صفحه 100 از 120 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

دوستان دانشگاه (شهید بهشتی) یه پاکت دو طرف سفید بی نام و نشون رو فقط رو درش رو چند تا مهر فارسی زبان دانشگاه زده داده و میگه همینه (تازه بابت همین پول هم گرفتن). آخه پاکتی که نشون و آرم دانشگاه نداره و از همه بدتر مهرشم فارسیه مورد قبول wes هست؟ اون بنده خداها از کجا بفهمند که پاکت دانشگاهست؟ دوستانکسی تجربه داره؟ من با همین پاکت بفرستم مشکل نمیخوره؟ ممنون میشم یه راهنمایی بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه (شهید بهشتی) یه پاکت دو طرف سفید بی نام و نشون رو فقط رو درش رو چند تا مهر فارسی زبان دانشگاه زده داده و میگه همینه (تازه بابت همین پول هم گرفتن). آخه پاکتی که نشون و آرم دانشگاه نداره و از همه بدتر مهرشم فارسیه مورد قبول wes هست؟ اون بنده خداها از کجا بفهمند که پاکت دانشگاهست؟ دوستانکسی تجربه داره؟ من با همین پاکت بفرستم مشکل نمیخوره؟ ممنون میشم یه راهنمایی بدید.
    مشکلی ندارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مشکلی ندارد
    ممنونم از راهنماییتون فقط جسارتا" شما مطمئنید؟ قبلا" تجربه اینو داشتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون فقط جسارتا" شما مطمئنید؟ قبلا" تجربه اینو داشتید؟
    از طرف خودتون نفرستید، ادرس فرستنده رو دانشگاه بنویسید مشکلی نیست.

Junior Member

ببینید دوستان من تجربه یک بار ارسال مدارک به وس داشتم حالا اینجا تجربه خودمو میگم شاید به کار بقیه هم بیاد:
    اول اینکه دانشگاه ریز نمرات و توضیح رشته فارغ التحصیلی رو همراه با ذکر معدل و ... روی سربرگ دانشگاه به زبان لاتین بهم داده بود و مهر هم کرده بود
    من یه پرینت رنگی از ریزنمرات و اصل دانشنامه فارسی هم ضمیمه اش کردم
    بعد همه مدارک بالا رو گذاشتم تو پاکت آرم دار دانشگاه که روی درب پاکت هم مهر لاتین دانشگاه داشت
    درب پاکت رو با چسب مایع یا ماتیکی چسبوندم(حواستون باشه روش نوار چسب شیشه ای نزنید ظاهرا" نوار چسب شیشه ای روی درب که عادت ما ایرانیهاست مشکل ایجاد میکنه) آدرس فرستنده خودم رو و گیرنده هم وس رو نوشتم فرستادم رفت و خوشبختانه دو سه ماه بعد تاییدیش هم اومد

Junior Member

دوستان wes ترحمه مدارک به زبان فرانسه هم قبول میکنه یا باید حتما" بزبان انگلیسی باشه؟

Junior Member

ترجمه ها مهر دادگستری و وزارت خارحه و دانشگاه هم نیاز دارند؟

Junior Member

سلام،
    دوستان سوالی داشتم، مدرک فوق دیپلم تنهای دانشگاه آزاد تاییده WES میگیره؟ اگر میگیره تحت چه نامی میشه مدرک کاردانی؟

سلام. ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنه:
    من لیسانس شیمی از دانشگاه ازاد تهران شمال دارم. میخوام مدارک رو برای ارزیابی WES بفرستم. مراحلی که باید انجام بدهم به چه صورت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar007 نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنه:
    من لیسانس شیمی از دانشگاه ازاد تهران شمال دارم. میخوام مدارک رو برای ارزیابی WES بفرستم. مراحلی که باید انجام بدهم به چه صورت هست؟
    مدرک تحصیلی و ریز نمرات رو ترجمه کنید ببرید دانشگاه مهر تایید بزنن و داخل پاکت دانشگاه مهر و موم کنند، هیچ مهر دیگه ای لازم نیست، اینجا رو هم بخونید برای ادامه کار WES.org

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)