صفحه 105 از 120 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

با سلام

من مدارک دانشگاهیم و برای ارزیابی wes باید بفرستم. مدرک کارشناسی ارشدم از دانشگاه امیرکبیر بوده و مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد. همگی ترجمه رسمی شده (هم کارنامه و هم دانشنامه)
    نظرات مختلفی شنیدم که مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز داره یا نه؟!
    نظرات مختلفی شنیدم که باید تو پاکت مهر شده دانشگاه باشه یا نه؟!
    با توجه به اینکه هر کدوم از یه دانشگاهه باید چکار کرد؟!
    از دوستانی که تجربه مشابهی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.
    با سلام.
    ترجمه و تایید توسط دارالترجمه کافی بوده و نیاز به مهر هیچ ارگان دیگری نمی باشد. در خصوص ارسال مدارک، این 4 آیتم را اماده نمایید
    1- کپی دانشنامه کارشناسی
    2- کپی ترجمه دانشنامه کارشناسی
    3- کپی ریز نمرات کارشناسی
    4- کپی ترجمه ریز نمرات کارشناسی
    همه را نزد دانشگاه آزاد برده و درخواست نمایید تا داخل یک پاکت دانشگاه قرار داده و مهر و موم نمایند. اگر در خصوص تایید وزارت و سازمان های دیگر درخواست شد، تاکید نمایید که فرآیند کاری شما نیازی به تایید ارگان ها ندارد و تنها تایید دانشگاه و مهر و موم نمودن مدارک کافی است.
    در خصوص ارشد نیز همان مدارک و فرآیند بالا را انجام دهید.
    در سایت WES ثبت نام و پرداخت هزینه نمایید. پس از دریافت Ref Number آن را به همراه آدرس فرستنده و گیرنده روی هر پاکت به صورت مجزا بنویسید. سپس هر دو پاکت دانشگاه ها را در یک پاکت قرار داده و مجدد Ref و آدرس ها را بر روی آن بنویسید.
    تحویل یک شرکت پست بین المللی قرار داده و این فرآیند در اینجا تمام خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان

آیا WES یا هر شرکت مشابه را میشناسید که کارنامه غیر رسمی انگلیسی صادر شده و مهرموم شده از طرف دانشگاه را تایید کنه؟ متاسفانه یک واترمارک Unofficial روی کارنامه هست ولی مهر دانشگاه رو روی خود کارنامه و پاکتش داره.
    با سلام. به احتمال خیلی قوی مورد تایید WES می باشد. مهر مشابه روی کارنامه و پاکت ارسالی ملاک اصلی می باشد. لازم نیست ترجمه توسط سازمان و دارالترجمه ای خاص باشد و همین که مورد تایید دانشگاه شما می باشد اهمیت بالایی دارد.

Junior Member

دوستان سلام..
    به تازگی میخوام برای wes ارسال کنم.. سوالم در رابطه با شرکتهای حامل است... با توجه به تحریمهای جدید ظاهرا همه شرکتها با مرسولات به آدرس ایران کار نمیکنند. ( چند ئقت پیش یکی از دوستان از تورنتو با DHL یچیزی فرستاد، فرداش بهش ز زدند که نمیتونیم ببریم....

خود وس تو سایتش زده یا UPS یا TNT، الان این شرکتها از کانادا به ایران حمل میکنند ؟؟ آرامکس چطور ؟ اگر با آرامکس بفرستیم آیا وس هم با آرامکس برامون میفرسته یا با چیز دیگه ؟؟

کسی اطلاعات به روز از این موضوع داره ؟
    با سلام
    با شرکت کارا پست اقدام نمایید. بنده نیز از همین طریق 2 ماه پیش ارسال کردم. اونها تحریم نیستند. قیمت مناسب تری دارند و تجربه فراوان در ارسال مدارک به WES (شاید روزانه 10 مدرک ارسال می شود). در کمتر از یک هفته نیز بسته تحویل WES می گردد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zix_zixi نمایش پست ها
    با سلام
    با شرکت کارا پست اقدام نمایید. بنده نیز از همین طریق 2 ماه پیش ارسال کردم. اونها تحریم نیستند. قیمت مناسب تری دارند و تجربه فراوان در ارسال مدارک به WES (شاید روزانه 10 مدرک ارسال می شود). در کمتر از یک هفته نیز بسته تحویل WES می گردد.
    سلام و سپاس..
    اگر من با کارا پست ارسال کنم، وس چگونه با چه شرکتی نامه ارزیابی را ارسال میکند ؟ با همان کاراپست یا با چیز دیگه ؟ و اینکه در قسمت شیوه ارسال کوریر 85 دلاری را باید انتخاب کنم ؟؟
    تجربه شما چی بود؟ میترسم اونا با یه چیزی بفرستند که وسط راه بگن تحریمه و پاکت عودت بخوره به وس و مجبور به پرداخت هزینه دوباره بشم ..

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zix_zixi نمایش پست ها
    با سلام. به احتمال خیلی قوی مورد تایید WES می باشد. مهر مشابه روی کارنامه و پاکت ارسالی ملاک اصلی می باشد. لازم نیست ترجمه توسط سازمان و دارالترجمه ای خاص باشد و همین که مورد تایید دانشگاه شما می باشد اهمیت بالایی دارد.
    خیلی ممنون دوست عزیز،

آیا میتوان کارنامه را از آدرسی خارج از ایران ارسال کرد و تاییدیه مربوط به همان آدرس فرستاده بشه؟ من کارنامه مربوطه همراهم است و خودم ایران نیستم. ضمنا من فقط کارنامه انگلیسی صادره دانشگاه را داخل پاکت مهر و موم شده دارم (بدون دانشنامه یا هر چیز دیگری) مشکلی که پیش نمیاد؟

سلام دوستان
    من مدرک ارشدمُ فرستادم برای وس و تو مرحله in progress هستش ، الان میخوام لیسانسمم بفرستم ،
    باید اکانت جدید باز کنم یا تو اکانت قبلی میتونم اضافه کنم؟؟

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

با سلام و احترام
    من دارای یک مدرک کاردانی و مدرک کاردانی به کارشناسی از دانشگاه علمی کاربردی هستم.
    دهم ژانویه من برای بورسیه اراسموس اقدام کردم. متاسفانه گویا مدرک کارشناسی من را کمتر از سطح مرجع اروپایی کارشناسی تلقی شده است
    در صورتی که من یک مدرک کاردانی و یک مدرک کارشناسی دارم. به نظر شما کاری می توان کرد؟ چطور به آنها بگویم در ایران امکان تحصیل کاردانی و کاردانی به کارشناسی وجود دارد؟
    آیا ادعای آنها برای خوانش مدرک من به سطح 5 صحیح است؟

متن ایمیل
    we understand your disappoinment, however unfortunately both of your degrees are EQF Level 5 and we accept bachelor degrees of at least EQF Level 6

Here is the message from my responsible colleague

"Associate degree (کاردانی)
    The ‘Associate Degree’ doesn’t correspond with the EQF Level 6 which is the level of ordinary bachelor’s degrees. So, he is not eligible"

Junior Member

سلام و سپاس..
    اگر من با کارا پست ارسال کنم، وس چگونه با چه شرکتی نامه ارزیابی را ارسال میکند ؟ با همان کاراپست یا با چیز دیگه ؟ و اینکه در قسمت شیوه ارسال کوریر 85 دلاری را باید انتخاب کنم ؟؟
    تجربه شما چی بود؟ میترسم اونا با یه چیزی بفرستند که وسط راه بگن تحریمه و پاکت عودت بخوره به وس و مجبور به پرداخت هزینه دوباره بشم ..

ممنون
    سلام. شما می تونید با همون نسخه الکترونیکی داخل پروفایل اقدام به ثبت نام در سایت مهاجرت نمایید. لازم به نسخه کاغذی نیست. در ضمن در خصوص برگشت از طریق پست خودشون ارسال میشه نه کارا پست. مشکلی بابت تحریم ها در حال حاضر برای برگشت گزارش وجود ندارد.
    شما پست معمولی و 7 دلاری را انتخاب نمایید. (در صورتیکه نیازی به ارسال سریع نسخه کاغذی ECA ندارید.)

Junior Member

خیلی ممنون دوست عزیز،

آیا میتوان کارنامه را از آدرسی خارج از ایران ارسال کرد و تاییدیه مربوط به همان آدرس فرستاده بشه؟ من کارنامه مربوطه همراهم است و خودم ایران نیستم. ضمنا من فقط کارنامه انگلیسی صادره دانشگاه را داخل پاکت مهر و موم شده دارم (بدون دانشنامه یا هر چیز دیگری) مشکلی که پیش نمیاد؟
    سلام. در خصوص آدرس ها مهم نیست کجا و چه کشوری باشید. مدارک شما می بایست داخل پاکت دانشگاه و مهر و موم باشد. در خصوص مدارک مورد نیاز به صراحت ذکر شده که برای هر مقطع تحصیلی دانشگاهی شما می بایست 4 سند ارسال شود(البته همه بصورت کپی باشند چون مرجوع نمی شوند). 1- کپی دانشنامه 2- کپی ترجمه انگلیسی دانشنامه - 3- کپی ریز نمرات 4- کپی ترجمه انگلیسی ریز نمرات

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک ارشدمُ فرستادم برای وس و تو مرحله in progress هستش ، الان میخوام لیسانسمم بفرستم ،
    باید اکانت جدید باز کنم یا تو اکانت قبلی میتونم اضافه کنم؟؟
    با سلام. خیر نیازی به ساخت اکانت جدید ندارید. در همان اکانت قبلی که در حال انجام می باشد می بایست Upgrade کنید. مدارک فیزیکی رو هم به همراه ترجمه با همون Ref Number قبلی به WES ارسال نمایید. هزینه ای اضافه نمی شود جهت بررسی اما پروسه بررسی طولانی تر خواهد بود.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)