صفحه 101 از 120 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

دوستان عزیز
    این کار خیلی ساده هست
    تو لینک پایین با جزییات و خیلی واضح توضیح داده. فقط کشور iran و Higher Education رو انتخاب کنید.

http://wes.org/ca/required-documents

Junior Member

سلام دوستان.
    1. آیا لازمه که دانشنامه های صادره از دانشگاه شریف رو هم ترجمه کنیم؟ (با توجه به اینکه شریف مدرک رو دوزبانه صادر میکنه)
    2. برای پاکت کردن و مهروموم کردن مدارک باید به چه بخشی در دانشگاه شریف مراجعه کنیم؟ (اداره دانش آموختگان یا ....)

ممنون.

Junior Member

سلام دوستان،
    يه سوال دارم. وس براي تاييد مدارک براي تاييد مهاجرت، با دانشگاه براي تاييديه گرفتن مدارک مکاتبه ميکه و ايميل ميزنه؟چون دانشگاه من پاکت رو با دعوا پلمپ کرد حالا چه برسه به اينکه بخواد تاييديه مدرک رو بده.اگر دانشگاه جواب نده چي ميشه؟

سلام دوستان دو تا فرم رو wes گذاشته اول academic records request form و دوم Confimation of doctoral degree conferralکه برای دارندگان مدارک دکترا هست. این ها رو باید پر کنیم ببریم دانشگاه و بعد اونا باید امضا کنند و ما با مدارک بفرستیم برای wes ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_am نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    1. آیا لازمه که دانشنامه های صادره از دانشگاه شریف رو هم ترجمه کنیم؟ (با توجه به اینکه شریف مدرک رو دوزبانه صادر میکنه)
    2. برای پاکت کردن و مهروموم کردن مدارک باید به چه بخشی در دانشگاه شریف مراجعه کنیم؟ (اداره دانش آموختگان یا ....)

ممنون.
    سلام
    در خود سایت wes نوشته شده که ترجمه دانشگاهی که در آن درس خوانده اید هم پذیرفته می شود این دقیقا عبارتش هست که در لینک زیر آمده:
    Your documents can be translated by your institution, a certified translation agency such as
    COSTI Languages Bureau
    , or any other professional translation service.

https://www.wes.org/ca/required-documents/

Junior Member

با سلام. بنده مدرک فوق دیپلم نرم افزار (بدلیل برخی مشکلات 4 سال طول کشیده شده) و کارشناسی ناپیوسته آی تی (دو ساله) دارم. طبق تجارب دوستان آیا این مورد بصورت دو مدرک تحصیلی حساب شده و امتیاز دو مدرک رو میتونم بگیرم؟ ممنون

Junior Member

در صورتیکه برای مهاجرت اقدام کرده باشید (نه تحصیل) ، و با توجه به اینکه داراترجمه مدارک شما رو ترجمه کرده و مهر زده باشد و سپس با این شرایط دانشگاه شما بدون نیاز به دو مهر بعدی قبول کند که مدارک شما را مهر و موم نماید، خیر نیازی ندارید. در واقع مهم مدارکی است که دانشگاه در پاکت مهر و موم شده قرار می دهد و کلا WES کاری به مهر سفارت و دادگستری ندارد.

ممنون از تجربیات دوستان
    من هم تجربه خودم ر بگم شاید بدرد بقیه بخوره

من فوق دیپلم آزاد شهرستان بودم و بعد از ترجمه کپی دانشنامه و کپی ترجمه اش و همچنین کپی ریزنمرات به انگلیسی و اصل ریزنمره به فارسی ر بردم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد معاونت بین الملل و بعد از واریز یک 30 تومن به حساب دانشگاه و 220 تومن برای کاراپست برام مهر زدن برگه هام ر و داخل پاکت کردن واسه پست.
    آدرس هم courier به همراه رفرنس
    لیسانس غیر انتفاعی بودم که اذیت کردن ولی دست آخر کل ترجمه ر داخل پاکت کردن و مهر و موم(یعنی کپی دانشنامه و اصل ترجمه اش+ کپی ریز نمرات فارسی و اصل ترجمه اش) یعنی همه اینها مهر مترجم ر داشت
    ارشد هم ریز نمرات رسمی انگلیسی دانشگاه+ کپی دانشنامه و کپی ترجمه دانشنامه ر خود معاونت بین الملل پاکت کرد و 200 گرفت برای کاراپست

نکته:wes همرو از من قبول کرد و واسه کپی ریزنمره که مهر دارالترجمه داشت گیر نداد
    من هیچکدوم از ترجمه هام مهر دادگستری و ... نداشت
    برخی دانشگاه ها شاید برای کارنامه مجدد اذیت کنن پس بگید کارنامه قبلی ر گم کردید چون اینطوری موظف هستن نسخه جدید بدن.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zix_zixi نمایش پست ها
    با سلام. بنده مدرک فوق دیپلم نرم افزار (بدلیل برخی مشکلات 4 سال طول کشیده شده) و کارشناسی ناپیوسته آی تی (دو ساله) دارم. طبق تجارب دوستان آیا این مورد بصورت دو مدرک تحصیلی حساب شده و امتیاز دو مدرک رو میتونم بگیرم؟ ممنون
    سلام
    پست شماره 1989 شاید به دردتون بخوره
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...t=#post2536263

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم راهنمایی کنید
    در حال حاضر تو آمریکا مشغول تحصیلم و مدارکم رو برای WES فرستادم که ارزیابی کنن، مدارک تو پاکت دانشگاه بوده که درب پاکت چسب و مهر دانشگاه داشته، مدارک رو قبول کردن ولی برای تاییدیه یک نسخه از دانشنامه و ریزنمرات رو بصورت ایمیل و نامه ی پستی پست کردن ایران به دانشگاه آزاد. دانشگاه آزاد من تو مازندران بوده. حالا من میخوام زودتر پیگیری کنم که تو ایران زودتر تایید کنن و براشون پست کنن دوباره، ولی میخوام بدونم که WES پست کرده دانشگاه آزاد مرکزی تهران برای تایید یا فرستادن دانشگاه خودم تو مازندران. تماس هم گرفتم با WES ولی اون اپراتوری که باهاش صحبت کردم گفت ما به این اطلاعات دسترسی نداریم.
    ممنون میشم کسی میدونه یا تجربه مشابه داشته یا اگر میدونه که تو ایران و دانشگاه آزاد مرکزی از کدوم قسمت میتونیم پیگیری کنم راهنماییم کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)