صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 72

موضوع: همه جیز درباره حیوانات خانگی در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه جیز درباره حیوانات خانگی در کانادا

دوستان من یک سگ ژرمن شپرد بزرگ دارم که میخوام بیارم کانادا. کسی تجربه داره توضیح کامل بده؟ به خصوص در مورد کارهایی که تو ایران باید انجام بشه و مرحله فرودگاه امام اطلاعات میخواستم. بی نهایت ممنون میشم

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lampp نمایش پست ها
    دوستان من یک سگ ژرمن شپرد بزرگ دارم که میخوام بیارم کانادا. کسی تجربه داره توضیح کامل بده؟ به خصوص در مورد کارهایی که تو ایران باید انجام بشه و مرحله فرودگاه امام اطلاعات میخواستم. بی نهایت ممنون میشم
    اين نقل قول از فروم همسايه اس. تا اونجا كه ميدونم شرايط سگ و گربه مشابه
    melikam
    May 21st, 2015, 07:16 PM

سلام دوستان
    من 3ماه پیش کارای گربه ی دوستم برای آمریکا رو به شرح زیر انجام دادم:
    1. تزریق واکسن هاری، سه گانه و دادن قرص انگل و ثبت آن در شناسنامه ای که خود دامپزشکی داده بود
    2. گذاشتن میکروچیپ و گرفتن شناسنامه (پاسپورت) گربه
    3.هماهنگی با ایرلاین که گربه همراه مسافر در کابین هست و دادن سایز باکس گربه به ایرلاین (این هماهنگی بخاطر این هست که یه موقع چندتا مسافر به همراه سگ و گربه در پرواز نباشن.) هزينه كارگو ٢٠٠دلار ، هزينه كابين ١٠٠ دلار (حتما اين رقم رو نقد همراه در فرودگاه داشته بشين)
    4. گرفتن گواهی سلامت گربه از دامپزشک معتبر
    5. گرفتن اجازه خروج گربه از اداره دامپزشکی کل که در خیابان نصر هست. مدت اعتبار اجازه خروج 1هفته بود. که بهتره روزی که میخواید برید اجازه خروج بگیرید، گواهی سلامت صادر شده باشه. (مدارک لازم تا جایی که یادمه اصل و کپی: پاسپورت مالک، پاسپورت گربه، گواهی سلامت)

Senior Member baharina آواتار ها

سلام دوستان هفته پيش گربه ام رو به كانادا اوردم( مراحل به ترتيب)
    ١-گذاشتن ميكروچيپ و تزريق واكسن هاري (زنان خروج حيوان بايد ١ماه از واكسن گذشته باشه) و ثبت در شناسنامه
    ٢-گرفتن گواهي سلامت از دامپزشك
    ٣-مراجعه با شناسنامه حيوان, پاسپورت صاحب حيوان و گواهي سلامت به اداره دامپزشكي (نصرت غربي) يك هفته قبل پرواز (كپي مدارك فوق هم بگيريد)
    ٤-صدور بليط در ايرلاين براي حيوان و دادن وزن و ابعاد باكس (پرداخت ١٨٥ دلار به تومان جهت بليط حيوان در فرودگاه انجام ميشه)
    در فرودگاه امام در ترمينال ورودي ب به اتاق قرنطينه بريد. مدارك فوق رو ارائه بدبد و نامه عبور از گمرك رو بگيريد
    در فرودگاه تورنتو هم در فرمي كه در هواپيما بتون ميدن اوردن حيوان رو اطلاع بدين و مبلغ ٣٠دلار رو بپردازين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران، روان‌شناسی بالینی MS

سلام
    من تا چند ماه دیگر با ویزای تحصیلی برای ایالات متحده عازم هستم
    یک سگ بسیار عزیز دارم، مایلم قبل از رفتنم در کانادا یا آمریکا به یک خانواده خوب بسپارمش تا وقتی رسیدم اونجا بعد از آن ماه بیارمش پیش خودم
    میشه راهنمایی کنید که برای فرستادن سگم چطور میتونیم از ایران خانواده خوب در کانادا یا آمریکاپیدا کنم؟
    خیلی ممنونم
    و بسیار نگران

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

سلام دوستان من
    کسی تجربه ای از زندگی با گربه ها داره؟
    کسی اینجا با گربه زندگی کرده یه جا؟
    غازهای این شهر به شدت خطرناکن. هر آن ممکنه اینا حمله کنن آدمو تا میخوره بزنن (کتک خوردم که میگم).
    گربه هام همینقدر بداخلاق و بی اعصابن؟
    میخوام خونه ای اجاره کنم که توش دو تا گربه هست.
    (همه چیش عالیه فقط توش دو تا گربه هست!!)
    چطوریه؟
    بیماری پوستی ای چیزی میگیرم؟
    با تشکر فراوان

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان من
    غازهای این شهر به شدت خطرناکن. هر آن ممکنه اینا حمله کنن آدمو تا میخوره بزنن (کتک خوردم که میگم).
    چطوریه؟
    با تشکر فراوان
    سوالتان مثل این که بگید همه آدم ها بی اعصابن یا بعضی ها! من خودم سال ها سگ داشتم ، بعد یک مدت همه چی عادی میشه ، منظورم رفتارشون و ریزش مو .... ، گربه با گربه اخلاقش فرق میکنه مثل آدم ها، بعضی ها اروم اند بعضی ها وحشی . ولی یادتان باشه اینجا به حیوانات خیلی احترام میزآرن

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

سلام دوستان من
    چطوریه؟
    با تشکر فراوان
    دوستان من خودشون گربه دارن. البته گربه شون خيلي خانومه. حيوانات هم مثل انسانها اخلاقهاي متفاوتي دارند. ممكنه يكي خوش اخلاق باشه يكي آروم باشه يكي بازيگوش باشه يكي محل بهتون نده. در كنار آدمها هم ميشه بيماري گرفت. اگه حساسيت به موي گربه نداشته باشيد مشكلي نيست. بيشتر ممكنه گربه ها و سگها از ما مريضي بگيرن.
    فقط بدونيد موهاشون زياد ميريزه و به همه چي ميچسبه بدتون مياد سخت ميشه. اما اگه خودتون به شخصه مشكلي نداشته باشيد خيلي ممكنه بهتون خوش بگذره. حواستون باشه اگه از چيزي بدتون اومد گربه ها نفهمن وگرنه عشق ميكنن اذيتتون كنن ؛))))
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    دوستان من خودشون گربه دارن. البته گربه شون خيلي خانومه. حيوانات هم مثل انسانها اخلاقهاي متفاوتي دارند. ممكنه يكي خوش اخلاق باشه يكي آروم باشه يكي بازيگوش باشه يكي محل بهتون نده. در كنار آدمها هم ميشه بيماري گرفت. اگه حساسيت به موي گربه نداشته باشيد مشكلي نيست. بيشتر ممكنه گربه ها و سگها از ما مريضي بگيرن.
    فقط بدونيد موهاشون زياد ميريزه و به همه چي ميچسبه بدتون مياد سخت ميشه. اما اگه خودتون به شخصه مشكلي نداشته باشيد خيلي ممكنه بهتون خوش بگذره. حواستون باشه اگه از چيزي بدتون اومد گربه ها نفهمن وگرنه عشق ميكنن اذيتتون كنن ؛))))
    ممنونم
    خیلی ازتون ممنونم.
    حقیقتش دوست من یه جفت گربه داشت هر بار منو میدیدن، چون میدونستن ازشون میترسم ساکت میموندن، بعد یه باره میپریدن رو پام.
    یه بار چایی ریخت کل پامو سوزوند... تجربمم همین یه دونه هست! همین یه دوستم فقط گربه داشت!
    من چون خودم تو ایران هیچ حیوونی نداشتم در نتیجه تجربه ام از داشتن حیوانات صفر هست. اینجام از دو نفر از دوستام پرسیدم (کانادایین) گفتن نه بابا گربه تمیزه. گفتم اول بیام تو فروم ایرانی خودمون بپرسم اینجا بیشتر ادما متوجه میشن همو. خیلی ممنونم خانم.

ApplyAbroad Superstar

ممنونم
    خیلی ازتون ممنونم.
    حقیقتش دوست من یه جفت گربه داشت (تو اروپا) هر بار منو میدیدن، چون میدونستن ازشون میترسم ساکت میموندن، بعد یه باره میپریدن رو پام.
    یه بار چایی ریخت کل پامو سوزوند...
    من چون خودم تو ایران هیچ حیوونی نداشتم در نتیجه تجربه ام از داشتن حیوانات صفر هست. اینجام از دو نفر از دوستام پرسیدم (کانادایین) گفتن نه بابا گربه تمیزه. گفتم اول بیام تو فروم ایرانی خودمون بپرسم اینجا بیشتر ادما متوجه میشن همو. خیلی ممنونم خانم.

خیلی به شخصیت گربه بر می گرده. کاملا ممکنه اذیت بکنه شما رو و کاملا هم ممکنه دوست تون داشته باشه. رفتین جا رو ببینید؟ گربه ها چه برخوردی باهاتون کردن؟ نزدیک شدید بهشون؟
    مریضی نمی گیرید. ریزش موهاشون عین هم نیست. بعضی هاشون خیلی کم ریزش دارن، به تغذیه شون هم بر می گرده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیلی به شخصیت گربه بر می گرده. کاملا ممکنه اذیت بکنه شما رو و کاملا هم ممکنه دوست تون داشته باشه. رفتین جا رو ببینید؟ گربه ها چه برخوردی باهاتون کردن؟ نزدیک شدید بهشون؟
    مریضی نمی گیرید. ریزش موهاشون عین هم نیست. بعضی هاشون خیلی کم ریزش دارن، به تغذیه شون هم بر می گرده.
    سلام
    خیلی ممنونم از شما
    قراره برم ببینم خونه رو.
    اتفاقا نمیخواستم ببینم گربه ها رو. خوب شد گفتین. پس حتما گربه ها رو میبینم و بهشون نزدیک میشم ببینم چیکار میکنن.
    به حدی من از گربه وحشت دارم (چون این گربه های دوستم مکث میکردن، بعد میپرسیدن رو پام، رو شونم! واقعا میترسما...) که گفتم ابدا به اینا نزدیک نمیشم.
    ممنونم بابت راهنماییتون.
    بسیار مفید بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)