صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 71

موضوع: TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS( لطفا فقط در مورد آزمون آنلاين بحث شود)

Senior Member s30min آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL PRACTICE ONLINE (TPO) -ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    خوبه! در مورد سئوالاتتون نمی تونم نظر قطعی بدم ولی با توجه به تجربه ای که من داشتم بنظر میرسه حتی اگه وسطش برق یا اینترنت هم قطع بشه، آزمون رو از دست بدید!
    من امتحان تو پروفایلم دادم که به نظرم اصلا مفید نبود اولا این که آزمون کامل نیست فقط یه ریدینگ، دو تا لیسنینگ داشت که وسطش اینترنتم قطع شد و دوباره از همون شروع اسپیکینگ آورد... اونقدر تو ذوقم خورد که آزمونش کامل نیست دو بخش بعدی اش ادامه ندادم... دوما تو حالت پرکتیس هست و مثلا ریدینگش تایمر زمان نداره...یعنی شبیه سازی آزمون نیست فقط چند تا نمونه سواله آزمونه...و شما هم چیزی از دست ندادید...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

سلام دوستان
    آيا كسي از عزيزان هست كه تجربه ي انجام تست آزمايشي در منزل رو با pc شخصي داشته باشه و تست رو مستقيما از سايت http://toeflpractice.ets.org/
    خريداري كرده باشه؟ من ساكن شهرستان هستم و سخته كه صرفا بخاطر تست آزمايشي به تهران بيام. نگراني من اين هستش كه تست رو بخرم ولي سيستمم موقع آزمون جواب نده! و هزينه اي كه كردم هدر بره. راستش از بخش system checking خود سايت چيز زيادي دستگيرم نشد. لطفا راهنماييم كنيد ممنون.
    ویرایش توسط $Farzad$ : January 3rd, 2012 در ساعت 12:07 AM

دوستان تولیمو چه طور هست؟ اون هم میتونه معیار خوبی باشه و آیا ارزش شرکت کردن داره؟
    تو سایت زده آزمون بعدی 25 خرداد هستش اما ساعتش رو نگفته.
    ای کاش جمعه بود که با خیال راحت شرکت میکردیم.

Junior Member

یک عدد وچر آزمون آزمایشی برای امادگی تافل به فروش میرسد ، دوستانی که دوست دارند اعلام کنند
    هزینه به صورت ریالی و معادل ۴۵ دلاراخذ میگردد

Junior Member

نمره من تو آزمون آزماشی 68 شد ولی حدود 10 روز بعد که آزمون اصلیو دادم 87 گرفتم! در مورد چند تا از دوستامم همچین اتفاقی افتاده. ولی به هر حال یه تجربه ی خیلی خوبیه و حتما میتونه کمکی بزرگی باشه ...
    با آرزوی موفقیت برای همه شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. منظورتون از تفاوت چیه؟ یعنی اون بخش long دو تا امتحان باهم فرق داشت؟؟ اگر از یک data base نباشه مگه عقلمون کمه 2-3 مرتبه هی 70.000 تومان برای آزمون fake بدیم؟؟ خوب چرا نریم مراکزی که آزمون های آزمایشی ارزون بزگزار می کنند؟؟
    مرسی

دوستان من 3 تا آزمون TPO دارم. اگه مایل بودید به من ایمیل بزنید تا رایگان در اختیارتون قرار بدم. امیدوارم بتونه کمکتون کنه. مخصوصا بخش reading که از لحاظ آسون یا سخت بودن به امتحان اصلی نزدیک تره. برای دریافت ایمیل اینجانب میتونید تو همین وب سایت واسم پیغام بفرستید.
    با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستانی که واقعا تلاش میکنن.

سلام ممنون می شوم سوالات tpo را در اختارم بگذارید...
    ویرایش توسط pApAr : February 19th, 2013 در ساعت 03:44 PM دلیل: اطلاعات تماس
    مصاحبه: 20 آوریل 2011 20 آوریل2011: FFN
    دریافت آپدیت: 15 آوریل 2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 2 می 2013 مدیکال:25 سپتامبر 2013.... , visa:22/10/2013..........DM:19 OCT2013

نقل قول نوشته اصلی توسط armaghannid نمایش پست ها
    سلام ممنون می شوم سوالات tpo را در اختارم بگذارید...
    سلام دوست عزیز،
    ضمن تشکر از دوست عزیز raminshab، باید عرض کنم که قبلا دوستان گرامیمون زحمت پیدا کردن TPO اونم حدود 26 تاشو کشیدن و pApAr عزیز اینجا آپلود کردن. میتونین دانلودش کنین.
    یه توضیح کوچیک اینکه از پست 2 تا 11 میتونین TPOها رو بصورت پاور پوینت دانلود کنین و از پست 12 به بعد هم به فرم نرم افزار شبیه ساز امتحان دانلودش کنین. کلا تو همون تاپیک بچه ها چیز های خوبی از TPO آپلود کردن که جای تشکر همیشگی داره.
    موفق و موید باشید.
    ویرایش توسط pApAr : February 19th, 2013 در ساعت 03:47 PM
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael82 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    ضمن تشکر از دوست عزیز raminshab، باید عرض کنم که قبلا دوستان گرامیمون زحمت پیدا کردن TPO اونم حدود 26 تاشو کشیدن و pApAr عزیز اینجا آپلود کردن. میتونین دانلودش کنین.
    یه توضیح کوچیک اینکه از پست 2 تا 11 میتونین TPOها رو بصورت پاور پوینت دانلود کنین و از پست 12 به بعد هم به فرم نرم افزار شبیه ساز امتحان دانلودش کنین. کلا تو همون تاپیک بچه ها چیز های خوبی از TPO آپلود کردن که جای تشکر همیشگی داره.
    موفق و موید باشید.
    password این tpo هل چیه تو این فایل

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Financial Engineering

سلام دوستان،
    من یه مشکلی در اجرا کردن TPO ها دارم. نسخه ای که دست منه رو یکی از دوستانم از همینجا دانلود کرده ولی هیچ کدوم از لیستنینگ هاش اجرا نمیشه. این مسئله هرجا که قرار باشه لیستنیگی پخش شه تکرار میشه (علاوه بر بخش لیستنینگ در بخش های رایتینگ و اسپیکینگ هم اتفاق میفته). این نرم افزار رو روی یک لپتاپ دیگه هم امتحان کردم اما باز هم همون اتفاق افتاد. نرم افزار کامل باز میشه، همه بخش هاش کامل اجرا میشه، اما به محض اینکه به لیستنینگی برسه ازون قسمت میپره و میره بخش بعدی.
    کسی میتونه کمکی به من بکنه؟ یا کسی تا بحال به این مشکل بر خورده؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)