صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: همه جیز درباره حیوانات خانگی در کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه جیز درباره حیوانات خانگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Erik نمایش پست ها
    از ترکیش، لوفتهانزا و آلیتالیا پرسیدم گفتن در صورتی که سگ و کیفی که توش میره جمعا ۸ کیلو بیشتر نباشه میتونه بیاد توی کابین. من سگمو دارم میبرم. توی فرودگاه امام هم قاعدتا نباید مشکلی باشه.

ميشه در مورد مراحل بردنش هم توضيح بديد مثل واكسن ها و چيپ ست و ... من خيلي نگرانم كه نكنه نتونم سگامو با خودم بيارم
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pariisan نمایش پست ها
    ميشه در مورد مراحل بردنش هم توضيح بديد مثل واكسن ها و چيپ ست و ... من خيلي نگرانم كه نكنه نتونم سگامو با خودم بيارم
    دوست عزیز سلام
    من بعد از چندین ماه به فروم سر زدم. امیدوارم پاسخم برای شما خیلی دیر نباشه. من حدود 6 ماه پیش اومدم مونترال و 2 تا سگهام رو هم همراه خودم آوردم. سگهای من بزرگ هستند و بنابراین توی بار اومدن. من در ایران خیلی اذیت شدم ولی از ترکیه به بعد همه چیز خیلی خوب بود. من با پرواز آسمان تا ترکیه ا ومدم. چون هزینه اش برام خیلی کمتر میشد به خاطر سگها. از ترکیه هم با ایر ترانست اومدم که البته ممکنه الان پرواز نداشته باشه. توی فرودگاه امام دنبال بهانه برای اذیت کردن هستند. پس سعی کنید تمام مدارک سگهاتون کامل باشه و میکروچیپ حتما داشته باشند. گواهی سلامت از اداره دامپزشکی هم لازم دارید. من حتی موقع وارد شدن به فرودگاه مشکل داشتم چون گفتند سگ رو باید از ورودی آدمها بیاری داخل و خانمهای بازرس هم میترسیدن. باکهاشون رو به زحمت تونستم از لوفتانزا سفارش بدم چون باکس با سایز بزرگ پیدا نمی کردم. تو فرودگاه هم گفتند باکسها رو باید کامل باز کنید از زیر دستگاه رد کنید. کلا خیلی مسخره و اعصاب خورد کن بود. مسافرت سختی بود ولی الان بعد از 6 ماه که اینجا هستم به خاطر وجود سگها دوستان خیلی خوبی پیدا کردم تا حدی که اونقدر به من خوبی کردند که باورم نمیشه. سگهاتون رو حتما بیارید. وقتی تو ایران با اون شرایط سخت نگهشون داشتید اینجا از وجودشون چندین برابر لذت خواهید برد. موفق باشید و سفر خوبی داشته باشید.
    رشته صفر امتیازی - تاریخ فایل کبک ( 2010/08/31) - برداشت پول (2011/01/23) - مصاحبه و CSQ (2012/09/17) - رسيدن مدارك فدرال (2012/11/14)- برداشت پول فدرال (2012/12/09) - تاریخ فایل فدرال (2013/01/03) - آپدیت مدارک ( 2013/05/03) - مدیکال ( 2014/02/11)

دوستان من یه سگ کوچولو رو سال گذشته مجبور شدم در ایران بزارم و بیام الان یک سال کانادا در آلبرتا زندگی میکنم تا حالا موفق نشدم یه آپارتمان که اجازه ورود سگ بدن پیدا کنم ولی الان دارم میرم یه سفر ایران به هر قیمتی میخوام بیارمش قوانین هم خیلی تغییر کرده چون من از طریق کبک وارد شدم از ترسم اصرار داشتم که در کبک لند کنم که در آینده به مشکل برنخورم و هیچ پروازی که به مونترال بیاد و سگ فبول کنه وجود نداشت الان که کارت اقامت دارم دیگه مهم نیست کجا واردبشم تمام مشکلم اجاره آپارتمان در کلگری که بتونم سگ ببرم توش تورو خدا اگه میتونید کمکم کنید دارم اگه کسی از شما امکان نگهداری موقتش رو دارید همه هزینه هاش رو میدم تامن یه جا پیدا کنم لطفا پیام خصوصی بدید .

نقل قول نوشته اصلی توسط sayna60 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من بعد از چندین ماه به فروم سر زدم. امیدوارم پاسخم برای شما خیلی دیر نباشه. من حدود 6 ماه پیش اومدم مونترال و 2 تا سگهام رو هم همراه خودم آوردم. سگهای من بزرگ هستند و بنابراین توی بار اومدن. من در ایران خیلی اذیت شدم ولی از ترکیه به بعد همه چیز خیلی خوب بود. من با پرواز آسمان تا ترکیه ا ومدم. چون هزینه اش برام خیلی کمتر میشد به خاطر سگها. از ترکیه هم با ایر ترانست اومدم که البته ممکنه الان پرواز نداشته باشه. توی فرودگاه امام دنبال بهانه برای اذیت کردن هستند. پس سعی کنید تمام مدارک سگهاتون کامل باشه و میکروچیپ حتما داشته باشند. گواهی سلامت از اداره دامپزشکی هم لازم دارید. من حتی موقع وارد شدن به فرودگاه مشکل داشتم چون گفتند سگ رو باید از ورودی آدمها بیاری داخل و خانمهای بازرس هم میترسیدن. باکهاشون رو به زحمت تونستم از لوفتانزا سفارش بدم چون باکس با سایز بزرگ پیدا نمی کردم. تو فرودگاه هم گفتند باکسها رو باید کامل باز کنید از زیر دستگاه رد کنید. کلا خیلی مسخره و اعصاب خورد کن بود. مسافرت سختی بود ولی الان بعد از 6 ماه که اینجا هستم به خاطر وجود سگها دوستان خیلی خوبی پیدا کردم تا حدی که اونقدر به من خوبی کردند که باورم نمیشه. سگهاتون رو حتما بیارید. وقتی تو ایران با اون شرایط سخت نگهشون داشتید اینجا از وجودشون چندین برابر لذت خواهید برد. موفق باشید و سفر خوبی داشته باشید.
    سلام دوست عزیز میشه بگی چه مدارکی با خودت همراه داشتی ؟ آیا شما هم آزمایش خون رو به ترکیه فرستادی ؟ توی فرودگاه مونترال چه چیزی رو چک کردن؟ واکسن هاری رو پزشک خودتون زد ؟ همون برچسبی که زد را قبول کردند ؟ کلا با جزئیات توضیح بدید ممنون .

Junior Member

سلام دوستان
    به نظر میرسه دیگه کسی به اینجا سر نمیزنه ولی خوب من با توجه به اهمیته موضوع گفتم ضرر نداره سوالمو بپرسم شاید یه بنده خدایی تونست کمکم کنه.
    من تا سه ماهه دیگه اگر خدا بخواد عازمه کانادا هستم و میخوام گربه امو با خودم ببرم. میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که سگ یا ترجیحا گربشو با خودش برده باشه. روند کار تو فرودگاهه امام و تورنتو چطوریه ؟ هزنه نگهداریه حییون اونجا حدودا ماهیانه چقدره؟؟
    ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golgoli82 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر میرسه دیگه کسی به اینجا سر نمیزنه ولی خوب من با توجه به اهمیته موضوع گفتم ضرر نداره سوالمو بپرسم شاید یه بنده خدایی تونست کمکم کنه.
    من تا سه ماهه دیگه اگر خدا بخواد عازمه کانادا هستم و میخوام گربه امو با خودم ببرم. میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که سگ یا ترجیحا گربشو با خودش برده باشه. روند کار تو فرودگاهه امام و تورنتو چطوریه ؟ هزنه نگهداریه حییون اونجا حدودا ماهیانه چقدره؟؟
    ممنونم
    در مورد آوردن گربه متاسفانه نمیدونم، اما هزینه پایه نگهداری گربه (غذا و خاک) ماهیانه حدودا 30-40 دلار هست. هزینه دامپزشک در صورت نیاز هم از ویزیت 30 دلار در بیمارستان هست تا 50 دلار و بالاتر در کلینیک ها، و برای یک مشکل ساده باید حداقل 50-100 دلار هزینه دکتر و دارو در نظر بگیرید.
    Culture lives in everything we do

Junior Member

سلام ممنونم از راهنماییتون. اگر کسی دور رو برتون بود که حیوونشو ازینجا آورده بود ، ممنون میشم به من اطلاع بدید که بتونم ازشون کمک بگیرم.
    من ایمیلمو براتون میفرستم .
    باز هم ممنونم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    در مورد آوردن گربه متاسفانه نمیدونم، اما هزینه پایه نگهداری گربه (غذا و خاک) ماهیانه حدودا 30-40 دلار هست. هزینه دامپزشک در صورت نیاز هم از ویزیت 30 دلار در بیمارستان هست تا 50 دلار و بالاتر در کلینیک ها، و برای یک مشکل ساده باید حداقل 50-100 دلار هزینه دکتر و دارو در نظر بگیرید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golgoli82 نمایش پست ها
    سلام ممنونم از راهنماییتون. اگر کسی دور رو برتون بود که حیوونشو ازینجا آورده بود ، ممنون میشم به من اطلاع بدید که بتونم ازشون کمک بگیرم.
    من ایمیلمو براتون میفرستم .
    باز هم ممنونم.
    خواهش میکنم. والا کسی رو نمیشناسم، اما اگه از فرودگاه و از پرواز مربوطه تون بپرسید راهنماییتون میکنن.
    Culture lives in everything we do

دوستان من بارسال کانادا بودم و pr دارم الان میخوام از ایران طوطیمو با خودم ببرم چی کار باید بکنم؟لطفا تمامی مراحل را به طور کامل توضیح دهید و بگید هزینه ارسال چقدر میشه به تورنتو.ممنون میشم جواب بدین.

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2008 نمایش پست ها
    دوستان من بارسال کانادا بودم و pr دارم الان میخوام از ایران طوطیمو با خودم ببرم چی کار باید بکنم؟لطفا تمامی مراحل را به طور کامل توضیح دهید و بگید هزینه ارسال چقدر میشه به تورنتو.ممنون میشم جواب بدین.
    http://www.inspection.gc.ca/animals/.../1326819465543

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)