صفحه 1 از 120 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض تائید مدارک توسط WES

سلام
    من برای ÷ذیرش از یکی از دانشگاهها ازم خواستند که مدارکم رو به تایید یکی از آژانس های آنها در امریکا برسونم .کسی میدونه برای انجام این کار باید چکار کرد ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام
    لطفاً اگر کسی در مورد ارزش گذاری یا تایید مدارک تحصیلی دانشگاههای ایران تجربه یا اطلاعاتی داره خیلی فوری بگه. شدیداً احتیاج دارم. دانشگاه به من گفته:

You need to get your transcripts evaluated by "world education services, Inc" or "educational credential evaluators, Inc."
    Nothing is impossible

ApplyAbroad Veteran

احتمالا باید نمراتت رو بدی اینجا. البته پولی هم هست:
    http://www.wes.org/
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

مداركت رو بايد بدي به آژانس هاي مورد تاييد امريكا براي ارزيابي .
    البته اگر با استادت صحبت كني ممكنه اون خودش هم برات ارزيابي كنه من همين كار رو انجام دادم /.
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma
    سلام
    لطفاً اگر کسی در مورد ارزش گذاری یا تایید مدارک تحصیلی دانشگاههای ایران تجربه یا اطلاعاتی داره خیلی فوری بگه. شدیداً احتیاج دارم. دانشگاه به من گفته:

You need to get your transcripts evaluated by "world education services, Inc" or "educational credential evaluators, Inc."
    دانشگاه بهتون ای میل زد این رو خواست یا از سایتش دیدید؟؟ بعد از ارسال مدارکتون به شما گفتند؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

سلام
    به hn:
    توی سایت نوشته بود که من درست متوجه نشدم. بعد ایمیل زدم و پرسیدم که باید حتما این کار رو بکنم.

حالا میخوام ببینم که آیا کسی قبلاً این کار رو کرده؟ چقدر طول می کشه؟ چقدر هزبنه داره؟
    Nothing is impossible

Junior Member

معمولا خودشون یک راهی معرفی میکنن. یعنی مدرک دانشگاهی رسمی ایران رو قبول ندارن ؟؟؟ کجا ؟؟؟؟ ???

برای ادامه تحصیل خود دانشگاه امتحان میگیره. که اگر هم به حد مورد نظر نرسید معمولا تحصیلات اضافی در نظر میگیرن... مثلا میگن برای گرفتن پذیرش در PHD باید یک سال هم master بخونید.

هر جایی یک سیستمی داره... مثلا شما با مدرک لیسانس ایران بخوای در کانادا کار کنی مدارک ات باید تایید بشه و اتحادیه صنفی رشته شما از طریق امتحان در یکی از دانشگاه های کانادایی مدرک شما را تایید میکنه و اجازه کار در رشته تون رو دارید...

میشه بگید کدوم دانشگاه Enigma ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

دانشگاه Oakland
    ---------------------------------------------
    دوستان !
    کسی تا حالا این کار رو نکرده ؟ اگر کسی مدرکشو اینطوری تایید کرده راهنمایی کنه.
    Nothing is impossible

ApplyAbroad Champion

من در آستانه انجام اين كار بودم ولي آخرش هم نفرستادم . شايد اطلاعاتم به دردت بخوره.
    شما بايد كارنامه تاييد رسمي شده و seal شده رو براي wes بفرستي . به علاوه 160 $ . يه 15-20 روزي طول مي كشه تا اونا كارنامه تو رو ببرند به سيستم 0-4 . بعد بايد از خودشون بخواي كه كارنامه ات رو براي دانشگاه مورد نظر بفرستند ( اينم مثل additional score هزينه داره .. ولي فكر نمي كنم زياد باشه .. در حد همون هزينه پست و ايناست اگه اشتباه نكنم )

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)