صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 154

موضوع: پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

پیش فرض پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

سلام
    چند نفر از دوستان من از دانشگاه یوکم که قسمت مهندسی اون ETS هست پذیرش گرفتن. دانشگاه فرانسه زبان هست و 3 بار در سال پذیرش میده و از نظر رنکینگ هم خوب هست.دیدم که امروز یک نفر از کاربران هم در این مورد کامنتی گذاشته بودن. کسانی که اطلاعاتی یا سوالی دارن لطفا اینجا بنویسند. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

سلام
    من نیز کم و بیش در مورد ets اطلاعاتی دارم و سعی می کنم اگر سوالی بود پاسخ بدم.

سلام. من با ترجمه مدرک موقت فوق لیسانسم تونستم از UQAM پذیرش بگیرم. زیاد به مدارک و ددلاین گیر نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    من نیز کم و بیش در مورد ets اطلاعاتی دارم و سعی می کنم اگر سوالی بود پاسخ بدم.

سلام دوست عزیز

می خواستم در مورد رنکینگ این دانشگاه بدونم. دانشگاه معتبری هست؟ ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی ارشد مدیریت IT

سلام
    من تصمیم دارم از دانشگاه uqam پذیرش بگیرم می خواستم از د وستانی که تجربه این کار رو دارن چند تا سوال بپرسم .در مقطع فوق لیسانس ..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

سلام. من دانشجوی ارشد ادبیات فرانسم. میخواستم بدونم:
    1- میتونم برای دکتری تو همین رشته از UQAM پذیرش با فاند بگیرم؟ مقاله ایی ندارم اما معدلم 17 به بالاست و ریکام هم میتونم بگیرم از اساتیدم.حتی اگر شده فاند کامل هم ندن باز مهمه واسم که بدونم.
    2- مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه میخوان ازم؟
    3- اگر بخوام با هزینه خودم تحصیل کنم شهریه سالانه دکتری برای رشته من چقدره تو این دانشگاه؟
    ممنونم

سلام برای تحصیل در مقطع لیسانس کسی میدونه شرایط داشتن زبان فرانسه برای ets چیه
    ممنون
    CSQ:31/1/2010,mariee,Federal:20 mai 2010
    l'Informatique
    انتقال به پاریس: 28/02/2013
    تاریخ maedical recive:15/05/2013

Junior Member

سلام . به کمک سری شما احتیاج دارم
    با استاد تو ای تی اس اسکایپ کردم پروپوزال خواست و بعد گفت اپلای کن و الان واسم کاندیشنال اومده که مدارکتو که اینجا تحویل دادی غیر کاندیشنال میشه چون اپلای انلاین بوده. با کاندیشنال ویزا و کارای نظام وظیفه رو نمی شه انجام داد!!! من نمی تونم مدارک ترجمه رسمی رو پست کنم که افر غیر کاندیشنال بدن؟ اصل همونا یی که اپلود کردم منظورمه... پست از ای تی اس به ایران چقدر طول میکشه میدونید؟
    در ضمن استاد تو ایمیلاش گفت که 19500 فاند داره پروژش و من شهریه دانشجو های کبکی رو می دم، اما تو آفر چیزی ذکر نشده. آفر فاندو استاد جدا میده؟ ازش بخوام؟

کسایی که ای تی اس هستید آفر تحصیل و فاندتون به چه شکل بود؟

پیشاپیش ممنون از کمک شما !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام . به کمک سری شما احتیاج دارم
    با استاد تو ای تی اس اسکایپ کردم پروپوزال خواست و بعد گفت اپلای کن و الان واسم کاندیشنال اومده که مدارکتو که اینجا تحویل دادی غیر کاندیشنال میشه چون اپلای انلاین بوده. با کاندیشنال ویزا و کارای نظام وظیفه رو نمی شه انجام داد!!! من نمی تونم مدارک ترجمه رسمی رو پست کنم که افر غیر کاندیشنال بدن؟ اصل همونا یی که اپلود کردم منظورمه... پست از ای تی اس به ایران چقدر طول میکشه میدونید؟
    در ضمن استاد تو ایمیلاش گفت که 19500 فاند داره پروژش و من شهریه دانشجو های کبکی رو می دم، اما تو آفر چیزی ذکر نشده. آفر فاندو استاد جدا میده؟ ازش بخوام؟

کسایی که ای تی اس هستید آفر تحصیل و فاندتون به چه شکل بود؟

پیشاپیش ممنون از کمک شما !!
    سلام
    من هم دقیقا شرایطم مثل شماست. من با یه استاد مکاتبه کردم تو ETS و یه مصاحبه با اسکایپ داشتم. با همون مدارک غیر رسمی می تونی ثبت نام کنی بصورت کاندیشنال کارای نظام وظیفه هم مشکلی نداره در این حالت . آفر فاند هم استاد بهم گفت که یه نامه برات می فرستم ولی هنوز نه نامه ادمیشن نه نامه استاد به دستم رسیده ( البته نامه ادمیشنو برام میل کردم ولی اصلش هنوز نرسیده)
    راستی شما با زبان فرانسه ثبت نام کردی یا انگلیسی؟
    اگه خواستی پیغام خصوصی بده بیشتر با هم صحبت کنیم راجع بهش

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

سلام
    من تازه فارغ التحصیل(ارشد) شدم و برای ETS اپلای کردم ولی مدرک موقتم هنوز حاضر نیست و هنوز نفرستادم به نظر شما مدرک موقت رو برای پذیرش قبول میکنن؟
    یه سوال دیگه اینکه اگر استاد اوکی بده کافی هست که مطمئن باشیم پذیرش رو میگیریم ؟
    این دانشگاه از نظر علمی تو چه سطحی البته میدونم که ارتباط خوبی با صنعت و بازار کار داره

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)