صفحه 114 از 120 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام مجدد دوستان،
    توو پاکتی که برای WES می فرستیم باید اصل ترجمه ها گذاشته بشه یا کپی اونها هم قابل قبوله؟؟ و یا اینکه فرقی نداره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lisa90 نمایش پست ها
    سلام مجدد دوستان،
    توو پاکتی که برای WES می فرستیم باید اصل ترجمه ها گذاشته بشه یا کپی اونها هم قابل قبوله؟؟ و یا اینکه فرقی نداره؟؟
    الان توو خود سایت وس خوندم که کپی ترجمه ها و کپی مدرک اصلی ( که داخل ترجمه خودشون کپی مدرک اصلی رو میذارند) باید فرستاده بشه و اصل هیچ مدرکی اگر بفرستیم برگشت داده نمیشه.
    درسته؟؟

الان توو خود سایت وس خوندم که کپی ترجمه ها و کپی مدرک اصلی ( که داخل ترجمه خودشون کپی مدرک اصلی رو میذارند) باید فرستاده بشه و اصل هیچ مدرکی اگر بفرستیم برگشت داده نمیشه.
    درسته؟؟
    کاملا درسته..اصل مدرک نباید بفرستی براشون...کپی باید بفرستی

Junior Member

سلام مجدد،
    من مدارکم رو از دانشگاه های مربوطه گرفتم ( داخل پاکت مهر و موم شده)
    حالا برای مرحله بعدی نیاز به راهنمایی شما دوستان عزیز دارم.
    1) دو تا پاکت مربوط به دانشگاه لیسانس و فوق لیسانس رو باید در یک پاکت کلی بذارم؟؟ اگر اینجوریه آدرس فرستنده باید چی باشه خودم یا یکی از دانشگاه ها و اینکه روو اون هم باید شماره ی رفرانس وس رو بنویسم دیگه نه؟؟

2) هر دو تا دانشگاه به من گفتند که الان به خاطر مشکلاتی که برای ایران وجود داره بیشتر پست ها رو چک میکنن و احتمال اینکه پاکت های شما باز شده دست وس برسه خیلی زیاده. وس هم میگه اگه پاکت باز شده باشه قبول نیست ( امیدوارم درست فهمیده باشم این قسمت رو ) حالا من باید چیکار کنم. کدوم پست قابل اطمینانه یا چه راه حلی وجود داره؟؟

پشاپیش ممنونم از همکاری شما.

اضافه کنم که یکی به من گفت پست داخل دانشگاه شریف به دلیل اینکه معمولا بیشتر برای مدارک ارسال ها رو انجام میده میدونه نباید پاکتا باز شه اونجا بهتره. یکی هم کارا پست رو معرفی کرد اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره واقعا ممنون میشم عنوان کنه.
    ویرایش توسط lisa90 : February 16th, 2020 در ساعت 01:57 PM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام مجدد،
    من مدارکم رو از دانشگاه های مربوطه گرفتم ( داخل پاکت مهر و موم شده)
    حالا برای مرحله بعدی نیاز به راهنمایی شما دوستان عزیز دارم.
    1) دو تا پاکت مربوط به دانشگاه لیسانس و فوق لیسانس رو باید در یک پاکت کلی بذارم؟؟ اگر اینجوریه آدرس فرستنده باید چی باشه خودم یا یکی از دانشگاه ها و اینکه روو اون هم باید شماره ی رفرانس وس رو بنویسم دیگه نه؟؟

2) هر دو تا دانشگاه به من گفتند که الان به خاطر مشکلاتی که برای ایران وجود داره بیشتر پست ها رو چک میکنن و احتمال اینکه پاکت های شما باز شده دست وس برسه خیلی زیاده. وس هم میگه اگه پاکت باز شده باشه قبول نیست ( امیدوارم درست فهمیده باشم این قسمت رو ) حالا من باید چیکار کنم. کدوم پست قابل اطمینانه یا چه راه حلی وجود داره؟؟

پشاپیش ممنونم از همکاری شما.

اضافه کنم که یکی به من گفت پست داخل دانشگاه شریف به دلیل اینکه معمولا بیشتر برای مدارک ارسال ها رو انجام میده میدونه نباید پاکتا باز شه اونجا بهتره. یکی هم کارا پست رو معرفی کرد اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره واقعا ممنون میشم عنوان کنه.
    1-در مورد سوال اولتون باید دقت کنید هر دو پاکت مهر و موم شده باشه و پاکت مختص دانشگاه باشه در این مورد اینکه هر دو باهم فرستاده بشه فکر نکنم مشکلی باشه
    ولی چون یه سری دانشگاه ها خودشون اقدام به ارسال میکنند بعضیا مجبور میشن جدا جدا از خود دانشگاه بفرستن
    2-در مورد پست هم کارا پست اکی هستش دوستان فرستادن مشکلی نبوده ولی خب نمیشه با قطعیت گفت احتمال بروز مشکل همیشه هست و رفرنس نامبر هم
    فراموش نشه روی هر دو پاکت باید نوشته بشه
    3-در مورد فرستنده هم پاکت مال دانشگاه است و اگر هم خودشون بفرستن فرستنده دانشگاه میشه اما شما میتونی مشخصات خودتو روی پاکت بنویسی در کنار
    رفرنس نامبر
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    1-در مورد سوال اولتون باید دقت کنید هر دو پاکت مهر و موم شده باشه و پاکت مختص دانشگاه باشه در این مورد اینکه هر دو باهم فرستاده بشه فکر نکنم مشکلی باشه
    ولی چون یه سری دانشگاه ها خودشون اقدام به ارسال میکنند بعضیا مجبور میشن جدا جدا از خود دانشگاه بفرستن
    2-در مورد پست هم کارا پست اکی هستش دوستان فرستادن مشکلی نبوده ولی خب نمیشه با قطعیت گفت احتمال بروز مشکل همیشه هست و رفرنس نامبر هم
    فراموش نشه روی هر دو پاکت باید نوشته بشه
    3-در مورد فرستنده هم پاکت مال دانشگاه است و اگر هم خودشون بفرستن فرستنده دانشگاه میشه اما شما میتونی مشخصات خودتو روی پاکت بنویسی در کنار
    رفرنس نامبر
    اول، سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید. دوم حقیقتش چون خیلی وسواسی هستم و خب هزینه های الان بالاست نمیخوام اشتباهی رخ بده ( غیر از چیزهایی که خارج از کنترل خودمه)

دو تا پاکت دانشگاه مهر و مو شده با رفرانس نامبر و ادرس وس دست خودمه و خودم باید ارسالشون بکنم. پس اگر هر دو پاکت مشخصه ی دانشگاه رو بذارم در یک پاکت جداگانه ( که پاکت معمولیه و پاکت دانشگاه نیست) و رفرنس نامبر و آدرس وس رو بنویسم و آدرس فرستنده رو خودم بزنم اوکیه؟ من اینجوری متوجه شدم امیدوارم درست باشه.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

اول، سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید. دوم حقیقتش چون خیلی وسواسی هستم و خب هزینه های الان بالاست نمیخوام اشتباهی رخ بده ( غیر از چیزهایی که خارج از کنترل خودمه)

دو تا پاکت دانشگاه مهر و مو شده با رفرانس نامبر و ادرس وس دست خودمه و خودم باید ارسالشون بکنم. پس اگر هر دو پاکت مشخصه ی دانشگاه رو بذارم در یک پاکت جداگانه ( که پاکت معمولیه و پاکت دانشگاه نیست) و رفرنس نامبر و آدرس وس رو بنویسم و آدرس فرستنده رو خودم بزنم اوکیه؟ من اینجوری متوجه شدم امیدوارم درست باشه.
    عرض کردم چون مواردی که من دیدم این بود که خود دانشگاه مستقیم ارسال کرده در مورد این کیس شما نمیتونم با قطعیت نظر بدم
    که ایا قرار دادن هر دو پاکت باهم مشکل داره یا نه ولی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد چون نمرات در پاکت مهر و موم دانشگاه قرار داده شده
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تجربه نشون داده که نسخه کاغذی بعید آست که در ایران به دست شما برسه، اگر به نسخه کاغذی احتیاج دارید باید مجددا درخواست بدید تا نسخه کاغذی رو براتون ارسال کنند و آدرس یکی از اقوامتون در یک کشوری که با ایران هنوز ارتباط پستی داره رو بهشون بدید( مثلا انگلستان ) و بعد از آشنایان شما براتون نسخه کاغذی رو ارسال کنند.
    ماله من امروز 1 ماه و 2 روز بعد از نتیجه نهایی به آدرس ایران رسید. خودم ایران نیستم. کاغذی، همون 7 دلاریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    عرض کردم چون مواردی که من دیدم این بود که خود دانشگاه مستقیم ارسال کرده در مورد این کیس شما نمیتونم با قطعیت نظر بدم
    که ایا قرار دادن هر دو پاکت باهم مشکل داره یا نه ولی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد چون نمرات در پاکت مهر و موم دانشگاه قرار داده شده

گذاشتن در یک پاکت اشکالی نداره، حتی گذاشتن کپی مدرک مقطع در کنار اصل کارنامه داخل یک پاکت سیل شده هم اشکال نداره.
    با فرستادن پاکت های متعدد هم خودتون را اذیت می کنید هم وس را.
    اونجا باید بزارنش کنار هم گم نشه، شما باسه چی تیکه تیکه اش کنین!

https://nano.wes.org/Required-Docume...e-envelope.htm

حتی گذاشتن مدرک چند نفر در یک پاکت هم اشکالی نداره.
    همون طوری بفرستین که روی میز می گذارن. رفرنس، سیل، جمع و جور
    متسارت، باخ، بتهوون همه با هم تو یه پاکت می تونن اپلی کنن.

سلام.

مدارک من پس از 15 روزکاری (3 هفته) دیشب ارزیابی و برای دانشگاه های مقصد ارسال شد.

آیا همین نسخه ی قابل مشاهده ای که واتر مارک NOT-OFFICIAL دارد، نسخه دیجیتالی است که من در نهایت دریافت کرده ام یا نسخه PDF رسمی دیگری را هم دریافت خواهم کرد؟ (البته جدای از گزارش کاغذی)
    ویرایش توسط C8H10N4O2 : February 21st, 2020 در ساعت 05:01 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)