کانادایی بودن فرزندشان استفاده کنند .
    سلام بچه ای که تو کانادا به دنیا بیاد و پدر یا مادرش (حداقل یکیشون ) شهروند یا مقیم کانادا نباشن بچه کانادایی محسوب نمیشه. تنها چیزی که به بچه میدن ی گواهی تولد است که باید در اداره امور خارجی ها ثبت بشه. اگه واسه پاسپورت یا شهروندی بچه اقدام بشه رد میشه.
    شهروند citizen
    مقیم Permanent Resident
    گواهی تولد Birth Certificate
    اداره امور خارجی international organization

همه این چیزا تو سایت خود دولت کانادا هاست. لینک زیر بند ٣(٢)
    http://www.international.gc.ca/proto..._xdc-0543.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط hn617 نمایش پست ها
    سلام بچه ای که تو کانادا به دنیا بیاد و پدر یا مادرش (حداقل یکیشون ) شهروند یا مقیم کانادا نباشن بچه کانادایی محسوب نمیشه. تنها چیزی که به بچه میدن ی گواهی تولد است که باید در اداره امور خارجی ها ثبت بشه. اگه واسه پاسپورت یا شهروندی بچه اقدام بشه رد میشه.
    شهروند citizen
    مقیم Permanent Resident
    گواهی تولد Birth Certificate
    اداره امور خارجی international organization

همه این چیزا تو سایت خود دولت کانادا هاست. لینک زیر بند ٣(٢)
    http://www.international.gc.ca/proto..._xdc-0543.aspx

هر بچه اي كه توی كانادا به دنيا بياد اعم از مرز هوايي دريايي يا خاكي خارج از وضعيت اقامتی والدينش حالا كانادا يي باشند يا نباشند قانوني توي كشور باشند يا قاچاق ، پدر مادرش مشخص باشد يا نباشد طبق قوانين تبعيت كانادا كانادايي محسوب مي شود
    لينكي كه شما گذاشتيد در رابطه با يك مورد خيلي استثنايي هست كه مربوط به فرزندان متولد شده در كانادا از والديني هست كه آنها ديپلمات يا مامورين و يا نمايندگان دولت هاي خارجي مقيم كانادا هستند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hn617 نمایش پست ها

اقلا لینکی را که دادید بخوانید قبل از اینکه اطلاعات اشتباه بدهید. هر بچه ای که درکانادا بدنیا بیاید کانادایی است بجز بچه های دیپلماتها و وابسته های نظامی سفارت ها.
    خیلی از ماها زمان دانشجویی در کانادا صاحب بچه شدیم بدون اینکه اقامت داشته باشیم و بچه هایمان همه از بدو تولد شهروند کانادا بودند. حتی دوستانی دارم که با ویزای ویزیتوری کانادا آمدند و بچه هایشان را در کانادا بدنیا آوردند و بچه هایشان کانادایی حساب میشوند.

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

سلام
    من و همسرم دیروز پاسپورت ریکوئست (برای مهاجرت شغلی) دریافت کردیم و الان همسرم ۶ ماهه حامله است و ما قصد داریم برویم تورنتو چند تا سوال داشتم ممنون می شوم پاسخ دهید
    ۱-آیا ایالت تورنتو بیمه را از ابتدای ورود قبول می‌کند؟ اگر نه، به نظر شما از ایران چه بیمه ای بگیریم که زایمان را پوشش دهد
    ۲- اگر دکتر موافقت کند که مادر می‌تواند تا ۷.۵ -۸ ماه هم پرواز داشته باشد، آیا فرودگاه یا ایرلاین به این مورد گیر می‌دهند؟ گویا قانونشان ۷ ماه است؟
    ۳-آیا خدماتی برای کودک در بدو تولد دارند، اولین تجربهٔ ما هست و راستش کمی ترس از مواردی مانند اولین حمام کودک و ختنه و واکسن‌ها و... و مواردی که در چند روز اول برای بچه مهم است دارم .
    ۴-با سرمای آذر و دی کانادا چه کنیم! تا کنون در جایی که دمایش از -۱۶ پایین تر باشه نبودیم برای بچه کمی دلهره داریم
    ۵-من قصد داشتم ۳-۴ هفته برویم کانادا و آنجا کارهای لندینگ را انجام دهیم و بازگردیم و بعد از یکی دو سال مهاجرت را آغاز کنیم (در ایران کارهای زیاید دارم که باید تمام کنم) این قضیه تاریخ لندیگ که محدودیت داره (تا آوریل ۲۰۱۴) رفته روی اعصابم و نمی دونم آیا بچه را ایران به دنیا بیاوریم یا کانادا!
    ممنون از وقت شما

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم دیروز پاسپورت ریکوئست (برای مهاجرت شغلی) دریافت کردیم و الان همسرم ۶ ماهه حامله است و ما قصد داریم برویم تورنتو چند تا سوال داشتم ممنون می شوم پاسخ دهید
    ۱-آیا ایالت تورنتو بیمه را از ابتدای ورود قبول می‌کند؟ اگر نه، به نظر شما از ایران چه بیمه ای بگیریم که زایمان را پوشش دهد
    ۲- اگر دکتر موافقت کند که مادر می‌تواند تا ۷.۵ -۸ ماه هم پرواز داشته باشد، آیا فرودگاه یا ایرلاین به این مورد گیر می‌دهند؟ گویا قانونشان ۷ ماه است؟
    ۳-آیا خدماتی برای کودک در بدو تولد دارند، اولین تجربهٔ ما هست و راستش کمی ترس از مواردی مانند اولین حمام کودک و ختنه و واکسن‌ها و... و مواردی که در چند روز اول برای بچه مهم است دارم .
    ۴-با سرمای آذر و دی کانادا چه کنیم! تا کنون در جایی که دمایش از -۱۶ پایین تر باشه نبودیم برای بچه کمی دلهره داریم
    ۵-من قصد داشتم ۳-۴ هفته برویم کانادا و آنجا کارهای لندینگ را انجام دهیم و بازگردیم و بعد از یکی دو سال مهاجرت را آغاز کنیم (در ایران کارهای زیاید دارم که باید تمام کنم) این قضیه تاریخ لندیگ که محدودیت داره (تا آوریل ۲۰۱۴) رفته روی اعصابم و نمی دونم آیا بچه را ایران به دنیا بیاوریم یا کانادا!
    ممنون از وقت شما
    در مورد سن بارداري با ايرلاين مورد نظر چك كنيد. معمولا هشت ماهگي است
    اگه تو آپارتمان زندگي كنيد گرمه ماشين كه بگيريد نگران رفت و آمد نيستيد
    فرزندتون كانادايي محسوب مي شه
    سه ماه طول مي كشه بيمه تون بياد مي تونيد تو كانادا هم بيمه بگيريد البته اگه با شماره كارتي كه موقع درخواست اوهيپ بهتون مي دند زايمان را قبول نكردند به من گفتند كه مي شه
    همه در مورد تولد اولين بچه از اين نگراني ها دارند تجربه مي شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)