صفحه 13 از 33 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 329

موضوع: تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

دیفر یکم ریسکیه آخه. میگم بهتره با هم صحبت کنیم. براتون پیام خصوصی گذاشتم.

Banned

حالا اگه دیفر کنیم هر وقت بخواهیم نمی تونیم بریم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

دوستان براي من هنوز خبري نيومده .تو myhub هم هيچي نيومده. اين يعني چي؟ ريجكت يا هنوز نامعلوم؟

Banned

نه نگران نباش تا اخر این ماه تمام بورسیه ها را اعلام میکنن

Junior Member

سلام. امروز نتیجه اسکالرشیپ برای من اومد که من نتونستم اسکالر شیپ بگیرم اما حرفی در مورد اینکه پذیرش به من داده شده یا نه نزدن. میخواستم بدونم معنی این، میتونه این باشه که دانشگاه به من پذیرش میده اما اسکالر شیپ نه، من زمانی که استاد برای اپلای کردن پیدا کردم به من گفته بود که هزینه تویشن و زندگی رو خودش به من میده و من نیازی به رقابت برای اسکالر شیپ ندارم. آیا الان که حتی نمیدونم دانشگاه به من پذیرش میده یا نه لازمه که من به استاد خبر بدم که امروز من از اسکالر شیپ رد شدم. یا نه چون حتی ممکنه پذیرشم نگیرم؟
    یرم

Junior Member

سلام دوستان. برای من توmyhub هیچ تغییری اتفاقی نیافتاده. به نظرتون چرا؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

باید صبر کنین تا 5 ژانویه. برای فوق اپلای کردین؟ چون فکر کنم دکترا سیستم اپلای آنلاین نداشت. به من ایمیل زدن و گفتن برای اکسپتنسش، فرم پرکن و ایمیل کن. توی myhub همچنان زده Assessment!! ولی گزینه Defer و Decline داره!
    منم از این دانشگاه اسکالرشیپ گرفتم (مهندسی شیمی). اکسپتش کردم. ایمیل زدن که به محض پرداخت $ 666، CoE پروسس می شه، که دیگه خورد به تعطیلاتشون. حالا تازه 5 ژانویه ایمیل من رو می خونن و بعدش نمی دونم کی CoE صادر می شه. به نظرتون به این ترم می رسم. اگه ویزام نرسید می تونم اونموقع درخواست Deferral بدم؟ تو یکی از فروما خوندم که یکی از بچه ها به خاطر 1 هفته تاخیر در صدور ویزا، پوزیشنشو از دست داده! ممنون می شم منو راهنمایی کنین..

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای من توmyhub هیچ تغییری اتفاقی نیافتاده. به نظرتون چرا؟؟
    سلام
    هم مستر هم پی اچ دی myhub داره ولی زیاد به درد ما که میخوایم با اسکولارشیپ بخونیم نمیخوره فکر کنم چون گزینه اکسپت توش نذاشته واسمون. باید اکسپت رو با ایمیل انجام بدیم. اگه به شما هنوز ایمیل نزدن و myhub هم هیچ تغییری نکرده احتمالا هنوز تصمیمی براتون نگرفتن. 5 ژانویه یه ایمیل به استادت بزن بپرس چون اگه به دانشگاه بزنی حدود دو هفته طول می کشه جواب بدن. کلا انتظار سخته ولی کاریش نمیشه کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram83 نمایش پست ها
    باید صبر کنین تا 5 ژانویه. برای فوق اپلای کردین؟ چون فکر کنم دکترا سیستم اپلای آنلاین نداشت. به من ایمیل زدن و گفتن برای اکسپتنسش، فرم پرکن و ایمیل کن. توی myhub همچنان زده Assessment!! ولی گزینه Defer و Decline داره!
    منم از این دانشگاه اسکالرشیپ گرفتم (مهندسی شیمی). اکسپتش کردم. ایمیل زدن که به محض پرداخت $ 666، CoE پروسس می شه، که دیگه خورد به تعطیلاتشون. حالا تازه 5 ژانویه ایمیل من رو می خونن و بعدش نمی دونم کی CoE صادر می شه. به نظرتون به این ترم می رسم. اگه ویزام نرسید می تونم اونموقع درخواست Deferral بدم؟ تو یکی از فروما خوندم که یکی از بچه ها به خاطر 1 هفته تاخیر در صدور ویزا، پوزیشنشو از دست داده! ممنون می شم منو راهنمایی کنین..
    خوب تا الان شدیم سه نفر که قبول شدیم و از هم خبر داریم. بقیه یا حوصله نوشتن ندارن یا از وجود این فروم خبر ندارن یا کلا نمیدونن applyabroad چیه! ما هم خوردیم به تعطیلی! گفتن 666 تا بدینو درارو بستن رفتن. حالا من که مدارک certified شده هم باید بهشون بدم! من با بچه های اونجا صحبت کردم گفتن چون دکتری کورس نداره عیب نداره دیر برسی فقط دو هفته قبل از شروع دوره اگه ویزا گرنت نشده باشه احتمالا سفارت ازمون coe جدید بخواد که باید به استاد بگیم که یه نامه بنویسه که مشکلی با دیررسیدن ما نداره و اونو یا خودش یا ما بدیم admission که اونا یه coe جدید بدن. کلا تا برسیم اونجا یه 10 سالی پیر میشیم ازاسترس!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    خوب تا الان شدیم سه نفر که قبول شدیم و از هم خبر داریم. بقیه یا حوصله نوشتن ندارن یا از وجود این فروم خبر ندارن یا کلا نمیدونن applyabroad چیه! ما هم خوردیم به تعطیلی! گفتن 666 تا بدینو درارو بستن رفتن. حالا من که مدارک certified شده هم باید بهشون بدم! من با بچه های اونجا صحبت کردم گفتن چون دکتری کورس نداره عیب نداره دیر برسی فقط دو هفته قبل از شروع دوره اگه ویزا گرنت نشده باشه احتمالا سفارت ازمون coe جدید بخواد که باید به استاد بگیم که یه نامه بنویسه که مشکلی با دیررسیدن ما نداره و اونو یا خودش یا ما بدیم admission که اونا یه coe جدید بدن. کلا تا برسیم اونجا یه 10 سالی پیر میشیم ازاسترس!
    امیدوارم تعداد بیشتر از این حرفا باشه. به من خیلی دیر ایمیل زدن 18 December. تا اومدم ببینم کی به کیه گفتن ما رفتیم، سال خوبی داشته باشی! استرس که زیاده، تا همین الانشم پیرم کرده. اگه ممکنه منو در جریان پیشرفت کاراتون در آینده قرار بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)