صفحه 8 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 307

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام. من دانشجوی کارشناسی نفت دانشگاه ازاد امیدیه هستم. دارم زبان میخونم و مطمعنم نمره ی خوبی میگیرم. مقاله هم ندارم. تنها مشکل من نمره ی معدلمه که 13 هستش. برای ادامه تحصیل با هزینه ی شخصی در مقطع فوق لیسانس در رشته ی نفت( انرژی) در اروپا میتونم امیدوار باشم؟ لطفا کمکم کنید! اگه امیدی هست کدوم کشورا رو پیش نهاد میکنید؟؟ ممنون از کمکتون

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعت نفت با معدل 15.30 هستم.
    3 سال سابقه کار تو شرکت نفت مناطق نفتخیز جنوب دارم.
    تافل آی بی تی 100.
    دوتا مقاله کنفرانس.
    چندتا هم گواهینامه دوره های نانو تکنولوژی دارم و روی نانو کار کردم و به نرم افزارهای مهندسی شیمی مسلطم و پروژه کارشناسیم هم مربوط به نانو بود و هم با هوش مصنوعی کار کردم.
    میخام برای مستر اپلای کنم و هدفم هم فقط کاناداست بخصوص دانشگاه کلگری.
    میخاستم بدونم با این رزومه شانس پذیرش دارم با توجه به اینکه مینیمم کلگری رو دارم.

دوستان هیچکسی اینجا نیست که جواب بده؟
    اخه میخام اگه شانسی واسه پذیرش تو مستر ندارم امسال بشینم واسه کنکور بخونم بعد واسه دکترا برم

دوستان اگه جواب منو بدین ممنون میشم

Junior Member

سلام. من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تهران با معدل 14.19. کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شیراز با معدل 16.91. 2 مقاله isi با ایمپکت 2.2 و 1.4 دارم . زمینه کاریم ترمودینامیک و هیدرات گازی بوده.3سال سابقه کار دارم. به نظر شما شانس پذیرش با فاند برای کجا ها دارم؟ کشورش برام مهم نیست. آیلتس حداقل 6.5 تا 2 ماه دیگه میگیرم. تا الانم به 10تا دانشگاه ایمیل زدم اما جواب نگرفتم.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط norwaycanada نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعت نفت با معدل 15.30 هستم.
    3 سال سابقه کار تو شرکت نفت مناطق نفتخیز جنوب دارم.
    تافل آی بی تی 100.
    دوتا مقاله کنفرانس.
    چندتا هم گواهینامه دوره های نانو تکنولوژی دارم و روی نانو کار کردم و به نرم افزارهای مهندسی شیمی مسلطم و پروژه کارشناسیم هم مربوط به نانو بود و هم با هوش مصنوعی کار کردم.
    میخام برای مستر اپلای کنم و هدفم هم فقط کاناداست بخصوص دانشگاه کلگری.
    میخاستم بدونم با این رزومه شانس پذیرش دارم با توجه به اینکه مینیمم کلگری رو دارم.
    معلومه كه شانس داريد البته ميدونيد تحصيلات در حوزه نفت شامل تحريم ميشه. سعي كنيد زياد روي اون خوزه براي اپلاي و حتا تو رزومتون زوم نكنيد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lilinaii نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تهران با معدل 14.19. کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شیراز با معدل 16.91. 2 مقاله isi با ایمپکت 2.2 و 1.4 دارم . زمینه کاریم ترمودینامیک و هیدرات گازی بوده.3سال سابقه کار دارم. به نظر شما شانس پذیرش با فاند برای کجا ها دارم؟ کشورش برام مهم نیست. آیلتس حداقل 6.5 تا 2 ماه دیگه میگیرم. تا الانم به 10تا دانشگاه ایمیل زدم اما جواب نگرفتم.
    رزومتون بسيار عاليست.
    با داشتن نمره زبان براي همه جا از جمله فنلاند، المان، هلند، بلژيك، ايتاليا و فرانسه و همچنين كانادا شانس داريد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpatriot نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی کارشناسی نفت دانشگاه ازاد امیدیه هستم. دارم زبان میخونم و مطمعنم نمره ی خوبی میگیرم. مقاله هم ندارم. تنها مشکل من نمره ی معدلمه که 13 هستش. برای ادامه تحصیل با هزینه ی شخصی در مقطع فوق لیسانس در رشته ی نفت( انرژی) در اروپا میتونم امیدوار باشم؟ لطفا کمکم کنید! اگه امیدی هست کدوم کشورا رو پیش نهاد میکنید؟؟ ممنون از کمکتون
    معدلتون يذره پايينه. نمره زبان هم نداريد. در مورد نفت مشكل تحريم وجود داره اما براي شروع پيشنهاد ميكنم در مورد دانشگاه leoben اتريش تحقيق كنيد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

اول سلام
    سوال 1: با داشتن شرايط زير در چه دانشگاه هايي و چقدر شانس پذیرش در مقطع كارشناسي دارم؟.

a) قوق ديپلم مهندسي شيمي صنعتي با معدل (( 19.6 )) از دانشكده دولتي كويت كه تحت نظر مؤسسه اعتبارسنجي ABBET از امريكا ميباشد
    همچنين داشتن recomendation از اساتيد معتبر به همراه يك رزومه خوب از فعاليت ها و تحقيق ها
    b) هيچ گونه مدرك معتبري اعم از TOFEL or ILTES or GER ندارم....( به نسبت زبانم خوبه و توانايي مصاحبه و گفت وگو با استاد مقرر رو دارم هرچند كه دارم براي تافل ميخونم )

سوال 2: ايا امكان پذیرش براي 100 دانشگاه برتر رو دارم؟ ( ميدونم اشتهام زياده )
    سوال 3: ايا شرايط لازم براي پذیرش در رشته خودم براي دانشگاه هاي كانادا يا امريكا رو دارم؟
    سوال 4: پيشنهاد خودتون و دوستان بهم چيه ؟؟

(( هم انون نيازمند ياري سبزتان هستيم ))

پيش پيش ازتون ممنونم ...
    و من الله التوفيق

سلام
    من دانشجوی علوم و تحقیقات با معدل 18.50 و رتبه اول رشته مهندسی نفت-حفاری هستم.میخواستم ببینم واسه دکتری دانشگاه لئوبن حفاری داره؟رنکش به چه صورته و آینده شغلی؟شانس پذیرش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)