صفحه 106 از 120 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

با سلام و احتراممن دارای یک مدرک کاردانی و مدرک کاردانی به کارشناسی از دانشگاه علمی کاربردی هستم.

دهم ژانویه من برای بورسیه اراسموس اقدام کردم. متاسفانه گویا مدرک کارشناسی من را کمتر از سطح مرجع اروپایی کارشناسی تلقی شده است

در صورتی که من یک مدرک کاردانی و یک مدرک کارشناسی دارم. به نظر شما کاری می توان کرد؟ چطور به آنها بگویم در ایران امکان تحصیل کاردانی و کاردانی به کارشناسی وجود دارد؟

آیا ادعای آنها برای خوانش مدرک من به سطح 5 صحیح است؟
    با سلام
    از طریق WES اقدام کرده اید؟ جهت تحصیل در کانادا؟ اصولا WES فایل الکترونیکی نتیجه ارزیابی را در پروفایل شما قرار می دهد ECA. فکر نمیکنم از طریق ایمیل ارزیابی صورت پدیرد چون پرداخت هزینه اولویت دارد. در ضمن بنده هم تمام مقاطع تحصیلی را ناپیوسته سپری کردم اما توسط WES همان علمی کاربردی 2 ساله به عنوان لیسانس 4 سال کانادا پذیرش شد.
    البته روش اقدام مهاجرت بنده تحصیلی نیست

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط zix_zixi نمایش پست ها
    با سلام
    از طریق WES اقدام کرده اید؟ جهت تحصیل در کانادا؟ اصولا WES فایل الکترونیکی نتیجه ارزیابی را در پروفایل شما قرار می دهد ECA. فکر نمیکنم از طریق ایمیل ارزیابی صورت پدیرد چون پرداخت هزینه اولویت دارد. در ضمن بنده هم تمام مقاطع تحصیلی را ناپیوسته سپری کردم اما توسط WES همان علمی کاربردی 2 ساله به عنوان لیسانس 4 سال کانادا پذیرش شد.
    البته روش اقدام مهاجرت بنده تحصیلی نیست
    سلام من برای بورسیه اتحادیه اروپا اراسموس اقدام کردم.
    شما فقط یک کاردانی داشتید؟ کارشناسی ناپیوسته و غیرمرتبط با کاردانی بود؟
    کدام را ارزیابی کردند؟ اگر از رزومه دانشگاهی خود بگویید ممنون می شوم
    .

Junior Member

سلام من برای بورسیه اتحادیه اروپا اراسموس اقدام کردم.
    شما فقط یک کاردانی داشتید؟ کارشناسی ناپیوسته و غیرمرتبط با کاردانی بود؟
    کدام را ارزیابی کردند؟ اگر از رزومه دانشگاهی خود بگویید ممنون می شوم
    با سلام. حقیقتا در زمینه بررسی مدارک غیر از موسسه WES اطلاعات دقیقی ندارم. چیزی که مشخصه اینه که سازمان های مختلف جهت برنامه های مختلف مهاجرت یا تحصیل ارزیابی مجزایی نسبت به یکدیگر دارند.
    در خصوص مدارک نیز با توجه به تخصیل در فنی و حرفه ای ، کاردانی نرم افزار از آموزشکده دولتی فنی کاشان گرفتم. سپس کارشناسی ناپیوسته فناوری اطلاعات از دانشکاه علمی و کاربردی.
    در ارزیابی WES جهت برنامه مهاجرتی به کانادا از روش EE نیز دو مدرک تحصیلی و 6 سال تحصیل لحاظ شده است. یعنی 2 سال کارشناسی ناپیوسته را 4 ساله لحاظ کردند.
    ارزیابی دو مدرک امتیازی تقریبا نزدیک به فوق لیسانس خواهد داشت.

سلام دوستان،
    من فوق لیسانس همسرمو برای Wes ارسال کردم و در مرحله in progress هستش،
    الان متوجه شدیم برای سابقه شغلی و ناک انتخابی ما ، لیسانس هم نیاز هست که ارسال بشه،
    میخواستم اضافه کنم تو پروفایلم تا بتونم رفرنس نامبر بگیرم و ارسالش کنم ولی پیدا نکردم همچین قسمتیو،
    نمیخوام هم صبر کنم تا گزارش فوق لیسانس بیاد بعد اقدام کنم چون عجله دارم،
    شما میتونین کمکی بکنین تو این زمینه؟؟؟؟
    متشکرم

اگه تو قسمت get started واردشم و اونجایی که میپرسه شما رفرنس نامبر دارین یا نه بزنم دارم،
    میتونم انجامش بدم؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoudsogol نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    الان متوجه شدیم برای سابقه شغلی و ناک انتخابی ما ، لیسانس هم نیاز هست که ارسال بشه،
    میخواستم اضافه کنم تو پروفایلم تا بتونم رفرنس نامبر بگیرم و ارسالش کنم ولی پیدا نکردم همچین قسمتیو،
    متشکرم
    سلام
    ایمیل بزن از خود WES بپرس که مطمئن ترین راهه
    ولی چرا از همون اول لیسانس رو با ارشد نفرستادی هزینه اضافه که نمیدادی!!!!
    فکر کنم باید یه فرم جدید پر کنی و همون مراحل ارشد رو طی کنی و هزینه اضافی بدی. بهرحال ایمیل بزنی بهشون و بپرسی بهتره.
    ا

Junior Member

سلام
    مدرک من ارزیابی شد و مشکلی نداشت میخواستم تجربیات خودمو بزارم که دوستان استفاده کنن.
    بعد از اینکه تو سایت ثبت نام کردم و هزینه 244 دلار رو پرداخت کردم و رفرنس نامبر رو گرفتم رفتم سراغ مدارک که ارسال کنم، من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم از یک دانشگاه بود بردم دارالترجمه هر دو رو بهمراه ریز نمرات ترجمه کردم البته قبلا مدارکم رو تایید وزارت علوم کرده بودم. مهر وزارت امورخارجه و دادگستری هم نزدم چون نیاز نیست.
    اصل ترجمه و کپی مدرک رو بردم دانشگاه واحد امور بین الملل دانشگاه مهر و امضا شد و گذاشتن تو پاکت دانشگاه دوتا مهر روش و یه مهرم پشت پاکت زدن و بعد دادن بهم پاکت رو و بردم پست pdexp ارسال کردن 7 روزه رسید به wes و دقیقا بعد 30 روز از رسیدن مدرکم تایید شد و تمام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مترجمی زبان انگلیسی

سلام دوستان؛ آیا ارزیابی مدارک توسط WES، حتما باید برای دانشگاه باشه؟ منظورم اینه که آیا قبل از تصمیم به ورود به دانشگاهی خاص، میشه مدارک رو برای ارزیابی به WES ارسال کرد؟ هدف من ارزیابی مدارک برای کار و ادامه تحصیل هر دو هست که توسط WES انجام میشه. در حال حاضر در کانادا هستم و در سایت دیدم که در یک مرحله میزنه که به فرض "به فلان موسسه یا دانشگاه شماره مرجع ارسال شد"، من در حال حاضر کلا مدرکم رو میخوام ارزیابی کنم اما جای خاصی مد نظرم نیست. آیا این امکان هست؟ سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط zix_zixi نمایش پست ها
    با سلام.
    ترجمه و تایید توسط دارالترجمه کافی بوده و نیاز به مهر هیچ ارگان دیگری نمی باشد. در خصوص ارسال مدارک، این 4 آیتم را اماده نمایید
    1- کپی دانشنامه کارشناسی
    2- کپی ترجمه دانشنامه کارشناسی
    3- کپی ریز نمرات کارشناسی
    4- کپی ترجمه ریز نمرات کارشناسی
    همه را نزد دانشگاه آزاد برده و درخواست نمایید تا داخل یک پاکت دانشگاه قرار داده و مهر و موم نمایند. اگر در خصوص تایید وزارت و سازمان های دیگر درخواست شد، تاکید نمایید که فرآیند کاری شما نیازی به تایید ارگان ها ندارد و تنها تایید دانشگاه و مهر و موم نمودن مدارک کافی است.
    در خصوص ارشد نیز همان مدارک و فرآیند بالا را انجام دهید.
    در سایت WES ثبت نام و پرداخت هزینه نمایید. پس از دریافت Ref Number آن را به همراه آدرس فرستنده و گیرنده روی هر پاکت به صورت مجزا بنویسید. سپس هر دو پاکت دانشگاه ها را در یک پاکت قرار داده و مجدد Ref و آدرس ها را بر روی آن بنویسید.
    تحویل یک شرکت پست بین المللی قرار داده و این فرآیند در اینجا تمام خواهد شد.

سلام.
    ممنون از اطلاعات خوبتون.
    من از دانشگاه فردوسی که سوال کردم گفتن داخل پاکت مهر شده نمیذارن مگر اینکه مورد تایید وزارت علوم باشه و الان باید برای تایید وزارت علوم باز کلی مراحل رو انجام بدم.
    میخواستم ببینم آیا شما یا دوستان میتونن راهنمایی کنن چطور بدون تایید وزارت اینکارو انجام بدیم؟
    البته فکر کنم بخاطر سیل عظیم متقاضی این ادا ها رو دراوردن

Junior Member

سلام دوستان،
    متشکرم
    با سلام. نیازی به ساخت پروفایل جدید و رفرنس نامبر جدید و پرداخت هزینه ارزیابی جدید نیست. در صفحه اصلی پروفایل شما قسمتی برای اضافه کردن مدارک جدید تحصیلی وجود دارد. تنها لازم است مجددا هزینه پست جدیدی برای ارسال به وس پرداخت کنید. همان شماره رفرنس سابق رو روی پاکت ارسالی بنویسید. زمان ارزیابی هم مدتی بیشتر خواهد شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)