صفحه 27 از 33 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 329

موضوع: تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

استادم گفته بود كه 50 درصد هزينه زندگي رو از گرنتش ميده. الان واقعا چيكار كنيم معلوم نيست اين اسكولارشيپا رو هم دادن و ما اووت شديم يا اينكه هنوز اميدي هست. كسي از دوستان اطلاعي در اين مورد داره؟ من ايميل زدم ولي اونا الان دارن شامپاين ميزنن و ما چشم انتظار مضطرب )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mjhs نمایش پست ها
    معمولا 50 تا بورس دانشگاهی میدن. البته این بورس یکی از شرایطش اینه که 50 یا 75 درصد هزینه زندگی رو باید استاد تقبل کنه. مابقی بعلاوه شهریه رو دانشگاه میده. من فکر میکنم یه مقدار از این بورسا رو آفر دادن. بقیه رو هم تا 15 ژانویه میدن. البته بدبینانه ترین حالت اینه که همه آفرا داده شده و اونایی که ایمیل دریافت کردن که تا 15 ام صبر کنن، تو رزرو لیستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط geranmayeh نمایش پست ها
    استادم گفته بود كه 50 درصد هزينه زندگي رو از گرنتش ميده. الان واقعا چيكار كنيم معلوم نيست اين اسكولارشيپا رو هم دادن و ما اووت شديم يا اينكه هنوز اميدي هست. كسي از دوستان اطلاعي در اين مورد داره؟ من ايميل زدم ولي اونا الان دارن شامپاين ميزنن و ما چشم انتظار مضطرب )
    متاسفانه چون شما نامه ریجکت دریافت کردین، دیگه امیدی نیست که آفر بگیرین. استاد شما ۵۰ درصد هزینه زندگی شما رو تقبل کرده ولی تو رقابت با بقیه کسانی که استاداشون همین کارو کردن رتبتون پایین تر بوده و آفر نگرفتین. احتمالا بعد از تعطیلات براتون آفر ادمیشن بدون فاند بدن که اگر خواستین با هزینه شخصی تحصیل کنین. اونم که خیلی گرون درمیاد. انشالله یه آفر خوب از یه دانشگاه خوب بگیرین.
    ویرایش توسط Mjhs : December 27th, 2015 در ساعت 01:02 PM

Junior Member

Thank you for submitting a scholarship application to undertake a research degree at The University of Newcastle. The scholarship ranking process is very competitive with a significant number of applications received for the limited number of scholarships available to offer.

I write to advise that your scholarship application has been assessed and is unfortunately unsuccessful. This determination has been based on the information and documentation you provided including any qualifications, publications and research attainments.

In acknowledging that a scholarship is unavailable to support your candidature at The University of Newcastle, would you please confirm whether you would like to proceed with your admission offer?

Please provide a response no later than Friday 22nd January, 2016

Junior Member

منم همینو گرفتم امروز. بعد این همه صبر کردن بازم دم در موندیم. من نمیدونم اینا میخواستن ریجکت کنن چرا اینقدر لفتش دادن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCAmino نمایش پست ها
    Thank you for submitting a scholarship application to undertake a research degree at The University of Newcastle. The scholarship ranking process is very competitive with a significant number of applications received for the limited number of scholarships available to offer.

I write to advise that your scholarship application has been assessed and is unfortunately unsuccessful. This determination has been based on the information and documentation you provided including any qualifications, publications and research attainments.

In acknowledging that a scholarship is unavailable to support your candidature at The University of Newcastle, would you please confirm whether you would like to proceed with your admission offer?

Please provide a response no later than Friday 22nd January, 2016

Junior Member

سلام
    من که 2-3 هفته پیش ریجکت شدم. امروز این ایمیل برام اومده:

As your application for scholarship is unsuccessful, please advise by return email if you do not wish to continue with your application for admission.

من میخوام ادمیشن بگیرم و دیفر کنم برای ترم بعد و برای ترم بعد برای اسکالرشیپ دوباره اپلی کنم. میگه اگه نمیخوای در نظر گ
    رفته بشی با ایمیل جواب بده. الان یعنی جواب ایمیل رو ندم؟ یا جواب بدم و بگم میخوام در نظر گرفته بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام
    من که 2-3 هفته پیش ریجکت شدم. امروز این ایمیل برام اومده:

As your application for scholarship is unsuccessful, please advise by return email if you do not wish to continue with your application for admission.

من میخوام ادمیشن بگیرم و دیفر کنم برای ترم بعد و برای ترم بعد برای اسکالرشیپ دوباره اپلی کنم. میگه اگه نمیخوای در نظر گ
    رفته بشی با ایمیل جواب بده. الان یعنی جواب ایمیل رو ندم؟ یا جواب بدم و بگم میخوام در نظر گرفته بشم؟
    بنظرم تماس تلفنی بگیرید و شرایط رو بگید.

Junior Member

سلام
    من داشتم نامه ریجکتی اسکالرشیپ رو نگاه میکردم دیدم که Ref number ای که برای من ایمیل زدن و گفتن ریجکت شدی با Ref number موقع سابمیت اپلیکیشن یکی نیست. ممکنه اشتباه شده باشه؟ دوستان چنین تجربه ای دارن؟

ممنون اگر راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام.

ببخشید کسی جوابشو از دانشگاه گرفته؟!
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

به نظر من حتما حتما به دانشگاه ایمیل بزنین و موضوع رو بهشون بگین. امتحانش ضرری نداره.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام
    من داشتم نامه ریجکتی اسکالرشیپ رو نگاه میکردم دیدم که Ref number ای که برای من ایمیل زدن و گفتن ریجکت شدی با Ref number موقع سابمیت اپلیکیشن یکی نیست. ممکنه اشتباه شده باشه؟ دوستان چنین تجربه ای دارن؟

ممنون اگر راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام دوستان
    من هنوز جوابی از این دانشگاه نگرفتم!!! خیلی طول کشیده! ایمیلم زدم دوبار جواب ندادن. امشبم دوباره ایمیل دادم.
    چیکار میشه کرد؟
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)