صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 71

موضوع: TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS( لطفا فقط در مورد آزمون آنلاين بحث شود)

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نمره ای که در آخر TPO برای Reading & Listening به ما داده میشه نمره ی خام هستش دیگه؟؟ scale نمی شه. درسته؟؟
    مرسی
    scale شده است. تو اون صفحه ای که نمره شما رو نشون می ده نوشته scaled score. با همون id و pass که سر جلسه امتحان دادید برید تو سایت ETS نمرتون رو دوباره ببینید.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط Civil_Engineer نمایش پست ها
    scale شده است. تو اون صفحه ای که نمره شما رو نشون می ده نوشته scaled score. با همون id و pass که سر جلسه امتحان دادید برید تو سایت ETS نمرتون رو دوباره ببینید.
    مرسی از جوابتون. ولی من فکر نمی کنم که این 2 بخش scale بشن. چرا که نمره ای که می دن دقیقا معادل درصدی هست که شما در آزمون درست جواب دادید از 30 نمره!!!
    متشکرم

با سلام. چیزی که من میخوام بنویسم نه در مورد آزمونهای آزمایشی، بلکه سمپل آنلاینی هست که ETS تو پروفایلتون بعد از ثبت نام آزمون iBT ارائه می ده. این تجربه ناخوشایندی بود که من داشتم و مطرح می کنم تا بقیه دوستان هم در جریان باشن و در آینده این اشتباه رو تکرار نکنن!
    من طبق برنامه ریزی هام بنا بود تا روز قبل از امتحان اصلیم، این سمپل رو بطور آنلاین از داخل پروفایلم بزنم. منتها چند روز قبلش برای اطمینان از اینکه درست کار می کنه، یکبار واردش شدم و چهار بخشش رو بسرعت چک کردم. روز قبل امتحان وقتی وارد پروفایل شدم و روی لینک کلیک کردم، در کمال تعجب دیدم که دیگه اجازه ورود به بخش سئوالات رو نمی ده، بلکه فقط صفحه scores و review رو نمایش می ده!! در نهایت بعد از کلی اعصاب خردی و اینکه دیدم کلنجار باهاش فایده ای نداره به مرور سئوالات - اونهم فقط ریدینگ و لیسنینگ - بسنده کردم! (چون به سئوالات دو بخش دیگه که بهیچ وجه دسترسی نداره).
    در نهایت ایمیلی هم به خود ets در اینمورد زدم تا شاید در آینده این مشکل اصلاح بشه... تعجب اصلی من از این بود که چرا نباید در حد یک سطر ناقابل تذکری به داوطلبان داده بشه که این آزمون نمونه، یکبار مصرفه! و نمیشه بیش از یکبار از اون استفاده کرد. حتی همه شواهد هم، مثل چیزی که بالای صفحه نوشته که تا 2 سال قابل دسترسه و... برخلاف این مساله اس ولی واقعیت همینه که بیش از یکبار نمیشه از این سمپل استفاده کرد، حداقل من نتونستم!
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    با سلام. چیزی که من میخوام بنویسم نه در مورد آزمونهای آزمایشی، بلکه سمپل آنلاینی هست که ETS تو پروفایلتون بعد از ثبت نام آزمون iBT ارائه می ده. این تجربه ناخوشایندی بود که من داشتم و مطرح می کنم تا بقیه دوستان هم در جریان باشن و در آینده این اشتباه رو تکرار نکنن!
    من طبق برنامه ریزی هام بنا بود تا روز قبل از امتحان اصلیم، این سمپل رو بطور آنلاین از داخل پروفایلم بزنم. منتها چند روز قبلش برای اطمینان از اینکه درست کار می کنه، یکبار واردش شدم و چهار بخشش رو بسرعت چک کردم. روز قبل امتحان وقتی وارد پروفایل شدم و روی لینک کلیک کردم، در کمال تعجب دیدم که دیگه اجازه ورود به بخش سئوالات رو نمی ده، بلکه فقط صفحه scores و review رو نمایش می ده!! در نهایت بعد از کلی اعصاب خردی و اینکه دیدم کلنجار باهاش فایده ای نداره به مرور سئوالات - اونهم فقط ریدینگ و لیسنینگ - بسنده کردم! (چون به سئوالات دو بخش دیگه که بهیچ وجه دسترسی نداره).
    در نهایت ایمیلی هم به خود ets در اینمورد زدم تا شاید در آینده این مشکل اصلاح بشه... تعجب اصلی من از این بود که چرا نباید در حد یک سطر ناقابل تذکری به داوطلبان داده بشه که این آزمون نمونه، یکبار مصرفه! و نمیشه بیش از یکبار از اون استفاده کرد. حتی همه شواهد هم، مثل چیزی که بالای صفحه نوشته که تا 2 سال قابل دسترسه و... برخلاف این مساله اس ولی واقعیت همینه که بیش از یکبار نمیشه از این سمپل استفاده کرد، حداقل من نتونستم!
    چه به موقع این پست گذاشتید!!منم می خواستم کاری که شما کردید انجام بدم، البته فقط یکبار رفتم تو بخش ازمون پروفایلم و صفحه اول که اومد کلوز کردم ...امیدوارم بتونم بازم ازش استفاده کنم...راستی این امتحان فقط حالت آنلاین داره دیگه... اگه وسطش اینترنت قطع شه یا مثلا برق بره چی میشه؟

خوبه! در مورد سئوالاتتون نمی تونم نظر قطعی بدم ولی با توجه به تجربه ای که من داشتم بنظر میرسه حتی اگه وسطش برق یا اینترنت هم قطع بشه، آزمون رو از دست بدید!
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

رشته و دانشگاه

به saman1: یعنی چی یکبار به سرعت چک کردم چهار بخش رو؟ در حقیقت شما امتحان را به طور کامل دادید (البته بدون اینکه به سوالات پاسخ بدید!).

خود ETS گفته: Please note: Once a practice test is completed, it cannot be restarted. For additional practice with the same test, it must be purchased again.

به Civil_Engineer: اولا میشه آدرس اون متن ETS رو بدید که کجا هستش؟
    ثانیا، چک کردن سریع با امتحان دادن خیلی تفاوت داره! اول اینکه تا اونجاییکه یادمه اصلا بخشها رو تا آخر طی نکردم که جواب بدم یا نه! دقت کنید که اگر قرار بود بخشها رو کامل طی کنم خیلی زمان می برد، مثلا 20 دقیقه ریدینگ و 30 تا 50 دقیقه رایتینگ (نمی دونم یک رایتینگ داره یا دو تا)، در حالیکه من 5 دقیقه هم نشد که یه نگاه به 4 بخش انداختم که در واقع میشه همون چک کردن سریع! دوم اینکه وقتی من حتی یک سئوال رو هم جواب ندادم این چه جور امتحان دادنیه؟ ETS نباید تشخیص بده که یه مساله ای اینجا بوده؟ اصلا شاید همونطور که دوستمونم پرسیدن مشکلی در اینترنت یا برق طرف پیش اومده باشه. بنظر من که اینقدر نباید خشک برخورد کرد. در نهایت اگه یه نفر چند بارم بتونه این سمپل رو بزنه چه اتفاقی میفته مگه؟!

رشته و دانشگاه

به نظر من هم باید بتونین یه امتحان رو چندبار بزنید اما مشکل اینجاست که ETS به شدت پول دوسته.

دوستانی که این امتحان رو دادن میشه ساعت برگزاری اش رو بگید. توی سایت فقط روزش رو گفته اما ساعت نداره.
    روزهاش منطبق بر روز کار من هست و مجبورم مرخصی ساعتی بگیرم.
    متشکرم

رشته و دانشگاه

وقتی توی سنجش ثبت نام کنید می گه امتحان ساعت 8:45 شروع می شه. البته شما 15 دقیقه تأخیر هم براش در نظر بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)