صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 71

موضوع: TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS( لطفا فقط در مورد آزمون آنلاين بحث شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS( لطفا فقط در مورد آزمون آنلاين بحث شود)

توی اپلیکیشن گوگل ترانسلیت زبان رو چینی به انگلیسی انتخاب کن. بعد یه عکس دوربین هست همون توی نرم افزار. اونو بزن با دوربین از صفحه عکس بگیر. بعد خودش چینی رو به انگلیسی ترجمه میکنه. من آنالیز نمره هامو این کارو کردم بعدش تو فتوشاپ یه فرمت آماده درست کردم با همون (قسمت نمره هاشو خالی کردم فقط) هر دفعه tpo میدم نمره هامو میندازم تو اون خیلی هم مفیده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS( لطفا فقط در مورد آزمون آنلاين بحث شود)

سلام دوستان برای دسترسی تی پی او 50 - 54 راهی هست؟ من نرم افزاری رو دانلود کردم ولی باید به سایت ژان نصب شد اون هم از طریق یک شماره تلفن خارجی. کسی از دوستان تونسته نصب کنه و استفاده کنه. صفحه آنلایش هم پسوورد می خواد. صفحه زیر صفحه آنلاین سایت ژان
    https://top.zhan.com/toefl/listen/alltpo.html
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simu نمایش پست ها
    سلام دوستان برای دسترسی تی پی او 50 - 54 راهی هست؟ من نرم افزاری رو دانلود کردم ولی باید به سایت ژان نصب شد اون هم از طریق یک شماره تلفن خارجی. کسی از دوستان تونسته نصب کنه و استفاده کنه. صفحه آنلایش هم پسوورد می خواد. صفحه زیر صفحه آنلاین سایت ژان
    https://top.zhan.com/toefl/listen/alltpo.html
    ممنون

از این سایت میتونید با ایمیل register کنید و آزمون ها رو آنلاین بزنید
    http://www.langlib.com/Mokao/TOEFL/

برای سایت ژان هم میتونید شماره مجازی از اپلیکشن مثلا textplus بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط foruqi نمایش پست ها
    از این سایت میتونید با ایمیل register کنید و آزمون ها رو آنلاین بزنید
    http://www.langlib.com/Mokao/TOEFL/

برای سایت ژان هم میتونید شماره مجازی از اپلیکشن مثلا textplus بگیرید.

سلام
    ببخشید لینک این اپ های شماره ساز اکثرا حذف شده از تو بازار و خیلی سایت ها و اونایی که ایرانی نیست ایران رو ساپورت نمیکنه
    راه دیگه ای نیس برای گرفتن شماره مجازی
    مثلا textplus دیگه نیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS( لطفا فقط در مورد آزمون

دوستان استدعا دارم پاسخ من رو بدین
    .
    بعد از پیدا کردن و نصب با ۱۰۰۰ مصیبت TPO (نسخه مک) به مرحله ورود شماره تماس برای ارسال کد فعال سازی رسیدم از برنامه های شماره مجازی text plus , free text استفاده کردم ( و جواب نگرفتم) از دوستای اونور آبی هم برای در اختیار قرار دادن شماره استفاده کردم! ( چواب نداد)
    توی مرحله ۶۰ ثانیه برای نوشتن کد ۶ رقمی که به صورت smsمیاد گیر کردم!! چند روزی هست! چه طور کنم تا از این مرحله عبور کنم؟!
    غالبا کد ارسال نمیشه یا با تاخیر میره و ۶۰ ثانیه تمام میشه!
    ه

Junior Member hazba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS( لطفا فقط در مورد آزمون

نقل قول نوشته اصلی توسط Oktaye نمایش پست ها
    چه طور کنم از این مرحله عبور کنم؟!
    فکر نمی کنم دیگه منتظر جواب باشید اما برای بقیه می نویسم:
    من دیروز TPO رو روی سیستم عامل ویندوز نصب کردم که بشدت همین مشکل دریافت شماره رو داشتم.
    نهایتا رفتم سایتی که TPO رو دانلود کرده بودم و یه نسخه برای موبایل (اندروید یا آی ا اس) دانلود کردم.
    اینجوری با داشتن برنامه مثل textplus و هم TPO روی گوشی «به همراه آی دی غیر ایران» موفق شدم TPO رو فعال کنم. ویه رمز عبور به شمارم اختصاص بدم.
    الان شماره کاربریم شماره تلفن غیر ایرانی هست. رمز عبور هم پیامک نیست، رمز عبور رو خودم انتخاب کردم.
    با داشتن این دو تا TPO روی کامپیوتر رو فعال کردم.

Junior Member

سلام میشه لینک TPO برای IOS بذارین.

سلام و عرض ادب من آزمون TPO1 رو انجام دادم ولی مشکلی که هست اینه که نرم افزار فقط بخش ریدینگ و لیسنیگ رو تصحیح میکنه. حالا من چطوری باید بدونم جوابام تو بخش اسپیکینگ یا رایتینگ چقدر درستن و چ نمره ای میگیرن؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.

https://zabanexam.com/toefl/
    لینک تمام ازمونهای TPO

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamyar3370 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب من آزمون TPO1 رو انجام دادم ولی مشکلی که هست اینه که نرم افزار فقط بخش ریدینگ و لیسنیگ رو تصحیح میکنه. حالا من چطوری باید بدونم جوابام تو بخش اسپیکینگ یا رایتینگ چقدر درستن و چ نمره ای میگیرن؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.
    سلام، چند تا سایتی هستند که در ازای دریافت هزینه، رایتینگ و سپیکینگ رو براتون تصحیح می کنن. اما به نظرم نیازی به این کار نیست. نمونه های قبلی رایتینگ و سپیکینگ افراد دیگر رو نگاه کنید، خودتون دقیقا می دونید نمرتون چقدر میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)