صفحه 88 از 120 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام دوستان بنده تاییده مدرک wes به صورت فایل pdf اومده اما بعد از 2 ماه و 11 روز هنوز اصلش نیومده البته تو سایتش زده برای 19 ژانویه با پست عادی (7 دلاری) که پرداخت کردم فرستادن اما متاسفانه دستم نیومده دوستان با توجه به اینکه این بسته track number نداره چطور از پست ایران پیگری کنم که اصلا اومده یا کجا هست این بسته لطف می کنید راهنمایی کنید که چه کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ame2674 نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده تاییده مدرک wes به صورت فایل pdf اومده اما بعد از 2 ماه و 11 روز هنوز اصلش نیومده البته تو سایتش زده برای 19 ژانویه با پست عادی (7 دلاری) که پرداخت کردم فرستادن اما متاسفانه دستم نیومده دوستان با توجه به اینکه این بسته track number نداره چطور از پست ایران پیگری کنم که اصلا اومده یا کجا هست این بسته لطف می کنید راهنمایی کنید که چه کنم
    چند سال پیش برای ما که اقدام کردیم هیچ وقت نیامد،دوباره در سایت پول دادیم و درخواست یک کپی دیگر کردیم با پست سفارشی به اروپا و بعد از آنجا فامیل لطف کرد و فرستاد ایران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    شما باید ریز نمره و اگه هم لازمه دانشنامه تون رو برای تایید و تبدیل مقیاس نمرات و معدل بفرستید به یکی از این دو موسسه که دانشگاه مورد نظرتون خواسته.
    ارسال به ECE برای اپلیکنت های ساکن ایران توصیه نمیشه چون برای بررسی اصل مدارک شما رو میخوان که خب خیلی کار پر ریسکی هست و ممکنه مدارکتون گم بشه. ضمن اینکه ECE سختگیرانه تر نمرات رو تبدیل میکنه و معدل شما به همین دلیل کمتر محاسبه خواهد شد.
    و اما در مورد WES:
    شما باید به وبسایت خود موسسه برید و یک اکانت ایجاد کنید و بعد دو فرم هست که از وبسایت شون دانلود میکنید و میبرید تحصیلات تکمیلی دانشگاهتون تکمیل میکنید و اونجا مهر و امضا میکنن. این فرم ها در واقع تایید تحصیل و فارغ التحصیلی شما هستن. بعد این دو فرم رو به همراه ترجمه رسمی ریز نمره و دانشنامه تون بذارید داخل پاکتی که دانشگاهتون مهر و مومش میکنه. بع خودتون از طرف دانشگاه ببرید و پست کنید برای WES. یعنی شما آدرس فرستنده رو اداره فارغ التحصیلان دانشگاه میزنید نه آدرس خودتون.
    با پست DHL بفرستید 6-7 روزه میرسه دست WES و اونها هم معمولا 7-10 روز بعد کار رو انجام میدن و ارزیابی شما آماده است.
    توی وبسایت WES همه مراحل رو توضیح داده
    ممنون دوست عزیز خیلی خیلی لطف کردید ، ترجمه رسمی همون مهر افیشیال و داشته باشه کافیه ؟ یا باید تایید دادگستری و ... باشه ؟به نظرتون از دانشگاهه بگم دوباره مدارکمو برام پست کنن ؟چون دوباره گرفتنشون یک ماهی طول میکشه و اونا فورا گفتن بفرستم نمراتمو

من مدرک کازشناسی دارم از دانشگاه ازاد شهرستان و الان هم امریکا هستم. ریز نمرات رسمی جهت ترجمه و مدرکم رو تازه خانوادم گرفتن.
    الان من باید اینا رو ترجمه کنم بعد بفرستم برای wes?
    و اینکه خود واحد دانشگاهی باید فرم رو امضا کنه یا باید ببرم سازمان مرکزی ؟. چون فکز نمیکنم واحد ما پست و اینا داشته باشه که DHL کنه ؟؟؟؟
    من ریز نمراتم رو قبل از اینکه مدرکم بیاد ترجمه کردم و الان دارمشون(همون فرم شماره سه که قبل از داشتن مدرک اصلی میدن). اونا رو نمیشه بفرستم ؟
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

دوستان کسی از دانشگاه تهران تا حالا مدرکش با WES تایید کرده؟

سلام در جدول WES کدام قسمت مالی را انتخاب باید کرد خیلی گرونه

دوستان خواهشندم جواب سوال من بدهید. برای WES کپی برابر اصل باید فرستاد یا اصل مدارک مهرشده و کپی برابر اصل کی میزنه؟ در ارزیابی باید مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات باشه یا فقط ریزنمرات؟
    ویرایش توسط maxi1 : April 19th, 2017 در ساعت 06:56 PM

سلام

من دانشجوی در حال تحصیل ارشد دانشگاه دولتی هستم. درسم هنوز تموم نشده و یکی دو ماه دیگه دفاع میکنم. الان دانشگاه ازم خواسته مدارکمو با WES ارزیابی کنم.

حالا من ریز نمرات لیسانسمو میتونم بگیرم از دانشگاه و ریز نمرات ارشد تا الان رو. آیا برای WES دانشنامه یا هرچیز دیگه ای به جز ریز نمره نیاز هست که بفرستیم؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان من چند سوال دارم
    تو سایت داشنگاه برای دانشجویان international نوشته
    1.International Transcripts: Degrees or academic coursework completed outside the United States must be verified and evaluated for academic degree equivalence. It must also include a course-by-course evaluation with grade point average (GPA)

و در ادامه گفته
    کد:
    Candidates who select World Education Services (WES) as their NACES member organization may elect to submit a WES ICAP (course-by-course) evaluation. The WES ICAP evaluation can fulfill the official transcript requirement as well as long as the WES ICAP evaluation is delivered to the Office of Admissions directly from WES and includes a copy of the official transcripts you had evaluated. It should be noted that official transcripts are delivered electronically with the evaluation through WES.
    حالا چند سوال
    1) با این علامیه سایت دانشگاه پس لزوما حتما مدارک باید توسط wes ارزیابی شن درسته؟

2) مدارک رو چه جوری برای wes ارسال می کنیم؟

کاشکی پست اول تاپیک یک توضیح داشت به همون رجوع می شد کرد
    ویرایش توسط TLOTD : May 16th, 2017 در ساعت 09:59 PM

Junior Member

دوستان عزیز ظاهرا تازگی وس در قبول مدارک سختگیر تر شده ، من مدارک دانشگاه سراسری رو براشون پست کردم در پاکت مهر و موم وزارت علوم ریز نمرات رو قبول نکرده ومیگه این نامه از طرف ministery بوده .باید خوده دانشگاه مستقیم بفرسته.واقعا موندم چیکار کنم مگه دانشگاه تو ایران مستقیم میفرسته؟
    مشکل دوم اینکه فرم وس رو که کلا قرار نبوده حتما نیاز باشه امور بین الملل امضا نمیکنه
    این جوابه وس به مکاتبه منه
    Thank you for your message.

We have no record of receiving the Academic Transcript from your institutions as of today. All of the documents were sent by the Ministry.
    Carefully read the documentation requirements for your country of education. Please note that for most countries, WES requires sealed transcripts sent directly by all the academic institutions attended. We also require a copy of your degree certificate. For more info, please go to http://www.wes.org/ca/required/index.asp

Thank you for using our services,

Junior Member

سلام دوستان.دو تا سوال داشتم که ممنون میشم اگر سابقه فرستادن مدارک رو دارید جواب بدید.
    1- آیا لازمه که ترجمه ای که برای WES میفرستیم مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشه؟ یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟
    2- آیا باید اصل ترجمه فرستاده بشه یا کپی اون هم قابل قبوله؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)