صفحه 15 از 33 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 329

موضوع: تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

سلام. از راهنمایی شما متشکرم. من بورس IPRS دارم و در قسمت مزایا نوشته شده که از پرداخت هزینه ویزا معاف هستم. در فرم ویزا قسمت مربوط به پرداخت هزینه ویزا داره ولی گزینه ای برای وارد کردن اطلاعات اضافی ندارد. به نظر شما خود سفارت با توجه به مدارک من اطلاع دارند که من از پرداخت هزینه معاف هستنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام. از راهنمایی شما متشکرم. من بورس IPRS دارم و در قسمت مزایا نوشته شده که از پرداخت هزینه ویزا معاف هستم. در فرم ویزا قسمت مربوط به پرداخت هزینه ویزا داره ولی گزینه ای برای وارد کردن اطلاعات اضافی ندارد. به نظر شما خود سفارت با توجه به مدارک من اطلاع دارند که من از پرداخت هزینه معاف هستنم؟
    سلام
    من همین الان تحقیق کردم شما اینجا رو ببینید http://www.immi.gov.au/Help/Pages/fe...table0314.aspx
    6a یعنی کسایی که بورسیه ای دارند که یه جورایی به دولت مربوطه نمی خواد هزینه بدن. واسه بورسیه دانشگاه هم بچه های سال قبل نوشتن که سفارت گفته چیزی نمی خواد بدن. چون اصلا الان OSHC هم که دانشگاه برای بورس UNRSC در نظر گرفته رو دولت می ده. واسه همینه که بورسیه های دانشگاهی دانشگاههای دیگه بیمه رو پوشش نمیده چون این جز بورس دولتیه و توی آفر هم خودش نوشته این قسمت بورس رو دولت میده! کلا هر چی تونستن زدن تنگه بورسیه دمشون گرم و گرنه ازکجا می آوردم این همه هزینه رو
    شما خیالتون راحت باشه. اگه هزینه هم درخواست کردن بهشون یاداوری می کنید. ولی 100 در 100 خودشون میدونن.

Banned

از راهنمایی شما ezrail متشکرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    سلام
    من همین الان تحقیق کردم شما اینجا رو ببینید http://www.immi.gov.au/Help/Pages/fe...table0314.aspx
    6a یعنی کسایی که بورسیه ای دارند که یه جورایی به دولت مربوطه نمی خواد هزینه بدن. واسه بورسیه دانشگاه هم بچه های سال قبل نوشتن که سفارت گفته چیزی نمی خواد بدن. چون اصلا الان OSHC هم که دانشگاه برای بورس UNRSC در نظر گرفته رو دولت می ده. واسه همینه که بورسیه های دانشگاهی دانشگاههای دیگه بیمه رو پوشش نمیده چون این جز بورس دولتیه و توی آفر هم خودش نوشته این قسمت بورس رو دولت میده! کلا هر چی تونستن زدن تنگه بورسیه دمشون گرم و گرنه ازکجا می آوردم این همه هزینه رو
    شما خیالتون راحت باشه. اگه هزینه هم درخواست کردن بهشون یاداوری می کنید. ولی 100 در 100 خودشون میدونن.
    ممنون از اطلاع رسانیتون. اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه ولی من متوجه نشدم، یعنی آقا حامد هزینه اضافی پرداخت کرده؟! چون ایشون گویا پرداخت کرده و گفتن که شامل نمیشه.

Banned

سلام pedram83 امروز از دانشگاه به من ایمیل زدند که زودتر مبلغ ماتفاوت بیمه رو برای ما بفرست. بنابراین فکر می کنم در تعطیلات هم دانشگاه نیروی فعال دارد و شما می توانید مدارک رو ارسال کنید یا سوالات رو مطرح کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

ممنون دوست عزیز. آدرس ایمیلی که ایمیل رو فرستاده همون research-admissions هست؟

Banned

بله Research Admission به نظرم اگر سوالی دارید همین امشب ایمیل بزنید که فردا جواب بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram83 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانیتون. اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه ولی من متوجه نشدم، یعنی آقا حامد هزینه اضافی پرداخت کرده؟! چون ایشون گویا پرداخت کرده و گفتن که شامل نمیشه.
    خیلی مشخص نیست. یه جورایی بگیر نگیر داره. بورسیه های نیوکاسل و ملبورن مثل همدیگه هستن. بچه های ملبورن نوشته بودن که حتی با اینکه پولو داده بودن بعدا سفارت که فهمیده نباید پرداخت می کردن ریفاند کرده. من یه ایمیل زدم ببینم امسال داستان چطوره چون هر سال عوض میشه بعضی ها هم که پرداخت کردن پولشونو پس میدن به بعضی ها هم هیچی نمیگن! کلا میگن بهتره یه شماره کردیت کارت براشون بفرستی اگه لازم شد بر میدارن لازم نبود بر نمیدارن کارمونم عقب نمی افته. ولی 500 دلار چیزی نیست که بخواین نگرانش باشین دانشگاه سالی 50 برابر این قراره بهمون حقوق بده و 100 برابر این سالی خرج داریم براشون. بنابراین در مقابل چیزی که بدست می اریم چیزی نیست که بخوایم بخاطرش حتی یه روز کارمونو عقب بندازیم. ایشالا که کاور کنه. کاچی به از هیچی مهم اون بیمه بود که دادن دیگه. بلیطم که میدن تا 1500 تا دیگه برین یه هواپیمایی توپ بلیط بگیرین دو قدمی رو هم با هواپیما برین که نهایت استفادرو ببرین البته بیشتر از 1500 نشه...

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

تا اونجاییکه من می دونم کلا همه دوستان چه بورس دولت چه دانشگاه باید مابه التفاوت بیمه (منظور بیمه تا پایان مدت ویزا نه بورس) رو پرداخت کنن. تازه من یه مابه التفاوت دیگه هم اینجا پرداخت کردم چون ویزام که اومد از اون چیزی که دانشگاه پیش بینی کرده بود و درخواست بیمه داده بود بیشتر بود (4سال و 9 ماه). البته جای نگرانی نیست چون در صورت اتمام تحصیل و ترک استرالیا پیش از موعد پایان ویزا پول بیمه به شما برگردانده می شود. حتی بعضی از دوستان وقتی اینجا اومدن اون مابه التفاوت اضافه تر هم رو بصورت اقساط پرداخت کردن.
    در مورد هزینه ویزا فقط دوستانی که بورس دولتی دارن معاف هستند مگر صراحتا در شرایط بورستون ذکر شده باشد. باز هم با یک ایمیل ساده می توان از دانشگاه سئوال کرد.
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiel نمایش پست ها
    سلام.
    مرسی بابت جوابتون. آخه توی آفر نوشته هزینه ویزا و بلیط هواپیما تا سقف 1520 تا و هزینه کاغذ بازیهای تزم میدن 500 تا. حالا ایمیل می زنم ازشون می پرسم.
    بازم مرسی. با توجه به راهنمایی های شما پس دیگه مشکلی نداریم. بریم یکم تفریح کنیم
    راستی این Removal expenses of up to $505 چیه؟ یادمه شما هم قبلا پرسیده بودین. کلا ازین 500 تایی ها سه تا نوشته: thesis production, removal, establishment
    والا من خودم هم در مورد این 500 تا ها غیر از اونی که واسه تز میدن نمیدونم. بهتر هست منم بعد از تعطیلات یه سر بزنم و حضوری بپرسم شاید زنده شد اینجا کلا اگه چیزی شاملت بشه بعد از 100 سال هم میتونی بری بگیریش.. کلا خیییییییییلی حق و نا حق میکننننننننننن
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)