صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 154

موضوع: پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_geramian نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا به نمره فرانسه نیازی نیست ، من خودم از ایجا پذیرش دارم بدون اینکه یک کلمه فرانسه بدونم، اینترنشنالا با ایلتس و تافل میتونن اقدام کنن.
    طبق چیزیکه سایت دانشگاه نوشته بدون مکاتبه با استاد امکان پذیرش نیست، منکه فقظ اکی استاد گرفتم همه چی حل شد
    سلام
    میشه لطفا بگید برای کدوم رشته اقدام کردید/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط addf نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا بگید برای کدوم رشته اقدام کردید/
    سلام دوست عزیز
    من رشتم مهندسی صنایع هست و در بخش مهندسی این دانشگاه (ٍETS) واسه دکتری پذیرش گرفتم. کلا دکتری در این دپارتمان بعنوان PhD in Engineering شناخته میشه.

Junior Member

سلام. میشه نام استادی که باهاش مکاتبه کردین رو بگین؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من واسه دانشگاه uqam واسه ترم فال 2014 اقدام کردم. هنوز جوابی نیومده و به رجیسترر که ایمیل دادم میگن در حال بررسی هست و مدارکتون کامله. سوالم اینه که من که حتی پذیرشمم بیاد واسه ویزا فکر نمیکنم به ترم پاییز برسم. ترم پاییز از چه تاریخی شروع میشه؟ و آیا در این دانشگاه امکان دیفر کردن به ژانویه وجود دارد؟ من رشته هم cognitive science از شاخه زبان شناسی میباشد که هم واسه پاییز هم زمستون پذیرش میده دانشگاه و همچنین واسه DESS هم که Admission continues داره هم اپلای کردم.ممنون میشم اگه لطف کنید درباره دیفر دانشگاه به من اطلاع بدید و بگید آیاپذیرش این دانشگاه کلا خوب هست یا خیر؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من واسه دانشگاه uqam واسه ترم فال 2014 اقدام کردم. هنوز جوابی نیومده و به رجیسترر که ایمیل دادم میگن در حال بررسی هست و مدارکتون کامله. سوالم اینه که من که حتی پذیرشمم بیاد واسه ویزا فکر نمیکنم به ترم پاییز برسم. ترم پاییز از چه تاریخی شروع میشه؟ و آیا در این دانشگاه امکان دیفر کردن به ژانویه وجود دارد؟ من رشته هم cognitive science از شاخه زبان شناسی میباشد که هم واسه پاییز هم زمستون پذیرش میده دانشگاه و همچنین واسه DESS هم که Admission continues داره هم اپلای کردم.ممنون میشم اگه لطف کنید درباره دیفر دانشگاه به من اطلاع بدید و بگید آیاپذیرش این دانشگاه کلا خوب هست یا خیر؟ ممنون.
    سلام
    جواب من امروز (چند ساعت پیش) اومد چند نفر رو که میشناختم هم که اپلای کرده بودند برای uqam امروز جواباشون اومده (دپارتمان برق و کامپیوتر) که هم اکسپتی بود و هم ریجکتی ، برای دیفر هم برای ترم ژانویه امکانش هست ولی شانستون رو امتحان کنید شاید به همین ترم هم رسیدید ، ویزای یکی از استادام (که برای دکتری میرفت لاوال) 16 روزه اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haydarka نمایش پست ها
    سلام
    جواب من امروز (چند ساعت پیش) اومد چند نفر رو که میشناختم هم که اپلای کرده بودند برای uqam امروز جواباشون اومده (دپارتمان برق و کامپیوتر) که هم اکسپتی بود و هم ریجکتی ، برای دیفر هم برای ترم ژانویه امکانش هست ولی شانستون رو امتحان کنید شاید به همین ترم هم رسیدید ، ویزای یکی از استادام (که برای دکتری میرفت لاوال) 16 روزه اومد
    سلام بهتون تبریک میگم. برای شما به صورت پستی اومد یا به صورت ایمیل گفتند؟ چون من ایمیل زدم بهشون هنوز جواب ندادند که در چه وضعیتی هست اپلیکیشنم. راستی شما کی مدارکتون رو فرستادید واسشون؟ ممنون. ایشالله به زودی ویزاتونم بیاد. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    سلام بهتون تبریک میگم. برای شما به صورت پستی اومد یا به صورت ایمیل گفتند؟ چون من ایمیل زدم بهشون هنوز جواب ندادند که در چه وضعیتی هست اپلیکیشنم. راستی شما کی مدارکتون رو فرستادید واسشون؟ ممنون. ایشالله به زودی ویزاتونم بیاد. موفق باشید.
    سلام
    خیلی ممنون
    نه بصورت ایمیل دریافت کردم و گفتند که مدارک رو براتون پست کردیم و بزودی میرسه بهتون
    دقیقاً یادم نیست ، یا اواخر فروردین بود یا اوایل اردیبهشت (البته با یک استاد هماهنگ کرده بودم)
    خیلی ممنون شما هم همینطور

تبریک می گم بهتون و امیدوارم بقیه کارها هم به سرعت انجام بشه. می شه بفرمایید پیدا کردن استاد چقدر ظول کشید برای شما. و استاد چه چیز هایی از شما خواست برای اینکه نظزش رو بگه؟

سلام
    خیلی ممنون
    نه بصورت ایمیل دریافت کردم و گفتند که مدارک رو براتون پست کردیم و بزودی میرسه بهتون
    دقیقاً یادم نیست ، یا اواخر فروردین بود یا اوایل اردیبهشت (البته با یک استاد هماهنگ کرده بودم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milash نمایش پست ها
    تبریک می گم بهتون و امیدوارم بقیه کارها هم به سرعت انجام بشه. می شه بفرمایید پیدا کردن استاد چقدر ظول کشید برای شما. و استاد چه چیز هایی از شما خواست برای اینکه نظزش رو بگه؟
    سلام
    خیلی ممنون
    راستش من به خیلیا ایمیل داده بودم از اوایل 2014 (حداقل 40 تا استاد در کانادا) ، چند نفر پاسخ دادند که فقط دو نفرشون مشتاق به نظر میومدند از اجمله این استاد ، مقالاتم رو خونده بود (همگی اتچ شده بودند) و از سبک کارم خوشش اومده بود (بنا به گفته خودش) و خودش پیگیر کارای پذیرشم شد کمبود معدلم رو هم خودش درست کرد(ظاهراً اساتید میتونند تعداد محدودی دانشجو با معدل کم رو جذب کنند) !
    تقریباً ارتباط ما تا قبل از اپلای رسمی بیش از 2-3 ایمیل و یک تماس تلفنی نبود!

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون
    با سلام خدمت شما دیشب بعد از یک هفته دانشگاه به ایمیل من هم پاسخ داد که چنین گفته که مداک شما برای phd رشته cognitive science بررسی شده است و admission decision به آدرس شما در تاریخ 25 جولای پست شده است ولی در ایمیل حرفی از اکسپت شدن یا ریجکت شدن نزده فقط گفته ولی اپلیکیشن شما برای DESS در حال بررسی میباشد به محض اتمام ادمیشن دسیژن برایتان ارسال میشود. حالا چند تا سوال داشتم:برای شما در ایمیلتون گفتند اکسپت شدید؟ یا برای دوستانتون که ریجکت شدند به صورت ایمیلی گفتند؟ مدارک پستی کی به دستتون رسیده؟ و آیا اینه انتخاب دوم منو هنوز دارند بررسی می کنند به نظر شما به این معناس من انتخاب اولم phd رو ریجکت شدم؟ خیلی نگرانم خواهشا راهنمایی کنید. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)