صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: آشنایی با افرادی که از دانشگاه های کره پذیرش گرفتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با افرادی که از دانشگاه های کره پذیرش گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام،

در مورد سوال اولت، کاملا بستگی به دیدت داره، اما با توجه به پیشینه ی ما ایرانی ها که در موارد زیادیش با همدیگه اشتراک داریم، کره جایی نیست که دست کم روزهای اول ازش راضی باشی!
    در مورد سوال دوم، بدون شک این کارو می کنم، از قبل از اومدن به اینجا هم قصدم همین بوده. کره رو فقط به عنوان پل، اونم از نوع گزینه ی آخر حساب کن. امیدوارم فرق گزینه ی آخر و گزینه ی خوب رو هم درک کنید.
    فاکتورهای زیادی هست که با میزان رضایت شما ارتباط دارن، حتما این فاکتورهارو قبل از رفتن به هر جایی بررسی کنید. فرهنگ، ارزش ها، سبک زندگی مردم کشور مورد نظرتون، توی مقیاس کوچکتر هم، پیشینه ی استاد، دانشگاه ها و کشورهایی که استادتون اونجاها درس خونده( این مورد برای پیشبینی رفتار استاد کمکتون می کنه، اگه بخوام مثال بزنم، استادی که 4-5 سال از زندگیشو توی کشوری مثل ژاپن درس خونده در مقایسه با کسی که همین 5 سالو توی آمریکا درس خونده، رفتارشون با هم فرق داره در مقابل دانشجوهاشون!)، در مورد لابراتواری که قرار هست توش کار کنید حسابی تحقیق کنید، یادتون نره شما قراره دست کم برای دوسال هرروز این آدم هارو ببیند. کافیه چندتا دوست توی دانشگاه ( نه اعضای لابراتوار) پیدا کنید و از اونها بپرسید، اگر ایرانی بودن که چه بهتر!

یک نصیحت دوستانه از من به همه ی دوستانی که قصد کره اومدن دارند، کره جنوبی رو بزارید انتخاب آخرتون، روی این جمله تاکید میکنم تا حتما در موردش فکر کنید.
    چرا؟؟؟؟؟ میتونین دلایل خودتونو بگیکه چرا این کشور و بزاریم اولویت اخر؟؟؟؟
    اخه من این کشور خیلی دوست دارم
    خیلی ممنون میشم دلایلتونو بگین^^

Junior Member

یه سوال کسایی که بورس میشن و میرن دیگه میرن به امان خدا ینی کسی نیس تو یه کشور غریب راهنامیشون کنه یا سرپرستیشونو قبول کنه؟
    اگه ج منفی پس بگید خودتون چی کار کردید برای پیدا کردن خونه و ... .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jiga نمایش پست ها
    یه سوال کسایی که بورس میشن و میرن دیگه میرن به امان خدا ینی کسی نیس تو یه کشور غریب راهنامیشون کنه یا سرپرستیشونو قبول کنه؟
    اگه ج منفی پس بگید خودتون چی کار کردید برای پیدا کردن خونه و ... .

سرپرستیشونو قبول کنه؟!!!!!!
    یکم توی بخش های انجمن بگردید جواب سوالتونو میگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط heliamb نمایش پست ها
    چرا؟؟؟؟؟ میتونین دلایل خودتونو بگیکه چرا این کشور و بزاریم اولویت اخر؟؟؟؟
    اخه من این کشور خیلی دوست دارم
    خیلی ممنون میشم دلایلتونو بگین^^

مشکل اصلی مردم اینجا زبان هست، شما با آیلتس 6.5 میایی اینجا، استادت در بهترین حالتی که من دیدم باهات در حد 6 حرف میزنه! دانشجوها و هم لابراتوارهای شما که دیگه جای خود، در حد 4.5 یا... که معمولن هم ترجیح میدن باهاتون صحبت نکنند!
    مردم عادی توی خیابون هم که دیگه...! قربون ایران خودمون!
    یکم واقع بین تر باشید. Love is blind

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سرپرستیشونو قبول کنه؟!!!!!!
    یکم توی بخش های انجمن بگردید جواب سوالتونو میگیرید.
    منظوره منو متوجه نشدید.شاید خیلی سوالمو بد مطرح کردم.
    آخه کسایی بورسیه از استاد یا دانشگاه میگیرن باید برای خودشون خونه اجاره کنن وکسی نیس که راهنماشون باشه .حالا از کارهای روزمره مثله رفتن به دانشگاه تا پیدا کردن خونه خو بالاخره تویه کشور غریب کسی که تازه وارد اون کشور شده با سیستم شهری یا مردم آشنایی نداره وباید یکی راهنماش باشه.
    تا یه مدتی که به شرایط اون کشور عادت کنه.
    مثلا توشهر خودمون مردم برای اینکه سوار اتوبوس بشن از صد نفر میپرسن این اتوبوس کجاست و کجا میره واز این جور سوالا خودتون بهتر میدونین دیگه.
    و منظور من از سرپرست کسی نیس که خرجی آدمو بده یا بهمون خونه و اینا بده مظورم اینکه راهنمامون باشه .
    مثلا پدر من اوکراین کار میکنه اوایل که اونجا رفته با دوستاش زندگی میکرده تا با شرایط اونجا آشنا شده .(با نقل قول از پدرم)
    اما برای یه دانشجوی که کسی رو تو کره نداره شرایط یکم سخت تر میشه .میخوام بدونم کسایی که اونجا رفتن چی کار کردن ؟چه جوری تنهایی از پس کاراشون بر اومدن.
    البته با توجه به اینکه کره ای ها از ایرانیا چندان خوششون نمی یاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

اینجا معمولا از قبل از اومدن وضعیت خوابگاهتون مشخص میشه، یا اگر نشد، باید مثل بنده دو شب خونه ی دوست ایرانیتون باشید یا مثل یکی دیگه از دوستان دو شب توی لابراتوار بخوابید تا وضعیتتونو مشخص کنید یا.... از کسی انتظار کمک نداشته باشید بهتره. کره ای ها رو هم اصلا با ایرانیا مقایسه نکنید. در این موارد ایرانی ها از هر ملتی مهمان نوازتر هستن

موفق باشید.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

واقعا قبول دارم حرف دوستمون رو که گفتن کره رو بذارید گزینه آخر .... مسئله هم تفاوت زیاد کره و کشور ما هست از لحاظ فرهنگ و تفکر
    واقعا این تفاوت باعث میشه آدم نتونه درست رو درس تمرکز کنه
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

سلام دوستان
    من خیلی به کره علاقه دارم و در واقع انتخاب اولم هست چون برای من آب و هوا خیلی مهمه و کره آفتابیه به جای اروپای سرد و بارانی. اما راجع به یه سری مسایل اطلاعاتی ندارم وکسی رو هم نمیشناسم که کمکم کنه لطفا راهنماییم کنید:
    1.آیا با رشته فوق لیسانس شیمی میشه برای دکتری داروسازی ادامه تحصیل داد ؟
    2.آیا این درسته که کره ای ها از ایرانی ها خوششون نمیاد؟
    3.آیا اساتید کره ای سخت گیرند؟یعنی وقت تفریح نداری و همش باید درس بخونی
    4.چرا کره باید انتخاب آخر باشه؟لطفا با ذکر دلیل و جزییات توضیح دهید میخوام بدونم واقعا شرایط چه طوریه نکنه توهم زده باشم؟لطفا واقعیتو بهم بگید
    ممنوووون از برادر یا خواهر خوبم
    در ضمن من دوره راهنمایی2سال مالزی بودم(آب و هوای کره شبیه به مالزی است؟)-یک دایی دارم در نروژ که مهندس نفته و التماس میکنه که برم اونجا ولی چون آب وهوای سرد وقطبی و شبای طولانی داره موافق نیستم
    شما کدام کشور را پیشنهاد میکنید؟
    بازم ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط rabinhoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی به کره علاقه دارم و در واقع انتخاب اولم هست چون برای من آب و هوا خیلی مهمه و کره آفتابیه به جای اروپای سرد و بارانی. اما راجع به یه سری مسایل اطلاعاتی ندارم وکسی رو هم نمیشناسم که کمکم کنه لطفا راهنماییم کنید:
    1.آیا با رشته فوق لیسانس شیمی میشه برای دکتری داروسازی ادامه تحصیل داد ؟
    2.آیا این درسته که کره ای ها از ایرانی ها خوششون نمیاد؟
    3.آیا اساتید کره ای سخت گیرند؟یعنی وقت تفریح نداری و همش باید درس بخونی
    4.چرا کره باید انتخاب آخر باشه؟لطفا با ذکر دلیل و جزییات توضیح دهید میخوام بدونم واقعا شرایط چه طوریه نکنه توهم زده باشم؟لطفا واقعیتو بهم بگید
    ممنوووون از برادر یا خواهر خوبم
    در ضمن من دوره راهنمایی2سال مالزی بودم(آب و هوای کره شبیه به مالزی است؟)-یک دایی دارم در نروژ که مهندس نفته و التماس میکنه که برم اونجا ولی چون آب وهوای سرد وقطبی و شبای طولانی داره موافق نیستم
    شما کدام کشور را پیشنهاد میکنید؟
    بازم ممنون
    بهتره برای دیدن آب و هوای هر شهر، یه سر به ویکی پدیای انگلیسی ش بزنی. این طوری دیگه پیش فرض هاتون نسبت به آب و هوا اشتباه نخواهد بود. هوای مالزی هم شبیه کره نیست اصلا.
    اروپا همه جور هوا داره، شما می تونید برید ایتالیا، اسپانیا، و یونان و قبرس که آب و هواش عین کره هست.
    نروژم درسته شباش طولانی هست، ولی به علت وجود جریان های گلف استریم، زمستوناش سرد نیست. معمولا دیگه کمتر از -5 درجه نمیشه.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

سلام دوستان
    کسی هست که در دانشگاه کایست درس خونده باشه؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)