صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 154

موضوع: پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط PEGI1366 نمایش پست ها
    واسه اپلای برای این دانشگاه در مقطع دکترا ماکه اینترنشنال هستیم کافیه دو نسخه از فرم pdf را پر کنیم و کپی بگیریم و سه سری از مدارکمون رو پست کنیم؟ نیازی به آنلاین نیست؟ لینک توصیه نامه هم من داخل لینکی که www.etudier.uqam.ca/admission-formulaires دانشگاه گفته پیدا نکردم اگر راهنماییم کنید بسیار ممنون میشم
    سلام
    بله ، ارسال ( یا آپلود ) اصل مدارک و رزومه و این دو فرم کافیه ، برای توصیه نامه هم باید توصیه نامه رو با سربرگ دانشگاه خودتون و مهر و امضا شده برای استاد ایمیل بشه ، اگر خودتون بفرستید (مثل من) به استاد ایمیل داده میشه که تایید کنه متن رو و اگر رفرنس بدید به استاد (در انتهای رزومتون) به استاد ایمیل میدند که اگر توصیه میکنید این دانشجو رو دلایلتون رو بفرستید
    در ضمن نیازی به پست نیست ، شما مدارکتون رو که آپلود کنید ، براتون پذیرش کاندیشنال فرستاده میشه که می تونید تمامی کارهای لازم مثل ویزا و نظام وظیفه و ... رو باشون انجام بدید و موقع ورود با ارائه اصل مدارک ثبت نامتون قطعی میشه و کارت دانشجوییتون رو تحویل میگیرید (تقریباً تمامی دوستان من همین روند رو طی کردند)

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط PEGI1366 نمایش پست ها
    ممنون nina 123 از پاسختون. آیا این دانشگاه در صورتی که با استاد هماهنگ نباشیم احتمال پذیرش داریم؟ یا مثل بقیه دانشگاه کانادا استاد محور هست؟
    خواهش می کنم ، اطلاعاتی که من دادم در مورد دانشگاهETS بود و در مورد این دانشگاه خیلی مهم که با استاد اول هماهنگ باشیم

دوستان این دانشگاه رشته linguistics در مقطع دکترا دارد و من ارشد زبان انگلیسی از دانشگاه تهران هستم 3 مقاله خارجی و یک کتاب و 2 کنفرانس خارجی دارم معدلم 18 هست مدرک تافل هم دارم . همسرم در کبک کار میکند خیلی برای من ضروریه از این دانشگاه پذیرش بگیرم. زبان فرانسه نمیدونم. شرایط پذیرش در دکترا به چه صورت هست؟ آیا میتونم برای fall 2014 با این شرایط پذیرش بگیرم. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    دوستان این دانشگاه رشته linguistics در مقطع دکترا دارد و من ارشد زبان انگلیسی از دانشگاه تهران هستم 3 مقاله خارجی و یک کتاب و 2 کنفرانس خارجی دارم معدلم 18 هست مدرک تافل هم دارم . همسرم در کبک کار میکند خیلی برای من ضروریه از این دانشگاه پذیرش بگیرم. زبان فرانسه نمیدونم. شرایط پذیرش در دکترا به چه صورت هست؟ آیا میتونم برای fall 2014 با این شرایط پذیرش بگیرم. با تشکر
    سلام
    همه چیز به نظر استاد بر میگرده ولی برای فال فکر کنم خیلی دیر باشه ! 3 ماه دیگه کلاسا شروع میشه و اگر استاد روی خواستن شما پافشاری نکنه فکر نمی کنم بتونید به فال برسید (ممکنه برای اسپرینگ مشکلتون خیلی کمتر باشه) ؛ با این حال در قدم اول باید استاد پیدا کنید و بعید هم میدونم با چنین رزومه ای مشکلی داشته باشید
    کلاس فشرده زبان فرانسه قطب داره و تا چند ماه آینده که کلاساتون شروع بشه می تونید به آمادگی نسبتاً خوبی برسید

دوستان اگر من مدارکمو برای ترم winter ازهمین الان بفرستم کی جواب پذیرش میاد؟ معمولا نتایج چند وقت طول میکشه اعلام شود؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط haydarka نمایش پست ها
    سلام
    پاسخی که در فوریه از ادمیشن و یکی از اساتید مورد نظرم دریافت کردم هر دو بهم گفتند که مینیمم زبان نمی خوان (ظاهراً تعریف نشده) ولی باید نمره یکی از آزمون های TFI ، TEF ، DELF-DALF و یا TCF برای دانشگاه ارسال بشه و در پاسخ به سوالم برای احتیاج به نمره تافل ، آیلتس یا GRE گفتند که این آزمون ها نیاز نیست !
    برای پذیرش هم دوست من بدون هماهنگی با استاد برای فال 2014 پذیرش گرفت (خودم کارای ثبت نامش رو انجام دادم ، سرباز بود تا چند روز پیش) با سالی 17200 دلار کانادایی بدون شهریه
    میشه خانم نیناازتون بپرسم دوستتون واسه چه رشته ای بدون استاد پذیرش گرفت؟ واسه رشته من فقط نوشته جز موارد اجباری که ریسرچ دیرکشنمو تو 2 صفحه بنویسم و جز ملزومات نیس پیدا کردن سوپروایزر

Junior Member

میشه خانم نیناازتون بپرسم دوستتون واسه چه رشته ای بدون استاد پذیرش گرفت؟ واسه رشته من فقط نوشته جز موارد اجباری که ریسرچ دیرکشنمو تو 2 صفحه بنویسم و جز ملزومات نیس پیدا کردن سوپروایزر
    سلام
    خانم نینا ؟
    اگر اشتباهاً سوالتون رو از من نپرسیدید ، بله من و 3 دوست دیگرم مهندسی پزشکی میخونیم و دوستانم برای الکترونیک اقدام کردند ، 2 تا استاد پیدا کرده بودند و فانداشون حدود 22 هزار دلار کاناداییه ولی این دوست من که من اقدام کردم براشون در مورد استاد پیدا کردن اطلاعی نداشتم و بعد از پذیرش در ایمیل دانشگاه یک استاد رو معرفی کردند که حاضر شده دوستم رو فاند کنه ، البته در 3 مرحله با اسکایپ با دوستم مصاحبه شد (3 استاد مختلف) و یکی از اون 3 سالی 17200 بهش فاند میده (که ظاهراً 2700 به عنوان شهریه کم میشه)
    ویرایش توسط haydarka : June 4th, 2014 در ساعت 04:16 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط haydarka نمایش پست ها
    سلام
    خانم نینا ؟
    اگر اشتباهاً سوالتون رو از من نپرسیدید ، بله من و 3 دوست دیگرم مهندسی پزشکی میخونیم و دوستانم برای الکترونیک اقدام کردند ، 2 تا استاد پیدا کرده بودند و فانداشون حدود 22 هزار دلار کاناداییه ولی این دوست من که من اقدام کردم براشون در مورد استاد پیدا کردن اطلاعی نداشتم و بعد از پذیرش در ایمیل دانشگاه یک استاد رو معرفی کردند که حاضر شده دوستم رو فاند کنه ، البته در 3 مرحله با اسکایپ با دوستم مصاحبه شد (3 استاد مختلف) و یکی از اون 3 سالی 17200 بهش فاند میده (که ظاهراً 2700 به عنوان شهریه کم میشه)
    بله شرمنده من اشتباه خطاب کردم. من میخوام واسه ژانویه اقدام کنم و هفته آینده مدارکمو پست کنم. چقدر طول میکشه جوابا بیاد؟ واسه رشته من ننوشته نیازی به تعیین استاد میباشد فقط نوشته که یک ریسرچ اوتلاین 2 صفحه ای بنویسید و مدارکتونو پست کنید.من هم گرچه زبان فرانسه هم زیاد خوب نیست ولی پروپوزال را هم به صورت انگلیش هم فرنچ نوشتم. کارنامه تافلم نمرم خوب نیست 89 هست آیا بفرستم؟ سرتیفیکیت زبان فرنچ که در موسسه خوندم هم دارم میخواهم بفرستم. یکی از سه گزینه اپلای هم میخواهم DESS بزنم بنظرتون شانس دارم برای پذیرش؟

Junior Member

بله شرمنده من اشتباه خطاب کردم. من میخوام واسه ژانویه اقدام کنم و هفته آینده مدارکمو پست کنم. چقدر طول میکشه جوابا بیاد؟ واسه رشته من ننوشته نیازی به تعیین استاد میباشد فقط نوشته که یک ریسرچ اوتلاین 2 صفحه ای بنویسید و مدارکتونو پست کنید.من هم گرچه زبان فرانسه هم زیاد خوب نیست ولی پروپوزال را هم به صورت انگلیش هم فرنچ نوشتم. کارنامه تافلم نمرم خوب نیست 89 هست آیا بفرستم؟ سرتیفیکیت زبان فرنچ که در موسسه خوندم هم دارم میخواهم بفرستم. یکی از سه گزینه اپلای هم میخواهم DESS بزنم بنظرتون شانس دارم برای پذیرش؟
    سلام
    در مورد همه دانشکده ها اطلاعی ندارم ، فقط میدونم که دانشکده مهندسی نهایتاً 2ماهه جواب میده(اکسپتی منظورمه و کلاً ریجکتی رو اعلام نمی کنه!!) ، حتی دیدم که یک ماهه نامه دانشگاه رسیده به خونه
    بله هر دو مدرک رو پست کنید ، حتی اگر بتونید یک آزمون رسمی زبان فرانسه هم بدید خیلی کمکتون می کنه حتی اگر نمره بالایی نباشه ، با این حال فکر می کنم اگر به یک استاد مناسب ایمیل بدید بی تاثیر نباشه
    برای پذیرش هم هر کسی رو دیدم که یک کنفرانس و یک ژورنال ISI داشته اکسپت شده ولی باز همه این ها مربوط به دانشکده مهندسی و رشته برقه که تعداد ژورنال ها و کنفرانس های خیلی زیادی داره و امکان چاپ مقاله خیلی زیاده ، برای بقیه رشته ها نمی دونم وضعیت چجوریه و البته در بین نتایج پذیرش هم اطلاعات بدرد بخوری پیدا نکردم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان. من کارشناسی عمران دارم با معدل 14 و کارشناسی ارشد سازه با معدل 16.2. وبرای ویزای مهاجرتی اقدام کردم. میخوام برای یک ارشد مشابه اقدام کنم. میتونم از این دانشگاه پذیرش بگیرم؟ قبل از اقدام کردن حتما باید مدرک زبان فرانسه رو گرفته باشم؟ چه فرقی بین مستر بدون تز و DESS است؟
    ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنین.
    رشته 12 امتيازي-کارشناسی ارشد عمران - تاريخ مصاحبه 2014 March 18 - رسید مدارک به سیدنی 17 April، دریافت فایل نامبر فدرال27june2014-، نامه پاریس2014 18july-- مدیکال—in prosses August 18--- 21 july-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)