صفحه 110 از 120 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام
    ببخشید من تمام کارای ترجمه و ثبتنام توی وس و ....انجام دادم فقط مونده ارسال مدارک برای ارشیابی، سوالم اینه که باتوجه به اینکه هنوز شهریور نیومده و من اپلای نکردم برای دانشگاه های مورد نظر، آیا الان میتونم ارزشیابی کنم و نمراتم رو برای دانشگاها بفرستم؟ یااینکه زوده و باید صبر کنم اول اپلای کنم بعد ارزشیابی ؟
    ممنون مبشم پاسخ بدین چون واقعا گیج شدم چیکار کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl9196 نمایش پست ها
    سلام، تو سایت وس تاکید کرده کپی بفرستین و برای مهر هم چیزی نگفته، مهم این هست که مهر و موم دانشگاه باشه. چون تو پاکت مهر و موم دانشگاه هست بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.
    میشه یه توصبحی هم در مورد نحوه ثبتنام توی سایت وس و اینکه کدوم گزینه ها باید انتخاب کنیم بدین ؟ ممنون نیشم

سلام دوستان . من هنوز پرداخت رو در سایت انجام ندادم. میخواستم ببینم standard delivery رو برای خودم انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد. با توجه به اینکه tracking نداره؟ دوم اینکه این فرم wes که در پستها بهش اشاره شده از کجا باید دانلود کنم؟ آیا باید اول پرداخت تکمیل بشه تا اون فرم برای من قابل دسترسی باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان . من هنوز پرداخت رو در سایت انجام ندادم. میخواستم ببینم standard delivery رو برای خودم انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد. با توجه به اینکه tracking نداره؟ دوم اینکه این فرم wes که در پستها بهش اشاره شده از کجا باید دانلود کنم؟ آیا باید اول پرداخت تکمیل بشه تا اون فرم برای من قابل دسترسی باشه؟
    بلاخره کدوم طریقه ی پستو انتخاب کردین ؟ چون منگ توی همین مرحله هستم و نمیدونم کدومو انتخاب کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Saraaa90 نمایش پست ها
    بلاخره کدوم طریقه ی پستو انتخاب کردین ؟ چون منگ توی همین مرحله هستم و نمیدونم کدومو انتخاب کنم
    من همون standard رو انتخاب کردم. چون اون فقط برای نسخه ارسالی خودم هست، برای دانشگاه بصورت الکترونیکی ارسال میشه طبق توضیحات سایت

Junior Member

سلام دوستان.
    من تمام مدارک رو اماده کردم. 2 مورد رو سوال دارم
    1. از کدوم پست مطمین تر و ارزون تر هست ارسال کنم؟ من شنیدم توی دانشگاه ها دفاتری هست که ارزون تر هستن؟ جای خاصی رو پیشنهاد می کنین؟
    2. پرداخت رو از کدوم روش پیشنهاد می کنین؟ کدوم سایت؟

Junior Member

سلام مجدد ممنون میشم در مورد سوال قبلی بنده رو راهنمایی کنید.
    یک سوال دیگه هم اینکه من لیسانس و ارشد خودم و لیسانس و ارشد همسرم رو می خوام بذارم توی یک پاکت، طبق اطلاعاتی که خوندم تو همین تاپیک نباید مشکلی باشه، درسته؟
    روی اون پاکت رفرنس نامبر 2 تا مون رو بزنم؟

دوستان من کپی دانشنامه ها و ریزنمرات انگلیسی و فارسی رو از دانشگاه گرفتم و توی پاکت مهر و موم شده دانشگاه ارسال کردم . حالا wes پیام داده که دانشنامه ها مورد تایید است ولی ریزنمرات از طریق خود دانشگاه ارسال نشده! اصلا این حرف چه معنی داره؟ چطور دانشنامه تاییده ولی ریزنمرات نه؟ من که همه رو توی یک پاکت فرستادم. الان برای ارسال مجدد ایا لازمه دوباره هزینه بررسی پرداخت بشه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    ممنون می شم راهنمایی کنید که کپی هایی که از دانشنامه و ریز نمرات باید فرستاده بشه چه نوع کپی ای هست ( هم اصل فارسی هم اصل ترجمه ) ؟ آیا منظور کپی برابر اصل شده ی ترجمه ها توسط خود دارالترجمه است ؟ مدارک فارسی چطور ؟ کپی عادی قابل قبوله ؟

Junior Member

دوستان یه سؤالی برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنین
    زمان ثبت نام تو سایت وس، در قسمت اسم مدرک، من ترجمه انگلیسی مدارکمو نوشتم مثلا نوشتم: Master's Degree in ...
    حالا متوجه شدم که فینگلیش کارشناسی و کارشناسی ارشد هم بوده. الان برام مشکلی پیش میاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)