نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

دنشگاه ریزنمره غیر رسمی ممکنه نده، اما پاکت مهرشده رو می‌ده. نمی‌دونم ولی امیرکبیر این‌طوری بود که ریزنمره انگلیسی مهرشده (غیر رسمی) می‌داد و تو پاکت هم می‌ذاشت و می‌گفت خیلی‌ها همین‌طوری می‌فرستند و مشکلی نداره. به هر حال غیر رسمی حساب می‌شه. چون ریزنمره فارسی مهرشده رو نداری.
    خب همین‌کارو بکنید، خودتون بذارید تو پاکت مهرشده دانشگاه و بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Veterinary Medicine - Azad University

راستش دانشگاه ما ریزنمره غیر رسمی رو میده و در هنگام تحویل میگن ارزش تر جمه نداره.اما پاکت رو فکر نکنم بدن.البته رشته های پزشکی رو انقدر سخت میگیرن.جالا من میخاستم این ریز نمره رو خودم ببرم یه ترجمه غیر رسمی کنم و پاکت رو هم به صورت زیرآبی!بدست بیارم و بفرستم.حالا شما که پاکت مهر شده گرفتین مهر پاکت باید کجاش بخوره؟بعد از قرار گرفتن مدارک تو پاکت و چسب خوردن روی درش بخوره؟من پاکت مهر شده رو که گرفتم بعد توش مدارک رو بذارم و خودم چسب بزنم مشکلی نداره و بازم مهر و موم حساب میشه یا باید مهر بعد از چسب زدن رو درش خورده بشه؟دوستانی که پاکت مهر و موم گرفتن و مدارکشونو فرستادن ممنون میشم راهنمایی کنن.با سپاس

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط fkhorasani نمایش پست ها
    راستش دانشگاه ما ریزنمره غیر رسمی رو میده و در هنگام تحویل میگن ارزش تر جمه نداره.اما پاکت رو فکر نکنم بدن.البته رشته های پزشکی رو انقدر سخت میگیرن.جالا من میخاستم این ریز نمره رو خودم ببرم یه ترجمه غیر رسمی کنم و پاکت رو هم به صورت زیرآبی!بدست بیارم و بفرستم.حالا شما که پاکت مهر شده گرفتین مهر پاکت باید کجاش بخوره؟بعد از قرار گرفتن مدارک تو پاکت و چسب خوردن روی درش بخوره؟من پاکت مهر شده رو که گرفتم بعد توش مدارک رو بذارم و خودم چسب بزنم مشکلی نداره و بازم مهر و موم حساب میشه یا باید مهر بعد از چسب زدن رو درش خورده بشه؟دوستانی که پاکت مهر و موم گرفتن و مدارکشونو فرستادن ممنون میشم راهنمایی کنن.با سپاس
    نه مشکلی نداره. پاکت مهرشده رو درش رو ببندید و چسب بزنید. خود دانشگاه هم بخواد چسب بزنه همین‌کارو می‌کنه.

Junior Member

کلن WESسیستم پاسخگویی مناسبی برای اونهایی که هنوز هزینه ارزشیابی رو پرداخت نکردن و قبل از کامل کردن مدارک شون میخوان سوالاتی رو بپرسن،نداره.

Junior Member

من فکر می کنم داره. چون خیلی سردر گم شده بودم توی سایتش دو بار بهشون میل زدم و خیلی خوب و مفصل جوابمو دادن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)