صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 154

موضوع: پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

پیش فرض پاسخ : پذیرش از دانشگاه فرانسه زبان UQAM و بخش مهندسی آن ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دیشب بعد از یک هفته دانشگاه به ایمیل من هم پاسخ داد که چنین گفته که مداک شما برای phd رشته cognitive science بررسی شده است و admission decision به آدرس شما در تاریخ 25 جولای پست شده است ولی در ایمیل حرفی از اکسپت شدن یا ریجکت شدن نزده فقط گفته ولی اپلیکیشن شما برای DESS در حال بررسی میباشد به محض اتمام ادمیشن دسیژن برایتان ارسال میشود. حالا چند تا سوال داشتم:برای شما در ایمیلتون گفتند اکسپت شدید؟ یا برای دوستانتون که ریجکت شدند به صورت ایمیلی گفتند؟ مدارک پستی کی به دستتون رسیده؟ و آیا اینه انتخاب دوم منو هنوز دارند بررسی می کنند به نظر شما به این معناس من انتخاب اولم phd رو ریجکت شدم؟ خیلی نگرانم خواهشا راهنمایی کنید. ممنون

ظاهرا این دانشگاه تو ایمیل زدن و جواب دادن خیلی بی نظم عمل میکنه
    من اواسط فوریه اپلای کرده بودم و پذیرش استاد رو هم داشتم اما نامه پذیرش دانشگاه رو بهم اواسط جون دادن
    توی ایمیل نامه پذیرش بود و بعد از یک ماه به صورت پستی هم بدستم رسید
    بهتره که تلفنی پیگیری کنید - خود من هم چند بار تلفن زدم تا بالاخره جواب دادن

اگه پذیرش بگیرید نیاز به دیفر ندارید چون تا 10 هفته بعد از شروع ترم میتونید برید و ثبت نام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    ظاهرا این دانشگاه تو ایمیل زدن و جواب دادن خیلی بی نظم عمل میکنه
    من اواسط فوریه اپلای کرده بودم و پذیرش استاد رو هم داشتم اما نامه پذیرش دانشگاه رو بهم اواسط جون دادن
    توی ایمیل نامه پذیرش بود و بعد از یک ماه به صورت پستی هم بدستم رسید
    بهتره که تلفنی پیگیری کنید - خود من هم چند بار تلفن زدم تا بالاخره جواب دادن

اگه پذیرش بگیرید نیاز به دیفر ندارید چون تا 10 هفته بعد از شروع ترم میتونید برید و ثبت نام کنید
    ولی ایمیلی که به من میزنند همش می نویسه:no admission decision letter is sent via email خوش به حالتون حداقل بعد این همه مدت پذیرش تون رو واستون دادن من واقعا نگرانم امروز 19 روز گذشته ولی مدرک پستی نرسیده و میگن ما از طریق ایمیل هم به کسی نمیگیم درمورد admission decision

ولی ایمیلی که به من میزنند همش می نویسه:no admission decision letter is sent via email خوش به حالتون حداقل بعد این همه مدت پذیرش تون رو واستون دادن من واقعا نگرانم امروز 19 روز گذشته ولی مدرک پستی نرسیده و میگن ما از طریق ایمیل هم به کسی نمیگیم درمورد admission decision
    اینها پست عادی میکنن که بین 4 تا 6 هفته ظول میکشه برسه
    حتما تلفن بزنید و یکم سماجت کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    اینها پست عادی میکنن که بین 4 تا 6 هفته ظول میکشه برسه
    حتما تلفن بزنید و یکم سماجت کنید
    حتما امروز زنگ میزنم فقط مشکل من اینه که فرانسه نمیتونم خوب صحبت کنم ولی انگلیسیم خیلی خوبه. انگلیسی ازشون بپرسم؟ به نظر شما اگه اکسپت شده بودم به من ایمیلی میگفتند و نامه رو اتچ میکردند؟ یا ازطرفی کسی رو که ریجکت می کنند مگه واسش نامه هم میفرستنداینا به این خسیسی؟

حتما امروز زنگ میزنم فقط مشکل من اینه که فرانسه نمیتونم خوب صحبت کنم ولی انگلیسیم خیلی خوبه. انگلیسی ازشون بپرسم؟ به نظر شما اگه اکسپت شده بودم به من ایمیلی میگفتند و نامه رو اتچ میکردند؟ یا ازطرفی کسی رو که ریجکت می کنند مگه واسش نامه هم میفرستنداینا به این خسیسی؟
    مشکلی نیست - انگلیسی صحبت کنید
    تمامی مراکز دولتی دو زبانه هستن

ایشالا که اکسپت شدی و نامه هم زودتر بدستت برسه

دوستانی که پذیرش گرفتید یا با استادی تا به حال مصاحبه داشتید ، می شه بفرمایید که در مصاحبه استاد در چه زمینه هایی با شما صحبت کرده است و چه سوالاتی را مطرح کرده است؟ چون من چند روز آینده مصاحبه دارم ولی نمی دونم دقیقا چه موضوعاتی بحث می شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milash نمایش پست ها
    دوستانی که پذیرش گرفتید یا با استادی تا به حال مصاحبه داشتید ، می شه بفرمایید که در مصاحبه استاد در چه زمینه هایی با شما صحبت کرده است و چه سوالاتی را مطرح کرده است؟ چون من چند روز آینده مصاحبه دارم ولی نمی دونم دقیقا چه موضوعاتی بحث می شه.
    به طور کل میشه گفت که سوال ریز و تخصصی نمیپرسن
    ممکنه سوال در رابطه با تز و پروژه قبلیت باشه
    در رابطه با سابقه تحصیلت و نمراتی که گرفتی
    نظرت رو درباره پروژه ای که در آینده قراره کار کنی میپرسه - اینکه حدودا چقدر آشنا هستی و علاقه داری
    مهارت ها و نرم افزار هایی رو که داری میپرسه

یه جورایی با هم قراره رزومه و استادی پلنت رو بررسی کنید
    اصلا نگران نباش و خونسرد جواب بده

من استادی واسه اپلای برای این دانشگاه نداشتم و ماه جون مدارکمو فرستادم واسه پذیرش یکماه طول کشید اپلیکیشن فی رو برداشت کردند چون تعطیلات دانشگاه بود فکر کنم. در تاریخ 10 جولای اپلیکیشن فی رو برداشنتد و میگن نتبجه هم واستون 20 جولای فرستادیم به منم نگفنتد نتیجه اکسپت یا ریجکت ای. زنگم میزنم همش به فرانسه میگه داخلی بگبر میگیرمم جواب نمیدند. با توجه به این موضوع که 10 روزه مدارکمو بررسی کردند آیا میشه امیدوار بود اکسپتیه؟ این دانشگاه نامه ریجکتی هم پست میکنه؟ من ساکن غرب ایران کرمانشاهم میتونید بگید چقدر طول میکشه نامه با توجه به اینگه ساکن تهران نیستم به دستم برسه؟ سپاسگزارم دوستان

Junior Member

سلام یه همگی تورخدا کمگ کنید: من چهارشنبه مصاحبه زبان فرانسه دارم واسهDESS اقدام کردم گفته حدود 15-20 دقیقه از طریق اسکایپ و یک تاپیک میده حدود 30 دقیقه وقت دارم بنویسم و بهش میل کنم. به نظرتون مصاحبه چه سوالاتی می پرسند؟ من فرانسم در حد A2 هست و اینکه چند بار به فکرم زد دوستم که ارشد فرانسه است رو مسائل رو کامل توضیح بدم و بره اسکایپ مصاحبه چون به فرنچه انجام بده به نظرتون چکار کنم ؟

Junior Member

سلام من دیروز هم مصاحبه انگلیسی هم فرانسوی داشتم برای فقط سنجیدن سطح هر دو زبانم استاد اومد تو اسکایپ و خندون بود چون سرعت نت کمه 10 مین تصویری صحبت کردیم بعد خودش تصویرو قطع کرد. اول از همه پرسید هدفت چی هست؟ دوست داری اینجا همزمان با درس کار کنی و تدریس؟ منم اینارو خوب جواب دادم بعد چون مصاحبه من برای تعیین سطح زبانم بود زد تو سوالات جنرال و گفت درباره تاریخ و موسیقی و فیلم های کبکی و اداره جات کبک چی میدونی من چون به فارسیم هیچی نمیدونستم گفتم آشنایی ندارم میخوام تو محیط آشنا شم و بعدم گفت کسی رو داری اینجا گفتم بله دوستان ریادی دارم و گفت تا حالا اروپا رفتی من راستشو گفتم نه. آخرشم گفت یک موضوع می دهم که دربارش بنویسی 15 خط به فرانسه منتطرم 30 مین وقت داری ایمیل کنی. هدفت از اومدن به مونترال چیه؟ منم نوشتم ایمیل کردم گفت نتیجه رو دپارتمان و language school بهت میگه موفق باشی و مرسی. معمولا نتیجه مصاحبه رو بعد از چند روز اعلام میکنند؟ یا اگه اوکی باشیم همون لحظه می گن؟ چون من گفتم با تاریخ و اداره جات زیاد آشنایی ندارم ممکنه ریجکتم کنه؟
    معمو لا چند روز بعد نتیجه رو می گن؟
    Merci bonne chance

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)