صفحه 108 از 120 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام
    من دوتا مشکل دارم، یکی اینکه لیسانسم از دانشگاه شهید بهشتی هست و ارشدم دانشگاه تهران. هر دو را جداگانه مهرو موم شده دارم اما اینکه میگید هر دو را نهایتا در یک پاکت بذاریم، چجور پاکتی؟ پاکت دانشگاه باید باشه حتما؟ یا هر پاکتی؟
    2. اگر قرار باشه پاکت سوم برای دانشگاه نباشه wes ایراد نمیگیره که اینارو خودتون فرستادید؟ الان شهید بهشتی تحریم هست، میتونم از دانشگاه تهران بخوام دوتا مدارک رو با هم ارسال کنه یا باز wes قبول نمیکنه؟؟
    ببخشید انقدر سوال پرسیدم. ممنون از شما
    با سلام
    پاکت سوم که همه مدارک داخل اون قرار داده می شود می تواند یک پاکت معمولی پست باشد. همه مدارک را داخل آن قرار داده و بسته را آماده ارسال کنید. فراموش نکنید بر روی همین پاکت سوم آدرس خودتان ، WES و شماره REF ذکر گردد.
    با آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام دوستان
    در سایت WES در حین پر کردن اپلیکیشن برای هر مدرک تجصیلی دو تا مورد هست که برای من سواله:
    1- در فیلد Your Name As It Appears on Credential
    (اسم شما به شکلی که روی مدرک ذکر شده) اسم خودم رو باید به فارسی (مطابق مدرک اصلی) بنویسم یا به لاتین (مطابق ترجمه مدرک)؟
    2- در فیلد Name of Diploma/Certificate اسم مدرک رو به انگلیسی بنویسم یا فینگلیش مقاطع (مثل Karshenasi و Karshenasi Arshad) که در سایت wes هم این عناوین فینگلیش وجود دارن؟
    با سلام
    در خصوص نام، می بایست همان چیزی که ترجمه شده به انگلیسی بنویسید
    در خصوص مقطع تحصیلی همان فینگلیش به صورتی که شما K را تایپ نمایید مدارک مربوطه نمایش داده خواهد شد.

با سلام
    من هزینه اسسمنت در وس رو پرداخت کردم اما هنوز ارسال نکردم مدارک رو. میخوام لیسانس رو هم الان اضافه کنم اما گزینه upgrade رو در اکانتم نمیبینم. چطور میتونم اینکار رو انجام بدم.
    ممنون

Junior Member

سلام
    من قبلا برای مهاجرت مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رو از طریق وس ارزیابی کردم(کمتر از یک سال قبل)
    الان می خوام دوباره برای دانشگاه ارزیابی کنم نیازه دوباره مدارک رو از طریق دانشگاه ارسال کنم یا از همون ریزنمرات قبلی استفاده می کنن؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farsxp نمایش پست ها
    با توجه به دستورالعمل وس بعیده بدون پاکت دانشگاه و مهر و موم اون قبول کنن ولی میتونید با شماره 021473530100 تماس بگیرید (اگه جواب بدن) میتونید درخواست کنید کسی به نمایندگی از طرف شما بره ترجمه رو ببره مهر و موم کنه و برسونه به دست شما. فکر کنم یک ماهی زمان ببره تا به دستتون برسه اگر همکاری های لازم رو دانشگاه آزاد (به امید خدا) انجام بده.
    ممنون از پاسختان
    من هم می خواهم یک نفر را بفرستم کهارام اینکار را بکنه ولی نمیدونم کجا باید برود (معاونت بین الملل دانشگاه آزاد ؟؟؟؟) و آدرسش کجاست؟ ممنون می شوم اگر کسی راهنمایی کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Public University in Tehran

عزیزان سلام
    من از دکتری ام دفاع کردم و یه نامه انگلیسی از معاون آموزشی گرفتم که نوشتن ایشون دفاع کرده. برای گرفتن دانشنامه و ریزنمره چون تعهد خدمت دارم مدرکمو گزاشتم کاریابی و شش ماه بعد آزاد میشه. من سوالم اینه که آیا می تونم این نامه رو به وس بفرستم مهروموم دانشکده هم روش باشه؟ آیا قبول می کنن با توجه به اینکه من نمیتونم منتظر آزاد شدن مدرکم باشم و عجله دارم. گواهی موقت چی میشه ترجمه اش کرد؟ آیا بدرد میخوره؟ گواهی موقت دکتری رو دارم.

ممنون میشم جواب بدید و منو از نگرانی نجات بدید

سلام دوستای عزیز.
    من یه سوال فنی دارم!!لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
    من مدرکم لیسانسه مکانیکه و برای اکسپرس انتری میخوام اقدام کنم به حالتی که مدرکم رو two degrees or diplomas بزنم.گویا میگن یه موسسه به اسم فن پردازان هست که مدرک mba میده و مدرکشو وس تایید میکنه.آیا کسی در این مورد اظلاعات داره؟

سلام

وقتی همه مدارک اماده ارسال شد، امکانش هست یکی از اقوام مدارک رو بیاره کانادا و از کانادا برای wes ارسال بشه؟

ممنون.

سلام
    خسته نباشید دوستان
    من کپی دانشنامه فارسی و کپی ترجمه اون + کپی دانشنامه انگلیسی و کپی ترجمه اون رو بردم دانشگاه. فارسی ها رو مهر کرد ولی انگلیسی ها رو گفت ما مهر نمیکنیم و فقط میزاریم تو پاکت و پاکت رو مهر و موم میکنیم.
    نمیدونم همین کافیه به نظرتون؟

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

سلام دوستان
    یک سوال
    آیا وس این رو قبول میکنه که مدارک رو مهر و موم شده از دانشگاه بگیریم و خودمون ارسال کنیم؟
    من چندین سال پیش فارغ التحصیل شدم و الان ایران نیستم. میخوام پدرم این کار رو انجام بدن و برای من بفرستن مدارکم رو تا من با ترجمه ای که اینجا دارم داخل پاکت بذارم و بفرستم برای وس.
    آیا امکان پذیره؟ کسی انجام داده همچین کاری؟
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)