صفحه 104 از 120 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام خدمت همه دوستان...
    من براي ويزاي اكسپرس اينتري ميخام اقدام كنم و مياز به تاييد مدارك در wes هست،من كارشناسي ناپيوسته بودم كسي از دوستان اطلاع داره كه دقيقا چ مداركي نياز هست و نياز به فرستان مدرك هنرستان هست يا نه؟

Junior Member hazba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    تو الزامات بخش پذیرش دانشگاهی داخل آمریکا در مورد معدل، حرف های زیر نوشته شده بودند که به نقل قول مینویسم:

Your entire GPA
    International students should refer to the following references to help them calculate this:
    https://applications.wes.org/country-resources/

یعنی معدل کل نیاز هست.
    دانشجویان بین الملل از روش زیر به سیستم «چهار» تبدیل کنند.

الان من خودم دستی معدلمو تبدیل کنم معتبر نیست؟ یا باید بفرستم به وس؟

و اینکه تو سایت دانشگاه نوشته:

The application process is ENTIRELY ONLINE.

اگه من مدارکمو به وس بفرستم، وس هم آنلاین ارجاع میده یا پست میکنه؟

Junior Member

با سلام
    من براي مقطع undergraduate در كالج و دانشگاه انتاريو اپلاي كردم.
    براي ارزيابي مدرك دبيرستان كدوم گزينه مناسب هستش؟ courde-by-course يا document-by-document؟
    من ديپلمم رو آخر سال تحصيلي امسال مي گيرم. براي فرستادن نمرات دبيرستانم (تا يازدهم) بايد
    كپي و ترجمه اش را داخل پاكت سيل شده با مهر آموزش و پرورش بفرستم؟
    كپي كارنامه و ترجمه بايد داخل يك پاكت باشد؟ يا بايد جدا بفرستم؟
    وقتي WES كارنامه رو evaluate كرد اون رو براي چندتا دانشگاه مي تونم بفرستم؟
    با سلام
    برای ویزای تحصیلی می بایست از طریق Course by course اقدام نمایید. تمام مدارک ترجمه شده را در یک پاکت مهر و موم با مهر معتبر قرار دهید و ارسال نمایید.
    پس از معادل سازی تا 5 سال می توانید جهت هر دانشگاهی اقدام نمایید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان...
    من براي ويزاي اكسپرس اينتري ميخام اقدام كنم و مياز به تاييد مدارك در wes هست،من كارشناسي ناپيوسته بودم كسي از دوستان اطلاع داره كه دقيقا چ مداركي نياز هست و نياز به فرستان مدرك هنرستان هست يا نه؟
    با سلام.
    خیر. ترجمه دانشنامه فوق دیپلم و لیسانس خود را به همراه ترجمه ریز نمرات ارسال نمایید. نیازی به تحصیلات قبل نیست.
    موفق باشید.
    در ضمن بنده کارشناسی ناپیوسته بودم که خوشبختانه دو مدرک اعمال شد.(یعنی تقریبا معادل فوق لیسانس) امیدوارم و فکر می کنم دیگر دوستان نیز در این شرایط همین شانس را داشته باشند.

Junior Member

سلام
    يكي از دوستان در پست هاي قبلي گفته بودن از زمان ارسال پاكت براي wes تا حصول نتيجه 2الي3 ماه زمان مي برد( در صورت كامل و بي عيب و نقص بودن مدارك). آيا اين موضوع صحت دارد؟
    با سلام.
    قطعا از 2 ماه بیشتر نخواهد شد. کمتر هست.
    در خصوص مدارک اشخاص مختلف هم وضعیت به این صورت است که برای خود و همسر می بایست دو پروفایل مجزا و دو هزینه مجزا پرداخت نمایید. در واقع به ازای هر شخص حقیقی نیاز به یک پروفایل می باشد.
    موفق باشید.

Junior Member

salam dustan
    man madrake kardani az ye daneshgah daram va karshenasi az ye daneshgahe dige
    baraye har do ye refrence number bayad begiram?
    az wes bayad formi bebaram daneshgah ke emza beshe ya chizi lazem nist?
    soale mohemtar inke pakat ro khode daneshgah bayad hatman befreste ya man khodam shakhsan mitunam inkaro bokonam? hatman bayad az iran post she ya mitunam hamrahe khodam biaram az inja post konam?
    mamnoon misham age kasi etela dare be man komak kone
    با سلام.
    شما برای تمامی مدارک خود حتی اگر دکترا داشته باشید کافیست یک پروفایل بسازید و یک هزینه بپردازید(207 دلار کانادا). اگر دیپلم هم داشته باشید همین هزینه است ، پس برای هر شخص (صرف نظر از مدارک تحصیلی آن) تنها یک بار هزینه پرداخت میشود و یک Ref Number کافی است.
    در خصوص فرم WES هیچ الزامی نیست پس در خصوص آن کاری انجام ندهید.
    جهت ارسال مدارک لازم نیست دانشگاه ها ارسال کنند. ترجمه مدارک و ریز نمرات هر دانشگاه را در پاکت داشنگاه مربوطه با مهر و موم قرار داده و همه مدارک را در یک پاکت و با آدرس خودتان ارسالن نمایید. هیچ مشکلی نخواهد بود.
    بنده تمامی پاکت های مهر و موم شده دانشگاه های خودم را در یک پاکت گذاشتم و Ref Number سایت وس را روی آن نوشته و با آدرس خودم ارسال نمودم.
    پس از معادل سازی نوشته بود که مدارک توسط داتشگاه مربوطه مستقیما ارسال شده است. یعنی مهم مهر و موم دانشگاه است نه آدرس فرستنده.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام،

بنده مدارک خودم رو دیروز از طریق دانشگاه آزاد فرستادم،
    الان دیپلم هنرستان همسرم مونده، کسی اطلاع داره کجا باید بدم فرم WES رو مهر کنن ؟ هنرستان؟ اداره آموزش پرورش منطقه 4؟ یا اداره کل ؟
    اصلا آموزش و پرورش این کار رو انجام میده ؟
    از دوستانی که پروسه رو طی کردن ممنون میشم راهنمایی بفرمایند
    با سپاس
    با سلام
    فرم WES کاملا اختیاری بوده و هیچ الزامی برای ارسال آن جهت معادل سازی مدرک نیست. تنها برای این استفاده می شود که دانشگاه برای مهر و موم کردن مدارک شما دلیل مستند لازم داشته باشد.
    موفق باشید

با سلام

من مدارک دانشگاهیم و برای ارزیابی wes باید بفرستم. مدرک کارشناسی ارشدم از دانشگاه امیرکبیر بوده و مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد. همگی ترجمه رسمی شده (هم کارنامه و هم دانشنامه)
    نظرات مختلفی شنیدم که مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز داره یا نه؟!
    نظرات مختلفی شنیدم که باید تو پاکت مهر شده دانشگاه باشه یا نه؟!
    با توجه به اینکه هر کدوم از یه دانشگاهه باید چکار کرد؟!
    از دوستانی که تجربه مشابهی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

سلام دوستان

آیا WES یا هر شرکت مشابه را میشناسید که کارنامه غیر رسمی انگلیسی صادر شده و مهرموم شده از طرف دانشگاه را تایید کنه؟ متاسفانه یک واترمارک Unofficial روی کارنامه هست ولی مهر دانشگاه رو روی خود کارنامه و پاکتش داره.

دوستان سلام..
    به تازگی میخوام برای wes ارسال کنم.. سوالم در رابطه با شرکتهای حامل است... با توجه به تحریمهای جدید ظاهرا همه شرکتها با مرسولات به آدرس ایران کار نمیکنند. ( چند ئقت پیش یکی از دوستان از تورنتو با DHL یچیزی فرستاد، فرداش بهش ز زدند که نمیتونیم ببریم....

خود وس تو سایتش زده یا UPS یا TNT، الان این شرکتها از کانادا به ایران حمل میکنند ؟؟ آرامکس چطور ؟ اگر با آرامکس بفرستیم آیا وس هم با آرامکس برامون میفرسته یا با چیز دیگه ؟؟

کسی اطلاعات به روز از این موضوع داره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)