صفحه 31 از 33 نخستنخست ... 21222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 329

موضوع: تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تصویربرداری و پردازش تصویر پزشکی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

درود،

من برای رفع این مشکل خودم که بورس این دانشگاه را قبول شدم هزینه 147 دلار را با ویزا کارت مجازی که روش آخر پرداخت هزینه از طریق فرم pdf با وارد کردن اطلاعات کارت است را انتخاب کردم اگرچه تا الان قطعی نیست چون هنوز CoE نیامده است ولی خیلی راحت بود.

دوستان کسی اطلاع داره که CoE دانشگاه UoN چقدر طول می کشه بیاد؟

بدرود
    ویرایش توسط mrardani : March 25th, 2017 در ساعت 12:22 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوانیان نمایش پست ها
    درود،

من برای رفع این مشکل خودم که بورس این دانشگاه را قبول شدم هزینه 147 دلار را با ویزا کارت مجازی که روش آخر پرداخت هزینه از طریق فرم pdf با وارد کردن اطلاعات کارت است را انتخاب کردم اگرچه تا الان قطعی نیست چون هنوز CoE نیامده است ولی خیلی راحت بود.

دوستان کسی اطلاع داره که CoE دانشگاه UoN چقدر طول می کشه بیاد؟

بدرود
    سلام جناب کیوانیان

تبریک بابت پذیرشتون.

من هم فاند از دانشگاه نیوکاسل گرفتم. فقط تو نامه ای که از دانشگاه گرفتم گفته بودن قبل اینکه بتونم افر رو اکسپت کنم باید دانشنامه هامو براشون بفرستم. الان دو هفته هست که درگیر ازاد کردن مدرک هستم و نتونستم افرم رو اکسپت کنم. میخواستم بدونم برای شما هم پیش شرط گذاشته بودن؟ به نظرتون مشکلی پیش میاد اکه یکم دیر بفرستم؟

در ضمن میتونم بپرسم شما کی اکسپت کردین؟ من دیروز تلفنی حرف زدم با استرالیا گفتن چند هفته طول میکشه تا coe صادر بشه
    ویرایش توسط mrardani : March 25th, 2017 در ساعت 02:45 PM

سلام به همه دوستان،

من هم خیلی وقته که آفرم رواکسپت کردم و هزینه SSAF رو هم پرداخت کردم و منتظر COE هستم. چند بارم زنگ و ایمیل به دانشگاه زدم اما جواب دقیق نگرفتم. بله ظاهرا روندش طولانیه و زمانبر و باید فقط منتظر باشیم.

سلام عزیزان... لطفا افرادی که COE دستشون رسیده بقیه رو هم مطلع کنن تا اینکه کارامون رو باهم جلو ببریم ان شاالله... ممنونم

Junior Member

سلام دوستان، کسی اینجا برای 2017 پذیرش گرفته ؟

Junior Member

سلام
    با چه رزومه ای میشه از این دانشگاه پذیرش با فاند و اسکولارشیپ گرفت؟
    ( در رشته های علوم اجتماعی)
    پیش به سوی دکترای ۹۷ در هلند
    جهت راهنمایی دادن، به من پیام بدهید.

Junior Member

دوستان سلام، بنده با یکی از اساتید در این دانشگاه صحبت کردم، بعد از یک مصاحبه و چندین ایمیل، ایشون واسم یه لینک فرستادن تا اپلای کنم، فقط مشکل اینه که این لینکی که فرستادن لینک اسکالرشیپ هست، آیا لازم نیست قبل از اقدام برای اسکالرشیپ بنده از دانشگاه آفر داشته باشم؟ دقیقا روند پذیرش تو این دانشگاه چجوریه؟
    لینکی استاد واسم فرستاد اینه:
    http://www.newcastle.edu.au/research...s/scholarships

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ec1364 نمایش پست ها
    دوستان سلام، بنده با یکی از اساتید در این دانشگاه صحبت کردم، بعد از یک مصاحبه و چندین ایمیل، ایشون واسم یه لینک فرستادن تا اپلای کنم، فقط مشکل اینه که این لینکی که فرستادن لینک اسکالرشیپ هست، آیا لازم نیست قبل از اقدام برای اسکالرشیپ بنده از دانشگاه آفر داشته باشم؟ دقیقا روند پذیرش تو این دانشگاه چجوریه؟
    لینکی استاد واسم فرستاد اینه:
    http://www.newcastle.edu.au/research...s/scholarships
    سلام
    استادتون احتمالا این لینک رو فرستادن که ددلاین های راندهای مختلف اسکالرشیپ رو ببینید. راند یک اسکالرشیپ تا 21 اپریل هست. پس حتما تا قبل از این تاریخ برای دانشگاه اپلای کنید. هم برای ادمیشن و هم برای اسکالرشیپ درنظر گرفته میشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    استادتون احتمالا این لینک رو فرستادن که ددلاین های راندهای مختلف اسکالرشیپ رو ببینید. راند یک اسکالرشیپ تا 21 اپریل هست. پس حتما تا قبل از این تاریخ برای دانشگاه اپلای کنید. هم برای ادمیشن و هم برای اسکالرشیپ درنظر گرفته میشید.
    بنده دارم اپلای میکنم ، یه سوالی واسم پیش اومده، استاد بنده بهم گفته که پروپوزال رو کامل واسم بفرست، یعنی همراه با منبع و مبانی نظری و ... ، بیش از 25 صفحه شده پروپوزالم، خود استاد هم تایید کردن و گفتن با همین پروپوزال اقدام کن، ولی تو تمپلیت دانشگاه نوشته پروپوزال باید بین 1-3 صفحه باشه، الان دقیقا باید چیکار کنم؟ اشکالی داره صفحاتش بیشتر باشه؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ec1364 نمایش پست ها
    بنده دارم اپلای میکنم ، یه سوالی واسم پیش اومده، استاد بنده بهم گفته که پروپوزال رو کامل واسم بفرست، یعنی همراه با منبع و مبانی نظری و ... ، بیش از 25 صفحه شده پروپوزالم، خود استاد هم تایید کردن و گفتن با همین پروپوزال اقدام کن، ولی تو تمپلیت دانشگاه نوشته پروپوزال باید بین 1-3 صفحه باشه، الان دقیقا باید چیکار کنم؟ اشکالی داره صفحاتش بیشتر باشه؟
    جالبه استاد من اتفاقا به من گفت اصلا نیاز نیست پروپوزال زیادی بنویسم. برای من 3صفحه بیشتر نشد! ولی اصلا اشکالی نداره. تعداد صفحات زیاد باشه از نظر دانشگاه اشکالی نداره.
    ولی به این توجه داشته باش که پروپوزال برای بررسی تحریم ها میره و چک میشه. پس حواست باشه توی کل پروپوزالت از کلمات مورد دار استفاده نکرده باشی تا یه وقت به مشکل برنخوری و پروسه اپلایت طولانی نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)