صفحه 112 از 120 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

با سلام
    دوستان میخواستم برای دانشگاه های امریکا اپلای کنم(دکترا) و توی سایت دانشگاه نوشته مقطع تحصیلی 2 سال اخر رو میخوان(ارشد).الان میخواستم مدرک ارشد با ریز نمرات ترجمه شده رو بفرستم wes.ولی شک دارم که مدرک لیسانس هم باید بفرستم برای wes یا نه؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان من مدركمو از دانشگاه اصفهان گرفتم لطفا اگه كسي در مورد تاييد مدارك تو اونجا اطلاعي داره بگه ممنون ميشم. مخصوصا اينكه كدوم قسمتش تاييد مدارك انجام ميدن و برخوردشون خوبه يا نه. چون قراره يكي از دوستانم به جاي من بره نميخوام اذيت بشه اونجا. مرسي

Junior Member

سلام عزیزان.
    من دانشنامه و ریز نمرات کارشناسیم رو به دارالترجمه دادم و اونا مدارم رو به صورت کلی ترجمه کردن و به همراه کپیشون که مهر مترجم هم روش خورده با پلمپ سربرگ تحویل من دادن.
    حالا میخوام بدونم نیازه من دوباره از نسخه های فارسی کپی بگیرم یا نه؟ و اینکه همه مدارک کپی شده توی یک پاکت دانشگاه مهر بخوره و بعد تو یه پاکت اصلی ارسال بشه اوکی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanmodegh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون ميشم يه راهنمايي كوچيك كنيد. من توي سايت WES در هنگام ثبت درخواست براي تاييد مداركم اصلا گزينه اي براي ICAP نميبينم.
    من گزينه ECA For IRCC رو انتخاب كردم . درسته ؟ :|

ممنون بابت راهنمايي
    اگه برای سازمان مهاجرت میخواید بله درست هست ولی برای تحصیلی نه.

Educational Credential Assessment for Immigration, Refugees and Citizenship Canada (ECA For IRCC)

سلام
    دوستان اینکه تو مقطعی ترک تحصیل کرده باشیم و رفته باشیم خدمت و بعدش مجددا ادامه تحصیل بدیم میتونه تو فرایند تاییدیه تاثیر منفی بزاره؟ ( برای مهاجرت کاری نه تحصیلی )

Junior Member

دوستان یک سوال. آیا میتونم برای کانادا اصلا ریز نمره دانشگاه را ارسال نکنم و فقط ریز نمره wes را ارسال کنم؟ چون دانشگاه دروس افتاده را هم در معدل منظور کرده. ریز نمراتی که wes به دانشگاه میده توش دروس افتاده توی لیست ریز نمرات و یا توی معدل میان یا نه؟ ممنون

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من مدارکم را بردم دانشگاه که در پاکت مهرو موم قرار بده. متصدی مربوطه فق روی درب مهر زده و پلمپ کرده. متاسفانه امضا نکرده. آيا در صورت ارسال به مشکل خواهم خورد؟
    تو خود wes‌نوشته امضا باشه روی درب
    لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط masih65 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من مدارکم را بردم دانشگاه که در پاکت مهرو موم قرار بده. متصدی مربوطه فق روی درب مهر زده و پلمپ کرده. متاسفانه امضا نکرده. آيا در صورت ارسال به مشکل خواهم خورد؟
    تو خود wes‌نوشته امضا باشه روی درب
    لطفا راهنمایی کنید
    مهم نیست. گفته مهر یا امضا.

For completed study, ask the Ministry of Education to send your document directly to WES in a sealed envelope that is signed or stamped across the back flap by the Ministry of Education

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ، ممنون می شم کسی راهنمایی کنه
    من کارشناسی و ارشدم رو هر دو از دانشگاه ازاد فارغ التحصیل شدم، مدارکی ک باید واسه wes بفرستم : کپی ترجمه دو تا دانشنامه، اصل ترجمه ریزنمرات دو مقطع و همینطور تکمیل فرم wes هست درسته؟
    ایا ترجمه ها علاوه بر مهر دالترجمه نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم دارن؟
    واسه تکمیل فرم wes رفتم دانشگاه گفتن ک سازمان مرکزی علاوه بر تائید مدارکتون اون فرم رو پر می کنه، می خواستم بدونم مسئول مربوطه در سازمان مرکزی چه شخصی هستن؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من قبلا مدارکم رو ترجمه کردم و تاییدیه دادگستری رو هم براش گرفتم ( البته این تاییدیه رو برای سفارت میخواستم نه wes که گویا اینطور که همه میگن نیاز به تاییدیه نداره)

حالا سوالم اینه که از تاریخ ترجمه ها و تاییدیه های رسمیش الان بیشتر از 6 ماهه که گذشته. ( برای دانشگاه میگفتن مدارک تا یکسال اعتبار داره و برای سفارت تا 6 ماه)

میخواستم بدونم آیا من از همین مدارک میتونم برای wes استفاده کنم و همین ها رو براشون بفرستم یا نیاز به ترجمه ی مجدد مدارک هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)