صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: آشنایی با افرادی که از دانشگاه های کره پذیرش گرفتن

Banned

پیش فرض آشنایی با افرادی که از دانشگاه های کره پذیرش گرفتن

در این تاپیک قصد بر این است تا افرادی که برای فال 2013 از دانشگاه های کره پذیرش گرفتن ، با همدیگر آشنا شوند.

Banned

پیش فرض پاسخ : آشنایی با افرادی که برای فال 2013 از دانشگاه های کره پذیرش گرفتن

سلام به همه دوستان خوب
    من در رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Yonsei برای فال 2013 پذیرش گرفتم
    کسی از دوستان هست که از این دانشگاه پذیرش گرفته باشه ؟

سلام به دوستان عزیز
    من در رشته مهندسی مکانیک - کارشناسی ارشد از دانشگاه Pusan National University بورسیه استاد شدم.
    ممنون

Junior Member MV73 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbamshad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوب
    من در رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Yonsei برای فال 2013 پذیرش گرفتم
    بهتون تبریک میگم وبراتون آرزوی موفقیت دارم ... میتونم شرایط کاملتونو برای اپلای شدن در این دانشگاه بدونم؟ باتشکر

پیش فرض پاسخ : آشنایی با افرادی که از دانشگاه های کره پذیرش گرفتن

دوستان عزیز من تازه واد این سایت شدم میخواستم بدونم اگه بخوام با یه دانشجوی ایرانی که تو کره هست ارتباط داشته باشیم باید چه کار انجام بدم
    میشه بهم معرفی کنید
    ایمیلی شماره ای چیزی بهم بدید افرادی که تو کره هستند ایا تو این سایت هم هستند چه زمان هایی انلاینن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    ممنون میشم جواب بدید

سلام.
    من کره جنوبی، شهر بوسان مشغول به تحصیل هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbamshad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوب
    سلام خسته نباشید،یه سوال دارم من توی قسمت حسابداری خوندم 1- برای گرفتن بورس مستر اگر اشتباه نکنم مدارک زبان و دیپلم شما را هم می خواهند که داشتن معدل بالای 19 به دلیل رقابت بسیار زیاد الزامی هست)میخواستم بپرسم این برای همه ی رشته هاست؟ و مدرک دیپلمو میخوان؟ واقعا این حقیقته و نمره ی 19 باید داشت؟معدل کل لیسانس چقدر باشه میشه صد در صد بورس گرفت؟من میخوام بورسیه از کره ی جنوبی بگیرم توی رشته ی معماری، لطفا جواب بدید ممنونم.

Junior Member

سلام به همه
    كسي هست كه تو رشته صنايع از كره بورس گرفته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paradise_iut نمایش پست ها
    سلام.
    من کره جنوبی، شهر بوسان مشغول به تحصیل هستم.

سلام دوست عزیز
    از انتخابتون و زندگی و تحصیل در کره رضایت دارید؟
    ایا باوجود تجربه این مدت,اگر امکانش باشه مایلید به یه کشور اروپایی تغییر موقعیت بدید؟

اگر فرد دیگه ای هم تو این شرایط هست لطفا پاسخ بده.
    ویرایش توسط MMoHH : March 8th, 2015 در ساعت 05:10 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar4501 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از انتخابتون و زندگی و تحصیل در کره رضایت دارید؟
    ایا باوجود تجربه این مدت,اگر امکانش باشه مایلید به یه کشور اروپایی تغییر موقعیت بدید؟

اگر فرد دیگه ای هم تو این شرایط هست لطفا پاسخ بده.

سلام،

در مورد سوال اولت، کاملا بستگی به دیدت داره، اما با توجه به پیشینه ی ما ایرانی ها که در موارد زیادیش با همدیگه اشتراک داریم، کره جایی نیست که دست کم روزهای اول ازش راضی باشی!
    در مورد سوال دوم، بدون شک این کارو می کنم، از قبل از اومدن به اینجا هم قصدم همین بوده. کره رو فقط به عنوان پل، اونم از نوع گزینه ی آخر حساب کن. امیدوارم فرق گزینه ی آخر و گزینه ی خوب رو هم درک کنید.
    فاکتورهای زیادی هست که با میزان رضایت شما ارتباط دارن، حتما این فاکتورهارو قبل از رفتن به هر جایی بررسی کنید. فرهنگ، ارزش ها، سبک زندگی مردم کشور مورد نظرتون، توی مقیاس کوچکتر هم، پیشینه ی استاد، دانشگاه ها و کشورهایی که استادتون اونجاها درس خونده( این مورد برای پیشبینی رفتار استاد کمکتون می کنه، اگه بخوام مثال بزنم، استادی که 4-5 سال از زندگیشو توی کشوری مثل ژاپن درس خونده در مقایسه با کسی که همین 5 سالو توی آمریکا درس خونده، رفتارشون با هم فرق داره در مقابل دانشجوهاشون!)، در مورد لابراتواری که قرار هست توش کار کنید حسابی تحقیق کنید، یادتون نره شما قراره دست کم برای دوسال هرروز این آدم هارو ببیند. کافیه چندتا دوست توی دانشگاه ( نه اعضای لابراتوار) پیدا کنید و از اونها بپرسید، اگر ایرانی بودن که چه بهتر!

یک نصیحت دوستانه از من به همه ی دوستانی که قصد کره اومدن دارند، کره جنوبی رو بزارید انتخاب آخرتون، روی این جمله تاکید میکنم تا حتما در موردش فکر کنید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)