صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 109

موضوع: میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد(سوال پرسیدن ممنوع)

پیش فرض پاسخ : میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد(سوال پرسیدن ممنوع)

مکانیک
    دو تا پروژه
    اولی 6 ماه دومی 9 ماه
    مقدار درخواستی 13 ماه که همش تصویب شد (دومی ساخت هم بود)
    از شروع تا پایان 2 سال طول کشید که خودم باعث شدم دیرتر تموم شه(ولی یک سال طول میکشه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد(سوال پرسیدن ممنوع)

رشته کامپیوتر-نرم افزار
    تعداد پروژه ها: 2 تا
    پروژه اول 9 ماه (پیاده سازی یک نرم افزار) - درخواست خودم بود که سازمان 9 ماه بهم بده که کمیسیون ثانویه نداشته باشه وگرنه سازمان میخواست 12 ماه بده.
    پروژه دوم 6 ماه (مطالعاتی و تحقیقاتی)
    پروژه ها از دو سازمان جدا بودند. مجموع 15 ماه که 11 ماهش تصویب شد. هرچند 11 ماه بیشتر لازم نداشتم.
    مدت زمانی که درگیر کار پروژه ها بودم حدود 15 ماه بود. در پروژه اول من رو بسیار اذیت کردند!

Junior Member

یک پروژه 7 ماه پیشنهادی که 6 ماه تصویب شد. امتیاز ارزیابی تو نامه ای که برای بنیاد صادر شده بود 6.86 بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT-Mechanical Engineering

رشته مکانیک
    دوتا پروژه
    نفر اول : 10 ماه و 5 ماه = مجموعا 15 ماه تصویب شد
    نفر دوم : 12 ماه و 9 ماه = مجموعا 17/5 ماه تصویب شد (همینقدر از سربازیش مونده بود پروژه ها تحلیل و مدل سازی)
    نفر سوم : 11 ماه و 6 ماه = مجموعا 16 ماه تصویب شد(همینقدر از سربازیش مونده بود پروژه ها تحلیل و مدل سازی)
    نفر چهارم : 18ماه و 13 روز = مجموعا همش تصویب شد (هنوز سربازی نرفته)
    نفر پنجم : 18 ماه و 15 روز= مجموعا 16 ماه تصویب شد(همینقدر از سربازیش مونده بود پروژه ها تحلیل و مدل سازی)
    نفر ششم : 6 ماه و 6 ماه = مجموعا 12 ماه تصویب شد
    نفر هفتم : 7 ماه = 6 ماه تصویب شد.
    پروژه ها همه مدل ساری و تحلیل بودن
    پروژه های بیشتر از 9 ماه ارزیابی ثانویه داشتن و مدیر پروژه برای دفاع حضور داره و شما نمیتونین تو دفاع پروژتون حضور داشته باشین.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان سرباز .

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

سلام بچه ها، من دو تا پروژه انجام دادم
    اولی رو واسم 10 ماه زد سازمان که رفته ارزیابی ، ارزیابی کردش 4ماه!!!!!
    دومی رو 9 ماه زد سازمان که هنوز نرفته سازمان.
    سوالم اینه تو جلسه دفاع چه سوالاتی ازم میپرسن؟ کلا سوالا چین؟
    و اینکه این سازمان ارزیابی زده 4 ماه چقدر از پروژه اول رو میدن بم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrasekh نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من دو تا پروژه انجام دادم
    اولی رو واسم 10 ماه زد سازمان که رفته ارزیابی ، ارزیابی کردش 4ماه!!!!!
    دومی رو 9 ماه زد سازمان که هنوز نرفته سازمان.
    سوالم اینه تو جلسه دفاع چه سوالاتی ازم میپرسن؟ کلا سوالا چین؟
    و اینکه این سازمان ارزیابی زده 4 ماه چقدر از پروژه اول رو میدن بم؟؟
    معمولا بنیاد یه چیزی وسط این دو تا رو میده ، مثلا ۷ ماه البته امیدوارم بیشتر بدن .
    میشه بپرسم موضوع پروژه چی بوده ؟ و اینکه جواب ارزیابی ثانویه رو از کجا متوجه شدید ؟

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    معمولا بنیاد یه چیزی وسط این دو تا رو میده ، مثلا ۷ ماه البته امیدوارم بیشتر بدن .
    میشه بپرسم موضوع پروژه چی بوده ؟ و اینکه جواب ارزیابی ثانویه رو از کجا متوجه شدید ؟
    سلام
    ممنون از پاسختون
    موضوع پروژه تو این زمینه ها بوده : آموزش طراحی وب سایت و دیتا بیس و ویژه گی ها و این چیزا به همراه حدود 60 ساعت دوبله( صدای خودم ) فایل های تخصصی که فارسیش اصلا نیست.(هر پروژه 30 ساعت)
    جواب ارزیابی رو رفتم بنیاد رو پروندم ، دیدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

لطفا دوستانی که موفق به گرفتن کسری خدمت می شوند رشته خود و گرایش و موضوع پروژه را اعلام کنن.

Junior Member

دو پروژه. اولی نظامی پیشنهادی 10 ماه. دومی غیرنظامی پیشنهادی 8 ماه. مجموعا با 18 ماه پیشنهادی. که بعد از دفاع با 15 ماه کسری موافقت شد.

Junior Member

دو پروژه از سازمان صنایع دریایی رشته ام هم برق قدرت هست
    پروژه اولی 12 ماه ،ساخت بود 7 ماه وقت ازم برد
    پروژه دومی 9 ماه، ساخت بوده 4 ماه وقت گذاشتم
    در مجموع 21 ماه کسری که 17 ماهش بدون ارزیابی ثانویه و حضور مسئول از سازمانم تصویب شد.
    البته 17 ماه هم بیشتر از خدمتم نمونده بود.

چند تا نکته بگم شاید به دردتون بخوره.
    اولا من همین الان سرباز نیروی زمینی ارتشم. بنیاد نامه ای که به شما میده برای معرفی به معاونت نیروی انسانی آجا هست. شما باید صبر کنید تا کسریتون در نظام وظیفه ثبت بشه بعد برید معاونت نیرو انسانی ( برای ما داخل تهرانیم میشه مینی سیتی). از اونجا برای یگانتون نامه نهایی رو بگیرید. این فرآیند از زمان گرفتن نامه از بنیاد تا یگان 2 هفته طول میکشه.
    دوما وقتی شما سرباز باشید. و مجموع کسریهاتون از میزان خدمت باقی موندتون بیشتر باشه، بنیاد به شما سریع وقت دفاع میده. من 3شنبه رفتم وقت بگیرم. 1شنبه هفته بعدش دفاع کردم. 3شنبه همون هفته نامه مو گرفتم. یعنی کلا سه بار رفتم بنیاد.
    سوم برای گرفتن نامه بکارگیری، بردن نامه اتمام پروژه اگه خودتون اقدام کنید خیلی کارتون سریعتر راه میوفته.
    چهارم سعی کنید بنیاد میرید دیرتر از ساعت 6:30 نرید چون شماره نوببتون خیلی نجومی میشه. من خودم 5 صبح میرفتم شماره 1 میشدم. 5:30 شماره 2 . 6:00 شماره 10. 6:30 شماره 30! 7:00 شماره 130!!!
    پنجم اول هفته ها خیلی بنیاد خلوت تر هست تا آخر هفته ها.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط s2000 : February 23rd, 2016 در ساعت 08:49 PM دلیل: اضافه کردن رشته تحصیلی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)