صفحه 5 از 33 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 329

موضوع: تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه نیو کسل (Newcastle) و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط epykaak نمایش پست ها
    خیلی جالبه - به نظر می رسه دانشگاه نیوکاسل کمترین متقاضی ایرانی رو داشته -بقیه ی فروم ها رو که نگاه می کنم می بینم خیلی بیشتر هستن ایرانی ها ...
    هنوز هم که خبر جدیدی نیست ...
    ولی فکر کنم تعداد زیادی از بچه‌های ایرانی تو این دانشگاه در حال تحصیل هستن. دانشکده مهندسی فکر کنم حدود 26 تا ایرانی داره! (این موضوع یه جا توی سایت دانشگاه دیده بودم ولی نمیدونم کجاش بود...)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    جالبه که انگار تا حالا فقط جواب منو داده! (اینجا). یه بار دیگه هم همین هفته ایمیل زد جهت محکم کاری! چندتا از دوستام که در فروم نیستن هم هنوز جواب نگرفتن! شما ها ملیت تون رو آمریکایی زده بودین یا سوییسی؟؟ یا با پیل تر شکن رفته بودین؟! یا اینکه من به دریا می رسم خشک میشه
    من به این نتیجه رسیدم که کلاً دانشگاهای استرالیا هیچ‌کدومشون سیاست ثابتی نسبت به همدیگه، و مهمتر از اون نسبت به اپلیکنت‌ها ندارن. دو نفر توی یک دانشگاه با موضوع و رشته کاملاً غیرحساس ممکنه یکیشون بابت تحریم‌ها ریجکت بشه و یکی دیگه ممکنه قبول. از یه طرف دیگه یه دانشگاه یه اپلیکنت رو به خاطر رشته و موضوع ریجکت میکنه و یکی دیگه خیلی خوش‌برخورد قبولش می‌کنه. این فقط بحث پذیرش هست. بحث بورس که کاملاً مشخصه که جدا هست و از یه دانشگاه به دانشگاه دیگه و حتی از یک دانشکده در یک دانشگاه خاص به دانشکده دیگه متفاوت. مورد اخیر (بورس و در دو دانشکدۀ یک دانشگاه) بیشتر مربوط به بورس‌های غیر دولتی (غیر از IPRS) و در حقیقت بورس‌هایی هست که دانشکده میده و نه دانشگاه. چرا که منابع و بودجه‌هاشون فرق داره.

نتیجه از این همه پرحرفی میخواستم بگیرم اینه که بچه‌هایی که در آینده میخوان برای استرالیا اپلای کنن، به یکی یا دو دانشگاه اکتفا نکنن. تا جایی که میتونن و استاد پیدا میکنن اپلای کنن، چون بورس و حتی پذیرش به عوامل زیادی بستگی داره و از دانشگاه به دانشگاه فرق داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط aus_88 نمایش پست ها
    فکر کنم کم کم و توی یکی دو هفته آینده باید نتایج اسکولارشیپ این دانشگاه بیاد. امیدوارم همه بچه‌ها بورس بگیرن.
    دوست عزيز منبع خبري شما چيه؟؟آخه استاد من گفت اواخر ژانويه!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    دوست عزيز منبع خبري شما چيه؟؟آخه استاد من گفت اواخر ژانويه!!!!!
    منبع سایت دانشگاه و نتایج بورس بچه‌هایی که پارسال اپلای کردن (در همین سایت) هست. دانشگاه گفته نتایج در دسامبر میاد. بچه‌ها هم پارسال از 1 تا 8 دسامبر نتایج بورسشون رو دریافت کردن. فکر کنم ژانویه نتایج راند دوم اعلام میشه و یا شاید برای کسایی هست که برای ترم دوم 2014 درخواست دادن.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

منبع سایت دانشگاه و نتایج بورس بچه‌هایی که پارسال اپلای کردن (در همین سایت) هست. دانشگاه گفته نتایج در دسامبر میاد. بچه‌ها هم پارسال از 1 تا 8 دسامبر نتایج بورسشون رو دریافت کردن. فکر کنم ژانویه نتایج راند دوم اعلام میشه و یا شاید برای کسایی هست که برای ترم دوم 2014 درخواست دادن.
    آره درست ميگي من واسه ترم دوم 2014 درخواست كردم...ممنون

امروز بعد از یه هفته که آفرم تو سایت خورده و ایمیلشم اومده دانشگاه یه اس ام اس زده که "تبریک میگم، شما یه آفر از دانشگاه نیوکسل گرفتین،میلتون رو چک کنید"
    منم تا میلم باز شد 30 بار جون دادم، فک کردم جواب اسکالرشیپه، که دیدم توهم زدن، هیچ ایمیلی نیومده :دی واسه شما هم زدن؟

Junior Member

ولی فکر کنم تعداد زیادی از بچه‌های ایرانی تو این دانشگاه در حال تحصیل هستن. دانشکده مهندسی فکر کنم حدود 26 تا ایرانی داره! (این موضوع یه جا توی سایت دانشگاه دیده بودم ولی نمیدونم کجاش بود...)

منظور من اين بود كه اين فروم در حال حاضر خيلي سوت و كور تر از بقيه ي فروم هاست (براي بقيه دانشگاه هاي استراليا) ....
    من هم اميدوارم همه دوستاني كه اپلاي كردن هم پذيرش بگيرن و هم بورس...
    من كه برا خودم اميدي ندارم و هفته پيش هم از يه دانشگاه تو بلژيك به خاطر ايراني بودن ريجكت شدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_ramin نمایش پست ها
    امروز بعد از یه هفته که آفرم تو سایت خورده و ایمیلشم اومده دانشگاه یه اس ام اس زده که "تبریک میگم، شما یه آفر از دانشگاه نیوکسل گرفتین،میلتون رو چک کنید"
    منم تا میلم باز شد 30 بار جون دادم، فک کردم جواب اسکالرشیپه، که دیدم توهم زدن، هیچ ایمیلی نیومده :دی واسه شما هم زدن؟
    برای منم هفته پیش نامه پذیرش اومد، ولی sms نه. مگه دانشگاه sms میزنه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط epykaak نمایش پست ها
    منظور من اين بود كه اين فروم در حال حاضر خيلي سوت و كور تر از بقيه ي فروم هاست (براي بقيه دانشگاه هاي استراليا) ....
    من هم اميدوارم همه دوستاني كه اپلاي كردن هم پذيرش بگيرن و هم بورس...
    من كه برا خودم اميدي ندارم و هفته پيش هم از يه دانشگاه تو بلژيك به خاطر ايراني بودن ريجكت شدم
    البته این سوت‌وکور بودن فک کنم یکمش به خاطر خود دانشگاست. هیچ خبری ازشون نیست. ایشالا که تو همین یکی دو هفته کلی خبرای خوب بشنویم.
    واقعاً شرایط شمارو هم درک میکنم. خیلی سخت شده. ولی چه کنیم که باید امیدمونُ حفظ کنیم. امیدوارم ازین دانشگاه پذیرش با بورس بگیرین(م!) هممون...

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    برای منم هفته پیش نامه پذیرش اومد، ولی sms نه. مگه دانشگاه sms میزنه؟!
    نمیدونم چرا ، اس ام اس جدیده انگار :دی اسکالرشیپ باید بدن که نمیدن، اس ام اس واسه چیمه!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)