صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 329

موضوع: تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

سلام دوستان
    من امروز جوابم اومد
    رشته پی اچ دی عمران
    UNRSC 50:50 : $25,849+insurance+relocate+tution fee
    حالا سوالم اینه که اینا گفتن موقع ثبت نام باید اصل همه مدارکی که باهاش اپلای کردیو بدی (نمیدونم باید موقع ثبت نام بدم یا الان پست کنم یا بدم سفارت چک کنه) ولی من با گواهی موقت اپلای کرده بودم. الان مدرک اصلیمو گرفتم و مدرک موقتو دانشگاه ازم گرفته (هم فارسی هم ترجمه). الان مدرکی که دستمه (هم فارسی هم ترجمه) زمین تا اسمون ظاهرش فرق کرده البته نمره ها همونه و اسم درسها یکمی توی مدرک ترجمه شده فرق کرده ولی معلومه همونه (مثلا industrial drawing شده mechanical drafting که معنی جفتش میشه نقشه کشی صنعتی) و رتبمم توی مدرک موقت 3 از 30 نفر بود الان شده 2 از 28 !!! مشکلی پیش نمی آد؟ الان که لازم نیست چیزی بهشون بگم؟ رفتم اونجا میگم دانشگاه اول مدرک موقت میده بعد از یک سال میتونی مدرک اصلیرو بگیری. قبول میکنن دیگه؟ چون معدل و نمره درسا مهمه نه ظاهر. رتبمم که الان بهتر شده
    مرسی از وقتی که میذارین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز جوابم اومد
    رشته پی اچ دی عمران
    UNRSC 50:50 : $25,849+insurance+relocate+tution fee
    حالا سوالم اینه که اینا گفتن موقع ثبت نام باید اصل همه مدارکی که باهاش اپلای کردیو بدی (نمیدونم باید موقع ثبت نام بدم یا الان پست کنم یا بدم سفارت چک کنه) ولی من با گواهی موقت اپلای کرده بودم. الان مدرک اصلیمو گرفتم و مدرک موقتو دانشگاه ازم گرفته (هم فارسی هم ترجمه). الان مدرکی که دستمه (هم فارسی هم ترجمه) زمین تا اسمون ظاهرش فرق کرده البته نمره ها همونه و اسم درسها یکمی توی مدرک ترجمه شده فرق کرده ولی معلومه همونه (مثلا industrial drawing شده mechanical drafting که معنی جفتش میشه نقشه کشی صنعتی) و رتبمم توی مدرک موقت 3 از 30 نفر بود الان شده 2 از 28 !!! مشکلی پیش نمی آد؟ الان که لازم نیست چیزی بهشون بگم؟ رفتم اونجا میگم دانشگاه اول مدرک موقت میده بعد از یک سال میتونی مدرک اصلیرو بگیری. قبول میکنن دیگه؟ چون معدل و نمره درسا مهمه نه ظاهر. رتبمم که الان بهتر شده
    مرسی از وقتی که میذارین
    می شه رزومت رو بگی؟
    mamrez

Banned

سلام تبریک می گم به نظر من اصلا اهمیت نداره و سعی کنید مدارک رو موقع ثبت نام همونجا تحویل بدین اگر ممکنه رزومه تون رو اضافه کنید? شما در myhub نتیجه تون رو دیدین?

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام تبریک می گم به نظر من اصلا اهمیت نداره و سعی کنید مدارک رو موقع ثبت نام همونجا تحویل بدین اگر ممکنه رزومه تون رو اضافه کنید? شما در myhub نتیجه تون رو دیدین?
    سلام. مرسی. میگم نریم اونجا بگن اینا اونایی نیست که باهاش اپلای کردی؟ خیلی استرس دارم به خاطر این. باید مدارکو تحویل بدیم به دانشگاه یا پست کنیم یا اصلا خود سفارت مدارک اصل رو با مدارک اسکن شده برای اپلای چک میکنه. نه با ایمیل.
    نمره ي تافل/آيلتس: 6.5 (R7, L7, W6, S6.5)
    رشته ي تحصيلي:
    مکانیک (برای عمران اپلای کردم)
    مقطع تحصيلي مورد نظر:
    PhD‌‌
    معدل کارشناسی: 17(رتبه اول بین ورودیهای خودم رتبه دوم بین ورودیهای ترم خودم و ترم بعد (البته توی کارنامه موقتم که موقع اپلای سابمیت کردم زده بود سوم!)- تنها فارغ التحصیل شده طی هفت ترم توی دپارتمان مکانیک_روزانه شهرستان)
    معدل ارشد: 18.52 (رتبه اول دانشگاه روزانه شهرستان-ورود به دوره ارشد از طریق استعداد درخشان-پایان نامه تحت حمایت شرکت ملی گاز-یه طرح بین المللی از پایان نامه)
    مقاله:
    2 کنفرانس داخلی- 1 کنفرانس دوسالانه ASME کانادا با H-Index=10 که از خیلی از مجلات ISI بالاتره. دو مقاله ریوایز خورده در بهترین مجلات الزویر (با توجه به نظر داورا هر دو اکسپت باید بشه که نظر داورا و مقالاتم برای اپلای سابمیت کردم) 4 تا هم تحت بررسی ISI (همه مقالات از پایان نامه کارشناسی و ارشد)
    سابقه تدریس: 3 سال حق التدریس در دانشگاه دولتی خوب
    نمره ي GRE كل: 303

Banned

به نظرم در این مورد باید طبق قوانین دانشگاه عمل کنی! شما نتیجه رو کجادیدید ایمیل یا توی myhub ?

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    به نظرم در این مورد باید طبق قوانین دانشگاه عمل کنی! شما نتیجه رو کجادیدید ایمیل یا توی myhub ?
    توی ایمیل. myhub هم همون چیزایی که تو ایمیل بود توش هست

Banned

توی سایت myhub من نوشته offer made فقط همین و در مورد بورسیه هیچ چیز ننوشته مثبت یا منفی! در کدوم قسمت myhub دیدین?

بالای جدول سه تا گزینه هست که میشه روش کلیک کرد. اخریش نوشته student details فک کنم. اگه نیست حتما هنوز وارد نکردن یا برای اسکولارشیپ در نظر نگرفتنتون. ایشالا به به شما هم اسکولار شیپ میدن. خودشون که گفتن تا اواخر دسامبر طول میکشه همه جوابا رو بدن!

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

سلام
    تبریک میگم بهتون ایشالا موفق باشیذ
    رزومه خوبی دارید
    اما یه نکته رو هم برای برای سایر دوستان که قصد مقایسه دارن میگم که مقالات چاپ نشده فارغ از اینکه کجا سابمیت شدن هرچند امیتازی نداره ولی میتونه نشان دهنده فعال بودن شما باشه و اگر کسی مقاله ای در حال حاضر نداره ولی داره کار میکنه بهتره توی بخشی تحت عنوان current projects بیاره

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    سلام. مرسی. میگم نریم اونجا بگن اینا اونایی نیست که باهاش اپلای کردی؟ خیلی استرس دارم به خاطر این. باید مدارکو تحویل بدیم به دانشگاه یا پست کنیم یا اصلا خود سفارت مدارک اصل رو با مدارک اسکن شده برای اپلای چک میکنه. نه با ایمیل.
    نمره ي تافل/آيلتس: 6.5 (R7, L7, W6, S6.5)
    رشته ي تحصيلي:
    مکانیک (برای عمران اپلای کردم)
    مقطع تحصيلي مورد نظر:
    PhD‌‌
    معدل کارشناسی: 17(رتبه اول بین ورودیهای خودم رتبه دوم بین ورودیهای ترم خودم و ترم بعد (البته توی کارنامه موقتم که موقع اپلای سابمیت کردم زده بود سوم!)- تنها فارغ التحصیل شده طی هفت ترم توی دپارتمان مکانیک_روزانه شهرستان)
    معدل ارشد: 18.52 (رتبه اول دانشگاه روزانه شهرستان-ورود به دوره ارشد از طریق استعداد درخشان-پایان نامه تحت حمایت شرکت ملی گاز-یه طرح بین المللی از پایان نامه)
    مقاله:
    2 کنفرانس داخلی- 1 کنفرانس دوسالانه ASME کانادا با H-Index=10 که از خیلی از مجلات ISI بالاتره. دو مقاله ریوایز خورده در بهترین مجلات الزویر (با توجه به نظر داورا هر دو اکسپت باید بشه که نظر داورا و مقالاتم برای اپلای سابمیت کردم) 4 تا هم تحت بررسی ISI (همه مقالات از پایان نامه کارشناسی و ارشد)
    سابقه تدریس: 3 سال حق التدریس در دانشگاه دولتی خوب
    نمره ي GRE كل: 303

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون ایشالا موفق باشیذ
    رزومه خوبی دارید
    اما یه نکته رو هم برای برای سایر دوستان که قصد مقایسه دارن میگم که مقالات چاپ نشده فارغ از اینکه کجا سابمیت شدن هرچند امیتازی نداره ولی میتونه نشان دهنده فعال بودن شما باشه و اگر کسی مقاله ای در حال حاضر نداره ولی داره کار میکنه بهتره توی بخشی تحت عنوان current projects بیاره
    سلام
    مرسی. البته این دانشگاه انطور که من شنیدم شدیدا معدل محوره. استادمم فقط میگفت معدل (خودش اینقد مقاله داره که از مقاله سیره). من از UNSW هم پذیرش میگیرم استادی که اونجا دارم گفته حتما بورسیرو میبری منم حواسم به کارات هست و در ضمن گفته خودشم جدا از بورسیه فاند خوبی بهم میده. با این وجود تصمیم گرفتم برم UoN چون استادی که اینجا دارم خیییلی معروفه و خیلی بیشتر از اسم دانشگاه توی اینده کاریم تاثیر گذاره.

حالا دوست عزیز این که من مدارکم عوض شده (چند پست بالاتر توضیح دادم) برام مشکل ساز نمیشه؟
    اینجا چقد سوتو کوره!! فروم UNSW خیلی فعالن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)